Skocz do zawartości
Premium

SimLay

Premium
 • Posty

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  22
 • Czas online

  2d 23h 32m 17s

Zawartość dodana przez SimLay

 1. [potrzebuje] przewijanie zdjęć

  ehhh... LMGTFY nie znajdziesz nigdzie takiego samego każdy musisz albo sam napisać, albo dostosować gotowiec pod siebie...
 2. Kupię STYL IPS 4.2 - Metin2

  W takim razie może @Lukazuki ❤(https://lukazuki.com/)? Nie znam więcej osób które robią ładne style pod metina :V
 3. Wycena PC

  1. Wchodzisz na allegro. 2. Patrzysz po kolei ile kosztuje każda część jako używana. 3. Dodajesz tą ceny do siebie. 4. Brawo obliczyłeś wartość! Ja za ciebie tego nie zrobie, bo ani nie mam ochoty ani czasu.
 4. Nie jest to problem z silnikiem, a z tym, że podczas edycji jego profilu w acp zostało ustawione wszystkiego 1k. ACP Użytkownicy i Grupy Szukasz usera Edytuj profil i tam w jakieś zakładce możesz ustawić tą ilość na taką ile faktycznie ma postów.
 5. Własny projekt szablonu pod IPS Community Suite

  To samo co up oraz, Może jakieś lekko przezroczyste tło za menu, aby usunąć efekt zlewania się?
 6. To jest plik szablonu stylu, po prostu nie chciało nam się na hard-game wrzucić tego w plugin więc wrzuciliśmy php do szablonu stylu. @AZRAELEK Pobierz NAJNOWSZĄ WERSJĘ stylu, ktora została wrzucona przeze mnie, gdyż ta posiada od ch* błędów i naprawisz jedno, to będziesz miał problem z drugim.
 7. Ciemny wielotematyczny szablon pod MyBB

  Proszę mi przedstawić dowody pokazujące, że damson nie rozlicza się z podatku, a dopiero potem zacznij oskarżać go o to. Ohh, ciekawe jak ty byś zareagował, gdyby ktoś podjebał po kawałku z dwóch szablonów, a potem sprzedawał to czy udostępnił za darmo. A zamknij morde to możesz mówić swoim koleżką.
 8. Projekt aplikacji odtwarzacza muzycznego MusicPlayer

  No jak na ciebie to ładne pracę, dałbym to 3/10 kappa
 9. Może dlatego, że przyjmowanie płatności psc nie jest opłacalne?
 10. "</br></br></br>" no tak bo nie można użyć marginów 200000 :V "<center><h3 class="alt-features-title font-alt">" wcale nie wystarczy nadać tym klasą text-align: center; "<span class="price" style="background: blue;">" xDDD Już mi się nawet nie chce więcej szukać xD
 11. Dobra dobra, zabezpieczenia gdy masz szablon z orginalnego źródła, ale co ze zbadaj element? Osoba która ma przynajmniej 2iq + ogarnia html i css przekopiuje ten szablon w max 3 dni i tyle z tych twoich zabezpieczeń :V
 12. Ta "nie ma takiego stylu w dl", "default" xDDD Styl [1.8] Carbon Theme [Multi Colour] [a'la IPB] - MyBB PL
 13. Pomijając fakt, że ta opinia jest bardziej odpychająca niż zachęcająca... To nie wiem co jest bardziej śmieszne: "Twoj tekst sssss" czy dawanie progress bar'u w celu zobrazowania umiejętności. W celu wypełnienia treści używa sie Lorem Ipsum - All the facts - Lipsum generator. Patrząc na to co wychodzi od ciebie, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie zaakceptowanie twojej oferty bylo dobrą opcją.
 14. Jak zmienić lub edytować kod stopki w szablonie MyBB

