Skocz do zawartości
Premium

SimLay

Premium
 • Posty

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  22
 • Czas online

  2d 23h 32m 17s

Członkostwo Premium

SimLay należy do elity V.I.P

Ostatnia wygrana SimLay w Rankingu w dniu 22 Kwiecień

SimLay posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

603 Nadzwyczajna

Obserwuje 11 użytkowników

11 obserwujących

O SimLay

 • Tytuł
  My sanity slid far from me Provoked by rage its driven me insane
 • Urodziny 25.07.2000

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Filip Cichorek
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Zawód
  Irytowanie innych
 • Hobby
  Front-End
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
  GIMP
 • Edytor tekstu
  Brackets
 • Skrypt CMS
  MyBB

Ostatnie wizyty

3098 wyświetleń profilu
 1. [potrzebuje] przewijanie zdjęć

  ehhh... LMGTFY nie znajdziesz nigdzie takiego samego każdy musisz albo sam napisać, albo dostosować gotowiec pod siebie...
 2. Kupię STYL IPS 4.2 - Metin2

  W takim razie może @Lukazuki ❤(https://lukazuki.com/)? Nie znam więcej osób które robią ładne style pod metina :V
 3. Wycena PC

  1. Wchodzisz na allegro. 2. Patrzysz po kolei ile kosztuje każda część jako używana. 3. Dodajesz tą ceny do siebie. 4. Brawo obliczyłeś wartość! Ja za ciebie tego nie zrobie, bo ani nie mam ochoty ani czasu.
 4. Nie jest to problem z silnikiem, a z tym, że podczas edycji jego profilu w acp zostało ustawione wszystkiego 1k. ACP Użytkownicy i Grupy Szukasz usera Edytuj profil i tam w jakieś zakładce możesz ustawić tą ilość na taką ile faktycznie ma postów.
 5. Własny projekt szablonu pod IPS Community Suite

  To samo co up oraz, Może jakieś lekko przezroczyste tło za menu, aby usunąć efekt zlewania się?
 6. To jest plik szablonu stylu, po prostu nie chciało nam się na hard-game wrzucić tego w plugin więc wrzuciliśmy php do szablonu stylu. @AZRAELEK Pobierz NAJNOWSZĄ WERSJĘ stylu, ktora została wrzucona przeze mnie, gdyż ta posiada od ch* błędów i naprawisz jedno, to będziesz miał problem z drugim.
 7. Ciemny wielotematyczny szablon pod MyBB

  Proszę mi przedstawić dowody pokazujące, że damson nie rozlicza się z podatku, a dopiero potem zacznij oskarżać go o to. Ohh, ciekawe jak ty byś zareagował, gdyby ktoś podjebał po kawałku z dwóch szablonów, a potem sprzedawał to czy udostępnił za darmo. A zamknij morde to możesz mówić swoim koleżką.
 8. Projekt aplikacji odtwarzacza muzycznego MusicPlayer

  No jak na ciebie to ładne pracę, dałbym to 3/10 kappa
 9. Może dlatego, że przyjmowanie płatności psc nie jest opłacalne?
 10. "</br></br></br>" no tak bo nie można użyć marginów 200000 :V "<center><h3 class="alt-features-title font-alt">" wcale nie wystarczy nadać tym klasą text-align: center; "<span class="price" style="background: blue;">" xDDD Już mi się nawet nie chce więcej szukać xD
 11. Dobra dobra, zabezpieczenia gdy masz szablon z orginalnego źródła, ale co ze zbadaj element? Osoba która ma przynajmniej 2iq + ogarnia html i css przekopiuje ten szablon w max 3 dni i tyle z tych twoich zabezpieczeń :V
 12. Ta "nie ma takiego stylu w dl", "default" xDDD Styl [1.8] Carbon Theme [Multi Colour] [a'la IPB] - MyBB PL
 13. Pomijając fakt, że ta opinia jest bardziej odpychająca niż zachęcająca... To nie wiem co jest bardziej śmieszne: "Twoj tekst sssss" czy dawanie progress bar'u w celu zobrazowania umiejętności. W celu wypełnienia treści używa sie Lorem Ipsum - All the facts - Lipsum generator. Patrząc na to co wychodzi od ciebie, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie zaakceptowanie twojej oferty bylo dobrą opcją.
 14. Jak zmienić lub edytować kod stopki w szablonie MyBB

  Nie znasz podstaw html'a, ani mybb więc po co zabierasz się za coś jeżeli nie umiesz wykonać najprostszej czynności? Nikt nie ma zamiaru tu prowadzić nikogo za rączke, a wskazać kierunek rozwiazania problemu. W tym przypadku rozwiązaniem problemu jest jedynie nauka html, css oraz mybb.
×