Skocz do zawartości
W Naszym sklepie znajdziesz wiele skinów do cs go, konkurencyjne ceny i natychmiastowa wysyłka to Nasza dywiza!

viperovsky

Grafik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  50s

Reputacja

16 Przyzwoita

Obserwuje 5 użytkowników

3 obserwujących

O viperovsky

 • Tytuł
  ViperDesigner
 • Urodziny 05.07.2000

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Marcin
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  Grafika komputerowa
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Inny / Other
 • Edytor tekstu
  Sublime Text

Ostatnie wizyty

152 wyświetleń profilu
 1. Zdecydowanie nie! Słabe 3/10... Nie jestem wstanie Ci w takiej sytuacji nawet tutaj doradzić.
 2. Wycena dwóch szablonów WebSpell - ile mogą być warte?

  Prawda, takiego projektu strony przy dobrych wiatrach nie sprzedasz za więcej niż 50 zł. Nie ma tutaj nic ciekawego i każdy może zrobić coś takiego samemu
 3. Ocena Wyglądu strony Update

  Myślę, że Krasnal zbyt surowo podszedł do temat. Projekt nie należy do najlepszych, ale jeżeli jeszcze trochę nad nim poślęczysz, może powstać coś porządnego. Przechodząc do samego projektu, to nie tu raczej nic co mogłoby przyciągać. Wyśrodkuj menu względem pionu, bo rzuca się to mega w oczy. Tekst w Headerze (w tym przypadku Lorem Ipsum) nie jest wyrównany względem pionu przez co w dolnej części niepotrzebnie pozostawiasz pustą przestrzeń. Font w Headerze (od Lorem Ipsum) jest nieczytelny. Wybierz rodzaj produktu > Na początek to wyrównaj ten "ręcznik" w pionie. Nie widzisz, że nazwy produktów w dolnym prawy rogu boxa są nieczytelne? Formularz kontaktowy do poprawki. Dlaczego testy pomocnicze są tak wysoko? Dlaczego Ty nie wyrównujesz w pionie? Projekt ma wiele do życzenia, a największą przeszkodą do dojścia do perfekcji jest brak pomysłu na stronę. Nie ma tutaj dosłownie nic co by mogło przyciągnąć moją uwagę.
 4. Layout by Viperovsky

  Dzięki wszystkim za pozytywny odzew (nawet osobie, dla której mój projekt był ostatnim, który skomentował na forum) Tak, statystyki zdecydowanie muszę poprawić No nie będę ukrywał, nie umiem Dopiero co Affinity Designer kupiłem i nie do końca go jeszcze ogarniam i wciąż mam problem z krawędziami zdjęć.
 5. Logo FRACKOWIAK

  Nie wygląda źle, ale nie ma tutaj nic co mogłoby zwrócić uwagę, gdyż tego typu logo jest masa w Internecie i nie jest łatwo aby logo zapadło w pamięć.
 6. Layout by Viperovsky

  @JK. teraz to już jest dopierdalanie się na siłę. Jeżeli wydaje Ci się, że jesteście pierwsi, którzy coś takiego zrobili, to się grubo mylisz. Szukacie już w moich projektach dosłownie kawałek po kawałku czegoś co przypomina Wasz szablon. Dajcie se już lepiej spokój. Żebym ja nie zaczął się doczepiać do ShoutBoxa zgapionego z Facebooka.
 7. Layout by Viperovsky

  Projekt pod Forum #1 Projekt na Behance (jeszcze nie ma kiedyś będzie)
 8. Projekt strony internetowej pod tematykę biura podróży

  Projekt prosty, a zarazem rzetelny, czyli taki jaki powinien być. Mamy XXI wiek, wszystko opiera się na prostocie, tak więc nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy tutaj mają problem o to, że projekt jest prosty. Taki ma być a że inni pozostali w latach 90. to nie mój problem.
 9. Layout by Viperovsky

  @jedentrzyjedendwa wszystko masz jednym fontem. Jest to Montserrat
 10. Layout by Viperovsky

  Projekt pod Portfolio #1 Projekt na Behance
 11. Layout CSGO Polizei

  Bardzo ładne Shoutbox wysokiej jakości! Treść w pełni prawdziwa. Nie jestem wstanie nie zgodzić się ze słowami Damsona
 12. Opinia o Grafiku Quak / Kopia Grepolis w 80%

  Taa... Ja już zdążyłem wypowiedzieć się na ten temat na innym forum, tak więc moje zdanie chyba znasz. Jest podobne do reszty. Nie wiem gdzie widzisz tutaj 80%. PODOBNE jest z 15% i nic więcej. Jedyne co nasuwa mi się do głowy, to panel logowania a dokładniej jego układ. Jest to układ uniwersalny i gdyby mi się chciało, to znalazłbym wiele innych stron, która właśnie taki ma. Zanim kogoś oskarżysz o plagiat, naucz sie odróżniać pojęcie słowa kopia, a inspiracja.
 13. Kilka grafik "Live Trwa" i banner

  Hmm... Robota na 3 minuty. Nie wiem nawet co tu oceniać. Widzę tu tylko wycinki, słabe efekty z paczki i tekst, nad którym nawet nie spędziłeś ani minuty. Poszukałbyś fontów, które dobrze się prezentują i je wykorzystał, bo na tą chwilę wygląda nie najlepiej. Ale ćwicz, ćwicz aż dojdziesz do oczekiwanego efektu
 14. Banner Serwerów, zapraszam

  Sporo pracy przed Tobą. Jak na to patrzę to dosłownie oczy bolą. Pobaw się efektami, bo aktualnie wygląda to nie najlepiej. Evo Games zlewa się z tłem, co przede wszystkim wypadałoby poprawić.
 15. Kolejne avatary o dowolnej tematyce. Your Name

  Ja natomiast tutaj z kolegą wyżej nie ośmielę się zgodzić. Pierwszy awatar wygląda miernie. Z drugim już trochę lepiej, ale wciąż mi w nim czegoś brakuje. Z tekstem wypadałoby coś jeszcze zrobić.
×