Skocz do zawartości

Vast

Ekspert
 • Posty

  272
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  5
 • Czas online

  10d 10h 18m 27s

Ostatnia wygrana Vast w Rankingu w dniu 16 Wrzesień

Vast posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

372 Wyśmienita

Obserwuje 0 użytkowników

Vast nikogo nie obserwuje.

2 obserwujących

O Vast

 • Tytuł
  Wygadany

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Dawid
 • Lokalizacja
  Pomerania, Wejherowo, Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Edytor tekstu
  Inny / Other

Ostatnie wizyty

646 wyświetleń profilu
 1. Co wykonać? : 2 layouty Informacje dodatkowe: Potrzebuje 2 layouty, proste minimalistyczne strony (raczej typu one-page). Więcej informacji podam na pw. Sposób płatności: Przelew Cena: 150 zł za 1 (300 zł razem) Kontakt: Pw tutaj, jestem cały czas online.
 2. Minimalistyczne 3 logotypy. Informacje dodatkowe: Witam, poszukuje grafika który zrobi minimalistyczne 3 logotypy, głównie będą to napisy dla wprawionego w fachu naprawdę 15 minut roboty, także łatwe pieniądze niskim kosztem. Sposób płatności: Przelew. Cena: 135 zł. Kontakt: Prywatna wiadomość. Nie będę zgłaszać się do panów, proszę bezpośrednio pisać do mnie.
 3. Samo się na pewno nie sformatowało, akurat tego jestem pewien. Porównujesz 2 inne systemy o 2 innych zastosowaniach to tak jakby samochód rodzinny wrzucić na tor z lancerem evo X i liczyć na to, że będą sobie równe.
 4. Cenowo nie duża różnica więc wygrywa tutaj titanaxe, ssd 25gb raczej powinno Ci starczyć, zakładam, że koło 20 na gierke i 5 z bardzo mocnym zapasem na stronę. Wydajnościowo też wygrywają głównie dzięki LXC jest szybsze niż KVM. Wybierałbym titanaxe.
 5. Zaokrąglenie \/ .tborder tbody tr:last-child td:first-child { border-bottom-left-radius: 15px; } .tborder tbody tr:last-child td:last-child { border-bottom-right-radius:15px; } Odstęp \/ (Nie zrobisz tego na zasadzie marginu bo się nie da) .trow1 { background: #1a222d; padding: 1.025em 1.275em 0.875em 1.175em; border-bottom: solid 10px #1a222d; } .trow2 { background: #1a222d; padding: 1.025em 1.275em 0.875em 1.175em; border-top: solid 10px #1a222d; } Border z lewej strony \/ 1. wchodzisz do forum_depth2_forum i w diva o klasie "border" dajesz całą zawartość <td></td> Przykładowo z jakiegoś tam szablonu <div class="border"><strong class="theme_title"><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div></div> I css: .border { border-left: solid 5px #ff6236; padding-left: 10px; }
 6. Zabłysnąć próbowałeś, ale chyba nie wyszło po 1. nie wyzwałem Cię od 12 latków czy od dzieci i tutaj radziłbym kurs czytania ze zrozumieniem bo tłumaczenie a bycie to 2 różne pojęcia mój drogi. Po 2. żeby to było jasne i klarowne @Mendelson. wytłumaczył Ci co i jak a ty zacząłęś się tłumaczyć już 2 raz powtórzę JAK 12 letnie dziecko, więc nie gadaj głupot, że od razu byliście do ciebie pesymistycznie nastawieni. Po 3. @SimLay wyjaśnił Ci wyżej kwestie dotycząca kodu css więc tutaj też zrobiłeś gapę i nie doczytałeś. Po 4. "Chciałem rownież powiedziec ludzi sie nie ocenia po tym ile mają lat, bądz jakie błedy popelnia liczy sie zachowanie i wyrozumiałość od drugiego czlowieka", nikt cię nie ocenia po tym ile masz lat. przytaczasz fragment "jakie błędy popełnia", nie odnosi się to jednocześnie do zachowania ? Bo jak dla mnie zachowujesz się jakbyś postradał wszystkie rozumy, nie zamierzam mieć wyrozumiałości w stosunku do ciebie jeśli po prostej interwencji nie potrafisz przyznać się do błedu tylko od razu wytykasz błędy którzy zrobili inni (te same błędy), spychając wszystko właśnie na nich. Swoje sarkastyczne śpiewki i odzywki. Jesteś strasznie narcystyczny i zbyt pewny siebie, kiedyś wyjdzie Ci to bokiem.
 7. Chłopie i co na policji też się będziesz tłumaczyć? odstrzeliłem gościa bo inni też tak robią i ich nie złapaliście tłumaczysz się jak 12 letnie dziecko jak nie gorzej, istnieje coś takiego jak prawa autorskie.
 8. Po pierwsze radziłbym Ci usunąć ten header za nim oberwiesz za kradzież grafiki. @damson
 9. HWMonitor W stanie spoczynku I podczas odpalonej gry.
 10. Jakie temperatury przy graniu i w spoczynku?
 11. Jak dodać ikonki w legendzie grup na MyBB?

  Font Awesome - Spis wszystkich ikon
 12. W nazwie działu wstawiasz: <span class="prefiks">Tekst w prefiksie</span> Nazwa działu Css: .prefiks { background:red; color:#fff; padding:5px 15px; border-radius:8px; margin-right:5px; }
 13. Wiedzieć każdy wie jak, cenę swoją też znają.
×