  Nie znasz podstaw html'a, ani mybb więc po co zabierasz się za coś jeżeli nie umiesz wykonać najprostszej czynności? Nikt nie ma zamiaru tu prowadzić nikogo za rączke, a wskazać kierunek rozwiazania problemu. W tym przypadku rozwiązaniem problemu jest jedynie nauka html, css oraz mybb.
 15. Podczas przeglądania kategorii(np. tutaj Ogłoszenia - Pecetowicz) na ciemnym stylu guziki odpowiedzialne za strone mają biały tekst na białym tle.
 16. MyStrikeBoard v2 - Responsywny Szablon MyBB 1.8 Witajcie, W dniu dziesiejszym prezentuje wam kolejny responsywny szablon pod sieć serwerów. Szablon jest w dużej mierze inspirowany szablonami stworzonymi przez innych twórców. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu. Standardowo jeśli ktoś zobaczy błędy prosze o zgłoszenie mi ich w wiadomości prywatnej Screeny: Jak dodać ikonki do kategorii? 1. Sprawdzamy ID kategorii i zapisujemy w dowolnym miejscu np. notatniku. Można to zrobić: Najeżdzając na nazwe kategorii a w lewym dolnym rogu wyskoczy nam: http://NaszeForum.pl/forumdisplay.php?fid=1 Gdzie cyfry na końcu oznaczają id działu, w tym przypadku 1. Wchodzimy w ACP Działy i sprawdzamy id w ten sam sposób. 2. Przechodzimy na https://fontawesome.com/v4.7.0/ i szukamy interesującej nas ikony, po znalezieniu odpowiedniej klikamy na nią i szukamy kod Unicode. 3. Przechodzimy do ACP Style i Szablony Nazwa Szablonu Thead-icon.css i na końcu wprowadzamy następującą zawartość: .ti-IDDZIAŁU:before { content: "\UNICODEIKONY"; } Zabraniam dalszego udostępniania stylu bez mojej zgody. Obecna wersja: 1.0.3 (5 marzec 2018) [Hidden Content]
 17. Pierwszy Layout w życiu. Interesuje się grafiką od paru dni

  1. 800px szerokości? Rozumiem jest to rok 2002, że taka szerokość? Polecam zapoznać się najpierw ze standardami... 2. 0 wyczucia wielkości, elementy raz są zbyt duże, a drugi raz zbyt małe. 3. Typografia leży i kwiczy. 4. Brak gustu idk. how to nazwać. Wszystko wygląda chaotycznie przez co rezultat jest fatalny.
 18. W takim razie jestem pewien, ze błąd leży gdzieś po twojej stronie/silnika, bo posiadam u siebie najnowszą wersję mybb jak i tego pluginu i działa poprawnie.
 19. Extend MyBB - AN Only Registered Links Ten na 100% zadziała
 20. Layoutu są sprzedawane tylko w formie zwizualizowanej strony głównej(no chyba, że o czymś nie wiem, ale wątpie), rzeczy takie jak posty oraz profil są oddane wyobraźni kodera.
 21. prawy przycisk myszy na "ikonę braku ikony" > kopiuj adres obrazu i masz ścieżkę gdzie trzeba to wgrać.
 22. - Ikony Logowanie/Rejestracja oraz social media to jakaś pomyłka? Błąd w matrixie? - Spłaszczony header, ikona home(nawigacja) - Te biała cienie w kategoriach? okey... - Rozmazane ikony w statystykach? Ogólnie pomysł jest dobry, ale musisz popracować nad estetyką pracy.
 23. Zdublowany profil w temacie u innych użytkowników MyBB

  <div class="user_details">{$post['user_details']}</div> {$post['groupimage']} {$post['user_details']} </div> <div class="user_details">{$post['user_details']}</div> {$post['groupimage']} {$post['user_details']} </div> I ty się dziwisz, że jest zdublowane. Zadam pytanie które zadaje zawsze w takiej sytuacji po cholere zaczynasz sieć która upadnie po kilku miesiącach bo ani sam nie masz wiedzy technicznej na temat mybb jak i zapewne zabezpieczeń, ani nie masz kogoś kto sie zna na tym? {$ignore_bit}{$deleted_bit} <a name="pid{$post['pid']}" id="pid{$post['pid']}"></a> <div class="post post-container clearfix {$unapproved_shade}" style="{$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}"> <div class="author-info"> <div class="username">{$post['profilelink']}</div> <div class="title">{$post['usertitle']}</div> <div class="avatar">{$post['useravatar']}<div class="status">{$post['onlinestatus']}</div></div> <div class="user_details">{$post['user_details']}</div> {$post['groupimage']} </div> <div class="post-info"> <div class="post_head"> {$post['posturl']} {$post['icon']} <span class="post_date"> {$post['postdate']} <span class="post_edit" id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</span> </span> {$post['subject_extra']} </div> <div class="content post_body scaleimages" id="pid_{$post['pid']}">{$post['message']}</div> {$post['attachments']} {$post['signature']} <div class="post_meta" id="post_meta_{$post['pid']}"> {$post['iplogged']} <div class="float_right"> {$post['poststatus']} </div> </div> {$post['input_editreason']} <div class="post-controls clearfix"> <div class="postbit_buttons author_buttons float_left"> {$post['button_rep']}{$post['button_find']} </div> <div class="postbit_buttons post_management_buttons float_right"> {$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quickrestore']}{$post['button_quote']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_purgespammer']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']} </div> </div> </div> </div>
 24. Zdublowany profil w temacie u innych użytkowników MyBB

  @edit. Albo poczekaj podaj jeszcze postbit_classic
×