Skocz do zawartości

webmazz

Pecetowicz
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

7 Neutralna

O webmazz

 • Tytuł
  front-end developer
 • Urodziny 20.09.1994

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Patryk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop

Kontakt

 • Gadu Gadu
  3634638
 1. Mam problem z Windowsem 8. Podczas włączania komputera zaczęły instalować się aktualizacje, wszystko było dobrze aż nagle przy 99% wystąpił jakiś błąd i pojawił się nowy komunikat: Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Pojawia się to przy każdym uruchomieniu laptopa i nie mogę go nawet włączyć. Próbowałem przywracać jakieś starsze wersje systemu, ale za każdym razem jest to samo - aktualizuje się, a potem wycofuje zmiany. Jak mogę sobie poradzić z tym problemem? Partycji recovery nie ma, płytki też nie posiadam, a w internecie nie mogę nigdzie znaleźć instalki z Windowsem 8 (nie 8.1! - próbowałem z oryginalnej płyty instalować, ale klucz jest niezgodny z tą wersją).
 2. Mam taki kod html: https://jsfiddle.net/zypLyp8u/ Korzystam z backobe.js i potrzebuję zrobić eventy drag and drop. Mam taki kod: this.events = { "dragstart .shop": "handleDragStart", "dragenter .shop": "handleDragEnter", "dragover .shop": "handleDragOver", "dragleave .shop": "handleDragLeave", "drop .shop": "handleDrop", "dragend .shop": "handleDragEnd" }; handleDragStart(event) { } handleDragEnter(event) { } handleDragOver(event) { } handleDragLeave(event) { } handleDrop(event) { } handleDragEnd(event) { } Co i gdzie dodać jeśli chcę wykonać jakąś akcję, gdy: 1) przeciągnę element w #unique_id.shops 2) przeciągnę element do innego #unique_id.shops 3) przeciągnę element w inne miejsce niż #unique_id.shop Chodzi mi jedynie o warunki jakie muszę napisać, aby wszystko śmigało tak jak przedstawiłem wyżej. Pozdrawiam.
 3. HTML malutki problem z kodem

  Otwórz plik w programie notepad++ i go zapisz. Powinno pomóc
 4. Efekt płynnego pojawiania się elementów?

  animate.css + wow.js - poszukaj w google
 5. HTML malutki problem z kodem

  W jakim programie edytujesz kod?
 6. Kursy online

  eduweb.pl kuvi.pl
 7. GameServ - Hosting layout by devmind.pl

  To górne tło ładniej wyglądałoby chyba, gdyby było wtopione tak jak jest to na dole strony.
 8. Szukam grafika

  Wolne stanowisko/a: grafik Ilość wolnych miejsc: 1 Informacja dot. stanowiska: Poszukuję grafika, który wykonywał będzie dla mnie projekty szablonów allegro. Więcej informacji (prognozowane zarobki) po kontakcie. Możliwość podpisania umowy. Kontakt: - GG: 3634638 - emial: mazi4@poczta.onet.pl
 9. Witam Tak jak w nazwie tematu - poszukuje laptopa do 2500zł. Mój PCet zaczyna się powoli sypać, a do tego idę na studia, więc myślę, że to odpowiedni czas na zakup nowego sprzętu. Głównie chodzi mi o to, żeby Photoshop płynnie śmigał i żeby dało radę pograć w jakieś nowsze gierki. Dodam, że najlepiej, gdyby był od razu z systemem operacyjnym. Czy za tą kwotę uda mi się dostać coś rozsądnego?
 10. Buty

  Ja polecam buty firmy New Balance - wygodne, wytrzymałe + niektóre modele prezentują się naprawdę ciekawie
 11. Powiem Ci, że na tym można naprawdę nieźle zarobić. Teraz np. są jagody - idziesz zbierasz 5 słoików, sprzedajesz i masz 50zł. Jeśli zna się dobre miejsca to w 40min da radę uzbierać słoik, więc nie jest tak źle...
 12. Obrazek z efektem hover (rollover) w CSS

  Dodaj parametry width i height
 13. Skrypt do losowania numerków

  <?php echo rand(1,100); > [/code] Wyświetla dowolną liczbę od 0 do 100
 14. Zapraszam do kontaktu na gg/email
 15. Strona HTML w Notatniku.

  GG: 3634638 / mazi4@poczta.onet.pl - zapraszam
×