Skocz do zawartości

writen

Support
 • Zawartość

  224
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  6
 • Opinia

  Brak

Ostatnia wygrana writen w Rankingu w dniu 4 Styczeń

writen posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

72 Niezła

O writen

 • Tytuł
  Grupa CodeHunter

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Inny / Other
 • Skrypt CMS
  Phalcon-php, Wordpress, IPS Community Suite

Kontakt

Ostatnie wizyty

1,275 wyświetleń profilu
 1. Sposobów na rozwiązanie twojego problemu jest wiele. Jednym z nich może być, np. utworzenie klasy w css, która ukryje niepożądane stacje: .hideStation { display: none; } oraz zamiana całego if'a w zdarzeniu kliknięcia na ten: if(lang == "all") { $(".list_radio .in").removeClass("hideStation"); } else { $(".list_radio .in").addClass("hideStation"); $(".list_radio .in").filter("."+lang).removeClass("hideStation"); } Jako, że jest to tylko jeden ze sposobów, zachęcam innych użytkowników do pogłówkowania nad innymi rozwiązaniami.
 2. No bo jak już tworzysz zmienną $chcesz_gg, to później w treści maila musisz ją użyć zamiast tablicy $POST. Czyli: Gadu-Gadu: $chcesz_gg
 3. Wystarczy, że sprawdzisz warunkiem czy zmienna z tego pola istnieje. Np.: $chcesz = (isset($POST['nick_yes'])) ? "Tak" : "Nie"; $wiadomosc = "Imię: $_POST['imie'] Temat: $_POST['temat'] Chcesz: $chcesz";
 4. Jak dodać wyszukiwarkę na forum oprócz płatnej wtyczki? IPS

  Dobra, moduł działa poprawnie. Wyszukiwanie zawsze dostępne jest na podstronie: https://wyjasniamy.eu/forum/index.php?/search To po prostu autor szablonu zapomniał do niego dodać miejsce na pole wyszukiwarki lub nie było to uwzględnione w projekcie. Z tym problemem powinieneś zwrócić się do autora szablonu. Zajrzyj jeszcze do konfiguracji samego stylu. Może tam znajduje się jakaś opcja.
 5. Jak dodać wyszukiwarkę na forum oprócz płatnej wtyczki? IPS

  Może po prostu masz wyłączony ten moduł?
 6. Niby co jest nieczytelne? To że treść maila masz umieścić w trzecim parametrze, a w czwartym i piątym, które są opcjonalne, nagłówki i dodatkowe parametry? Nie jesteś w stanie ogarnąć najlepszej dokumentacji jaka istnieje - manuala PHP? Proszę cię, zmień zabawki.
 7. A może najpierw sprawdź w manualu jakie parametry przyjmuje funkcja mail i jak z niej korzystać http://php.net/manual/pl/function.mail.php A poza tym lepiej skorzystaj ze swiftmailer.
 8. Zauważyłem taki sam błąd na stronie https://www.pecetowicz.pl/discover/unread/ Na moim forum, gdy pojawił się ten błąd pomogła opcja "Przebuduj indeks wyszukiwarki".
 9. Na poziomie PHP - klasa DateTime. Obiekty tej klasy możesz porównywać zwykłymi operatorami. Lub też w prosty sposób wyliczyć różnice między datami za pomocą metody diff().
 10. Osobiście nie mam z tym żadnego problemu. Jeżeli coś jest dobre, sprawdza się w praktyce i ludzie z tego korzystają, to taka jest kolej rzeczy, że staje się to standardem. Bardzo wiele osób korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego myślę, że Google zrobiło dobry krok w tym kierunku.
 11. Czyli jednak Facebook ma wersję mobilną. A stwierdziłeś, że nie ma. Przy tak dużych serwisach nieopłacalnym jest tworzyć responsywnego szablonu. Oprócz RWD są też inne techniki projektowania stron, np. AWD w przypadku facebooka. Według ciebie dostosowanie strony do urządzeń mobilnych jest sztucznie wykreowanym trendem. A tak naprawdę strona bez wersji mobilnej nie liczy się w ogóle w dzisiejszym internecie.
 12. Nie. W tej metodzie zadeklarowano, że będzie ona zwracać int, więc trzeba zwrócić liczbę całkowitą.
 13. W pierwszym linku znajduje się spis książek, z których większość wypadałoby znać. CookBook i dokumentacja Symfony powinny ci wystarczyć. Sprawdź też Phalcon'a. Posiada bardzo dobrą dokumentację. Dla Codeignitera i innych "popularnych" frameworków raczej nie ma sensu tracić czasu.
×