Skocz do zawartości

writen

Bywalec
 • Posty

  225
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  6
 • Czas online

  36m 17s

Ostatnia wygrana writen w Rankingu w dniu 4 Styczeń 2017

writen posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

66 Niezła

Obserwuje 1 użytkownika

O writen

 • Tytuł
  Wygadany

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Inny / Other
 • Edytor tekstu
  Inny / Other
 • Skrypt CMS
  Phalcon-php, Wordpress, IPS Community Suite

Kontakt

Ostatnie wizyty

1318 wyświetleń profilu
 1. Poza tym, że kod wygląda tragicznie, to prawdopodobnie zabrakło $blad++;
 2. Problem z wyłączeniem divów

  Sposobów na rozwiązanie twojego problemu jest wiele. Jednym z nich może być, np. utworzenie klasy w css, która ukryje niepożądane stacje: .hideStation { display: none; } oraz zamiana całego if'a w zdarzeniu kliknięcia na ten: if(lang == "all") { $(".list_radio .in").removeClass("hideStation"); } else { $(".list_radio .in").addClass("hideStation"); $(".list_radio .in").filter("."+lang).removeClass("hideStation"); } Jako, że jest to tylko jeden ze sposobów, zachęcam innych użytkowników do pogłówkowania nad innymi rozwiązaniami.
 3. No bo jak już tworzysz zmienną $chcesz_gg, to później w treści maila musisz ją użyć zamiast tablicy $POST. Czyli: Gadu-Gadu: $chcesz_gg
 4. Wystarczy, że sprawdzisz warunkiem czy zmienna z tego pola istnieje. Np.: $chcesz = (isset($POST['nick_yes'])) ? "Tak" : "Nie"; $wiadomosc = "Imię: $_POST['imie'] Temat: $_POST['temat'] Chcesz: $chcesz";
 5. Dobra, moduł działa poprawnie. Wyszukiwanie zawsze dostępne jest na podstronie: https://wyjasniamy.eu/forum/index.php?/search To po prostu autor szablonu zapomniał do niego dodać miejsce na pole wyszukiwarki lub nie było to uwzględnione w projekcie. Z tym problemem powinieneś zwrócić się do autora szablonu. Zajrzyj jeszcze do konfiguracji samego stylu. Może tam znajduje się jakaś opcja.
 6. Może po prostu masz wyłączony ten moduł?
 7. Niby co jest nieczytelne? To że treść maila masz umieścić w trzecim parametrze, a w czwartym i piątym, które są opcjonalne, nagłówki i dodatkowe parametry? Nie jesteś w stanie ogarnąć najlepszej dokumentacji jaka istnieje - manuala PHP? Proszę cię, zmień zabawki.
 8. A może najpierw sprawdź w manualu jakie parametry przyjmuje funkcja mail i jak z niej korzystać http://php.net/manual/pl/function.mail.php A poza tym lepiej skorzystaj ze swiftmailer.
 9. Zauważyłem taki sam błąd na stronie /discover/unread/ Na moim forum, gdy pojawił się ten błąd pomogła opcja "Przebuduj indeks wyszukiwarki".
 10. Na poziomie PHP - klasa DateTime. Obiekty tej klasy możesz porównywać zwykłymi operatorami. Lub też w prosty sposób wyliczyć różnice między datami za pomocą metody diff().
 11. Osobiście nie mam z tym żadnego problemu. Jeżeli coś jest dobre, sprawdza się w praktyce i ludzie z tego korzystają, to taka jest kolej rzeczy, że staje się to standardem. Bardzo wiele osób korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego myślę, że Google zrobiło dobry krok w tym kierunku.
 12. Czyli jednak Facebook ma wersję mobilną. A stwierdziłeś, że nie ma. Przy tak dużych serwisach nieopłacalnym jest tworzyć responsywnego szablonu. Oprócz RWD są też inne techniki projektowania stron, np. AWD w przypadku facebooka. Według ciebie dostosowanie strony do urządzeń mobilnych jest sztucznie wykreowanym trendem. A tak naprawdę strona bez wersji mobilnej nie liczy się w ogóle w dzisiejszym internecie.
 13. Missing return statement JAVA

  Nie. W tej metodzie zadeklarowano, że będzie ona zwracać int, więc trzeba zwrócić liczbę całkowitą.
×