Skocz do zawartości

Vast

Support
 • Posty

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  1
 • Czas online

  2d 5h 39m 26s
 • Posty na dzień

  0,75

Ostatnia wygrana Vast w Rankingu w dniu 1 Marzec

Vast posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

57 Niezła

Obserwuje 0 użytkowników

Vast nikogo nie obserwuje.

1 obserwujący

O Vast

 • Tytuł
  Wygadany

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Dawid
 • Lokalizacja
  Pomerania, Wejherowo, Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Edytor tekstu
  Inny / Other

Ostatnie wizyty

136 wyświetleń profilu
 1. Uzyłeś rasteryzacji warstwy przed zaznaczeniem prostokąta?
 2. Bierzesz narzędzie odpowiadające za kształty w tym przypadku zaokrąglowany prostokąt, z górnego paska wybierasz przezroczyste wypełnienie a obramowanie jako gradient. Tworzy Ci się prostokąt, bierzesz zaznczenie prostokątne, zaznaczasz i usuwasz gumką.
 3. W konsoli od cs'a po braku połączenia co widnieje?
 4. Rozumiem, że próbowałeś na innym urządzeniu podłączonym do tego samego internetu ?, skoro format nie pomógł wina leży raczej po stronie internetu.
 5. Layout sklepu internetowego World4Gamer

  Jak mam być szczery, widać sporą dozę inspiracji od morele.net. Header, stopka, zamówienia, produkty. Tylko nie powiem w ładnej białej odsłonie, trochę odświeżonej. Jedyne co bym zmienił to dane techniczne.
 6. http://codewithawa.com/posts/like-and-unlike-system-using-php-and-mysql-database https://www.phpgang.com/how-to-create-like-unlike-system-in-php-mysql-and-jquery_410.html
 7. Nie wczytuje się arkusz CSS w ACP - IPB 3.4

  Błędy w konsoli? wygląda na brak css.
 8. Tak, przekodować go na nowo pod nową wersję oczywiście jeśli faktycznie jest tak jak mówi @chrumcio. Link do forum by się przydał.
 9. Mogę Ci podesłać link do moich materiałów (teoria + zadania) z podstaw js. Są z zajęć programowania. The Modern Javascript Tutorial https://www.w3resource.com/javascript-exercises/ https://coderbyte.com/challenges https://nodeschool.io/pl/
 10. Wychodzę z inicjatywa dodania dodatkowego pola przy pisaniu tematu w działach pomocy, bądź problemów (Mowa tu o stronach chociażby), z zawartością dotyczącą adresu strony www, aby nie używać za często szklanej kuli, lub zwykłe autouzupełnianie treści. Przyśpieszy to pracę i osobom pomagającym i osobie szukającej pomocy.
 11. Top Shouters i Top Donatorów pod MyBB. Gdzie znajdę?

  Przerób do własnych potrzeb. <table border="0" cellspacing="0" cellpadding="5" class="tborder" style="clear: both; border-bottom-width: 0;"> <tbody><tr> <td class="thead" colspan="2"> <strong>Top donate</strong> </td> </tr> <tr><td class="trow2"> <a href="http://centrum-gier.xaa.pl/member.php?action=profile&amp;uid=5"><span style="color: white; font-weight:bold; text-shadow: 0px 0px 5px #8B9E7E;">Gracz</span></a> <span style="float: right;margin-right: 5px;background: #7ba60d" class="top_shout">5 PLN</span> </td></tr> </tbody> </table>
 12. Top Shouters i Top Donatorów pod MyBB. Gdzie znajdę?

  Jak mamy CI to pomóc napisać skoro nie wiemy nawet jak wygląda twoje forum, gdzie chcesz to dodać. Ludzie trochę pomyślcie.
×