Skocz do zawartości

UniVerS

Pecetowicz
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

26 Przyzwoita

1 obserwujący

O UniVerS

 • Tytuł
  UVS DESIGN
 • Urodziny 06.05.1995

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Wojtek
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk
 • Zawód
  Kucharz
 • Hobby
  Grafika Komputerowa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++

Kontakt

Ostatnie wizyty

551 wyświetleń profilu
 1. [Zlecę] Banery pod serwery

  Przesłałem wiadomość prywatną
 2. [HTML] Potrzebuję parę rzeczy!

  Cześć, avatar oraz tekst obok niego obejmij w osobne divy i klasy do nich, przykładowo (na zasadzie Twojego kodu): <div id="box"> <div class="box_title">O Mnie</div> <div class="box_border_bottom"></div> <div class="box_avatar"> <img src="https://i.imgur.com/FW6ayWK.png" aling="left" /> </div> <div class="box_text"> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> </div> </div> No i teraz dla obu klas w CSS ustawić wartości .box_avatar{ float:left; } .box_text{ float:left; margin-left: 20px; } float:left; ustawia Ci divy obok siebie, zaś margin-left: xpx; ustawia odstęp od avatara, ale pamiętaj, że jeśli chcesz, aby kolejne elementy nie układały się już obok siebie, na końcu ostatniego diva, który ma się układać obok, zastosuj pustego diva z takim stylem <div style="clear:both;"></div> Finalny kod z clear:both; po ostatnim elemencie, który ma układać się w jednym rządku: <div id="box"> <div class="box_title">O Mnie</div> <div class="box_border_bottom"></div> <div class="box_avatar"> <img src="https://i.imgur.com/FW6ayWK.png" aling="left" /> </div> <div class="box_text"> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> TEKST<br /> </div> <div style="clear:both;"></div> </div> No a CSS jak wyżej.
 3. [Grafika] Zlecenie

  Odezwałem się na GG
 4. Kupię Logo

  Zostawiłem wiadomość na prywatnej wiadomości. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu
 5. Witam serdecznie drogą społeczność. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z osobą/osobami (różnego rodzaju portalami, sieciami serwerów itp), dla których wykonam Grafikę Komputerową wszelkiego rodzaju. Pracuję głównie w oprogramowaniu Adobe Photoshop, co świadczy o tym, iż nie wykonuję grafiki wektorowej. Jesteś zainteresowany(a) podjęciem współpracy? Skontaktuj się ze mną poprzez: Prywatną Wiadomość GG: 28633561 Moje portfolio: Kliknij Serdecznie zapraszam do kontaktu. Wszelkie informacje na temat tego co robię znajdziecie w linku powyżej.
 6. www.GameTracker.com Rejestrujesz się na powyższej stronie, aktywujesz swoje konto. Następnie na głównej stronie GameTracker z menu wybierasz zakładkę "SERVERS". Przełączy Cię na podstronę, na której znajdziesz "ADD A SERVER". W pozycji "Game type" wybierasz "Minecraft" i wypełniasz resztę wskazanych pól - dzięki temu GameTracker wygeneruje opcje monitoringów dla Twojego Serwera. Pozdrawiam
 7. Fenix Vector

  No no, ładnie to wygląda. Rozumiem, że nie jest to koniec projektu? Fajnie wyglądało by to, gdybyś zastosował jakieś cienie, bardziej widoczne kontury - rozumiesz.
 8. Zliczanie czasu jaki spędziliśmy na forum

  Tak jak kolega wyżej napisał - licznik startuje dopiero po zainstalowaniu rozszerzenia. Niemniej jednak propozycja bardzo w porządku
 9. Płatne logo :v

  Projekt w załączniku. Skupiłem się głównie na prostocie, ale na czymś innym niż zawsze. Mam więc nadzieję, że spodoba Ci się. Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się do mnie na GG: 28633561 Serdecznie pozdrawiam
 10. 70zł za layout + 80zł za kodowanie. Jeśli jesteś zainteresowany, wa GG: 28633561
 11. Projekt forum CS:GO

  Szczerze? Ostro do**bałeś do pieca. Bardzo podoba mi się ten projekcik. Może ewentualnie zrobiłbym coś z tymi subdziałami ale reszta? Miód malina.
 12. [WYCENA] Layout

  Layout mogę sprzedać za 70zł i mój człowiek byłby chętny wtedy zakodować go za 80zł, co łącznie da 160zł za cały projekt. W sumie okazyjnie. Gdyby ktokolwiek był zainteresowany, zapraszam na GG: 28633561.
 13. [SPRZEDAM] Layout IPB | Steam CS1.6

  Layout mogę sprzedać za 70zł i mój człowiek byłby chętny wtedy zakodować go za 80zł, co łącznie da 160zł za cały projekt. W sumie okazyjnie. Gdyby ktokolwiek był zainteresowany, zapraszam na GG: 28633561.
 14. Wycena serwera Cs 1.6

  Jeśli prosisz społeczność o wycenę, raczej nie możesz napisać czegoś takiego: W końcu zlecasz wycenę. Osobiście zapoznałem się z tą paczką i przyznać muszę, że jest naprawdę fajna. Gdyby zależało mi na takim Serwerze, dałbym te 300-350zł. Może nawet więcej.
×