Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

BartQ jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z BartQ, zaloguj się lub utwórz konto.

BartQ

Użytkownik
 • Zawartość

  499
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  2

Ostatnia wygrana BartQ w dniu 12 Października 2015

Użytkownicy przyznają BartQ punkty reputacji!

Reputacja

39 Średnia

1 obserwujący

O BartQ

 • Tytuł
  Gaduła
 • Urodziny 14.03.1997

Informacje

 • Imię
  Bartosz
 • Miejscowość
  Oświęcim

Kontakt

Ostatnie wizyty

2 755 wyświetleń profilu
 1. https://mygo.pl/topic/40677-opinia-o-oszuscie-szanfi/
 2. WItam. Problem polega na tym że nie pokazuje w bloku "Aktywni użytkownicy" odpowiedniej ilości użytkownikom reputacji. Mają więcej, a pokazuje mniej. Forum: cs-pogranicze.pl
 3. Witam, Mam problem z tabelką serwerów (aXen) Advanced Server List. Na GameTracker pokazuje, że serwer TS3 jest online. Na forum, że jest offline. Uprawnienia dla grupy quest są nadane. Forum: https://cs-pogranicze.pl
 4. Witam, Mam problem z dużym odstępem pomiędzy kategoriami a statystykami na dole strony w Invision Community. Wrzucam ss. Edit: Po wyłączeniu i włączeniu aplikacji działa normalnie.
 5. Czy da się dla danej grupy, aby usuwało po x czasu?
 6. Witam, Jak zrobić aby usuwało x ostrzeżeń po x dniach? Jak ustawić wygasające ostrzeżenie po kilku dniach w Invision Community?
 7. Zgadza się. A wiadomo kiedy ukaże się aktualizacja do 4.6? Dwa że nie musze aktualizować forum.
 8. Albo ta aplikacja. (SD) Pages 2.0.3 - Application gives posibility to create custom pages with forum view
 9. Cześć, Jak dodać własną podstronę w Invision Community? Jak zrobić dodatkową stronę coś jak wbudowany regulamin? (/guidelines/) Chciałbym dodać nową np:. https://xyz.pl/nowecos/
 10. @aXenDev Czyli chodzi o to Ogranicz do użytkowników wybranych grup i tu wybrać tylko kobieta. Przenieś do grupy tu też wybrać kobieta Dołącz do grupy podrzędnej tutaj puste nic nie wybierać Usuń z podrzędnej grupy tutaj też puste zostawić. Dobrze zrozumiałem?
 11. Czy taka konfiguracja jest dobra? Sprawdzi się?
 12. Nie o to chodziło. Przy rejestracji wybieram płeć kobieta i dostaje ranę kobieta. Jak mężczyzna to użytkownik. W promocjach grupowych nie da się tego zrobić?
 13. Witam, Jest jakaś wtyczka czy może da się skonfigurować, że każdy z płcią kobieta był przenoszony do grupy kobieta oraz przy rejestracji obowiązek wybrania płci.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...