Skocz do zawartości
Firma

swits.pl

Przedstawiciel firmy
 • Posty

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  5h 42m 55s

Reputacja

11 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

swits.pl nikogo nie obserwuje.

O swits.pl

 • Tytuł
  Tanie domeny i hosting

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Wit
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++

Kontakt

Dane firmy

 • Nazwa firmy
  SW IT Solutions Sp.z o.o. Sp.K.
 • Adres
  ul. Gliniana 29/31 , 91-336 Łódź
 • Opis
  SW IT Solutions to młody i dynamiczny zespół profesjonalistów z branży informatycznej. Nasi specjaliści ukończyli specjalistyczne ścieżki szkoleniowe i posiadają certyfikaty, między innymi Microsoft® MCP, MCSA i MCSE
 • REGON
  100651734
 • NIP
  7282717421
 1. Zobacz np. http://unix.stackexchange.com/questions/163657/set-packet-rate-limit-via-iptables
 2. A teksty nadal żywcem wzięte z NASKu: http://north-host.pl/?page_id=10 Wzięte z: http://galadriel.nask.net.pl/run/n/hosting-wirtualny
 3. A teksty nadal żywcem wzięte z NASKu: http://north-host.pl/?page_id=10 Wzięte z: https://www.nask.pl/pl/oferta/oferta-telekomunikacyjn/data-center/77,Hosting-Wirtualny.pdf
 4. Porównanie najlepszych hostingów na rok 2015

  @SeNioR, działa ich strona główna. Spróbuj coś zamówić, przekonasz się, o czym mówię
 5. Porównanie najlepszych hostingów na rok 2015

  Mnie również obrazki się nie wczytują. No i 2be.pl wypadałoby chyba jednak usunąć
 6. Możesz również zerknąć na naszą biznesową ofertę hostingu Lub budżetowy hosting blutu.pl
 7. http://www.iredmail.org/ Tu masz proste, kompleksowe rozwiązanie.
 8. Przenosiny z CT8. WordPress. Tani i dobry

  @Rysiek jak najbardziej, odezwij się najlepiej na maila: jakub @ swits . pl Utworzymy konto testowe na 7 dni. Odnośnie tego, czy konto będzie odpowiednie dla WordPressa - tak, bez problemu utrzymasz na tym koncie WordPressa nawet ze sporym ruchem, a możliwość wyboru PHP 7 dodatkowo przyspieszy Twojego bloga.
 9. Możesz też pokazać: iptables -L
 10. Bardzo nieeleganckie jest kopiowanie opisu na Waszej stronie bezpośrednio z NASKu: http://www.nask.pl/centrum-wiedzy/bezpieczne-uslugi/Prezentacja.pdf http://north-host.pl/?page_id=10 Dla potomnych, zanim zostanie to usunięte z Waszej strony: Korzystanie z usług hostingu wirtualnego w Centrum Danych North-Host pozwala na: obniżenie kosztów dostępu do Internetu, bez potrzeby inwestycji w drogie urządzenia telekomunikacyjne, znaczącą redukcję kosztów zakupu fizycznych serwerów, redukcję kosztów zakupu urządzeń podtrzymujących zasilanie sprzętu teleinformatycznego, redukcję kosztów zakupu oprogramowania do zarządzania usługami, redukcję kosztów szkolenia personelu do utrzymania własnej sieci rozległej, redukcję kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników technicznych zapewniających nadzór nad sprzętem w trybie 24/7/365, redukcję kosztów związanych z serwisem sprzętu, obniżenie kosztów związanych z backupowaniem i archiwizacją danych, a tym samym eliminację kosztów inwestycji w urządzenia i oprogramowanie, zapewnienie optymalnych, właściwych dla urządzeń teleinformatycznych warunków środowiskowych, zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego i informatycznego sprzętu, zagwarantowanie przepływności danych dostosowane do potrzeb firmy. Naszą ofertę kierujemy do firm ze wszystkich sektorów gospodarki: małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klienta.
 11. Przenosiny z CT8. WordPress. Tani i dobry

  Nie określiłeś budżetu, więc ciężko powiedzieć, co znaczy dla Ciebie tani. Możesz zerknąć na naszą budżetową ofertę: http://blutu.pl CloudLinux, wiele wersji PHP do wyboru, płatności SMS i przelew. Lub ciut droższa oferta: https://swhosting.pl - LiteSpeed Enterprise, Serwery Dell zlokalizowane w Łodzi w naszej własnej serwerowni.
 12. Jaki hosting pod skrypt WordPress?

  Jeśli jeszcze nie wybrałeś, możesz zerknąć na naszą budżetową ofertę: http://blutu.pl Do wyboru wiele wersji PHP w tym PHP7, możliwość samodzielnego włączania i wyłączania modułów oraz wiele innych zalet, które niesie CloudLinux.
 13. Masz tam katalog "databases", który pewnie zawiera dumpy (zrzuty) baz danych. U obecnego dostawcy tworzysz pustą bazę, następnie logujesz się do phpmyadmina i przywracasz backup. Pewnie po zgłoszeniu w panelu klienta. przywrócą Ci backup, jeśli sam masz z tym problem. U nas takie rzeczy robimy od ręki.
 14. Stabilny, dobry, nie za drogi hosting pod forum

  Zapraszam do zapoznania się z naszą budżetową ofertą: http://blutu.pl Wszystkie pakiety posiadają nielimitowany transfer, ochronę antyDDoS oraz silnik LiteSpeed, znacznie wydajniejszy od powszechnie stosowanego Apache'a.
 15. jaki hosting i gdzie reklamować erotykę?

  Zapraszam do kontaktu z nami: biuro@swits.pl lub bezpośrednio do mnie jakub@swits.pl
×