Skocz do zawartości

sztywan.

Pecetowicz
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

0 Neutralna

O sztywan.

 • Tytuł
  Żółtodziób

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Marek
 • Lokalizacja
  Podkarpacie
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

42 wyświetleń profilu
 1. Cześć, mam problem ponieważ nie wiem jak wyświetlnić wyniki z bazy danych MySQL oddzielone przecinkami. Posiadam tabele gdzie są zapisane nicki graczy i oddzielone są przecinkami i teraz mam pytanie jak to oddzielić i wyświetlić za pomocą pętli while?
 2. Dany obraz w klasie .thead zależny od nazwy.

  @Black Killer Dzięki wielkie! Wszystko działa! Można zamknąć.
 3. Cześć, mam problem, ponieważ tworze forum i chce aby zależne od tego jakiej gry jest kategoria miała inny obraz w .thead. Czyli jak mam Farming Simualtor 2017 to mam z Farminga (to mam zrobione), ale np. gdy mam dział ETS2 to chce, aby wyświetlała mi się obraz z Ets2. Nie wiem jak to zrobić, czy nadać jakąś specjalną klasę? Ale jak to zrobić to też nie wiem.
 4. Cześć, mam pytanie odnośnie stworzenia interaktywnego obrazu. Znalazłem ostatnio w sieci coś takiego jak w spoilerze i mam pytanie jak to zrobić? Obraz jest typu .gif i posiada linki w "środku". Czyli ikona facebook i można na nią normalnie kliknąć, jakieś porady?
 5. Panel hostingowy gier.

  Mi nie chodzi o hosting, mi chodzi o panel, który bede mógł zainstalować na VPS i udostępniać innym klientom. Ja nie chce kupić, tylko sam założyc hosting do owej gry.
 6. Panel hostingowy gier.

  Cześć, szukam panelu hostingowego pod grę Farming Simulator 2017. Przeszukałem cały internet i nie mogłem nic znaleźć. Widziałem że są hostingi oferujące serwery do tej gry, ale z jakiego panelu korzystają nie znalazłem (wiem że może być to co autorskiego, ale może ktoś coś ma darmowego).
 7. Plugin dodający download plików.

  Wybacz, zły adres, powinno być FS17 Mods | FS15 Mods | FS2013 Mods | LS Portal - Farming Simulator M... Wiem że strona nie jest oparta o wordpress, ale moje pytani brzmi czy da sie uzyskać coś takiego w wordpress jak na tej stronie. W innym wypadku, jeżeli nie dało by się czego takiego zrobić w wordpress, to czy istnieje jakiś inny system, aby coś takiego stworzyć.
 8. Cześć, mam pytanie, czy zna ktoś z was plugin, który będzię dodawał możliwość dodawania plików do pobrania przez użytkownika i możliwość jego pobierania oraz statystyki pliku tzn. ilość pobrań, ilość ocen, gwiazdek itp. Coś w stylu: ls.portal.eu
 9. Tak, po prostu pobrałem tą modyfikacje z innej strony i wgrałem wszystko jeszcze raz na serwer i działa. Dzięki za pomoc.
 10. <table border="0"> <tr> <td width="20%" align="left" valign="middle"><span class="smalltext">{$lastpost_profilelink}</span></td> <td width="80%" align="left" valign="top"> <span class="smalltext"> <a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}"><strong>{$lastpost_subject}</strong></a> <br />{$lastpost_date} {$lastpost_time}</span> </td> </tr> </table>
 11. <html> <head> <title>{$mybb->settings['bbname']}</title> {$headerinclude} <script type="text/javascript"> <!-- lang.no_new_posts = "{$lang->no_new_posts}"; lang.click_mark_read = "{$lang->click_mark_read}"; // --> </script> </head> <body id="forums"> {$header} <div class="side" style="float: right; width: 21%"> {$topStats['LastActiveThreads']} {$topStats['Posters']} {$topStats['Reputation']} {$topStats['TimeOnline']} </div> <div class="forum" style="float: left; width: 78%;">{$forums}</div> {$boardstats} <br class="clear" /> {$footer} </body> </html>
 12. LSForum.com.pl - Wsparcie techniczne Farming Simulator Prosze
 13. Cześć, zainstalowałem plugin pokazujący avatar ostatniego użytkownika w poście. Wgrałem wszystkie pliki przez ftp i aktywowałem go i działa, ale na stronie głównej pokazuje się taki błąd.
 14. Poszukuj stylu rolniczego MyBB

  Problem w tym że nie znalazłem żadnego, chociaż w 10% przypominający coś związanego z samochodami lub rolnictwem.
×