Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
 • Utwórz konto
Krytyk jest na Pecetowiczu
Aby wyświetlić pełny profil i nawiązać kontakt z Krytyk, zaloguj się lub utwórz konto.

Krytyk

Premium Verified
 • Postów

  1 162
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  8

Ostatnia wygrana Krytyk w dniu 2 Lutego

Użytkownicy przyznają Krytyk punkty reputacji!

1 obserwujący

 • Szalony39

Informacje

 • Tytuł
  Zaawansowany

Ostatnie wizyty

12 365 wyświetleń profilu
 • Łysy

  Łysy

 • KarizmA

  KarizmA

 • Obrońca Internetu

  Obrońca Internetu

 • Malik0o

  Malik0o

 • VrQ

  VrQ

 • ...Akki

  ...Akki

Biogram

Krytyk nie uzupełnił/a jeszcze swojego biogramu.
 1. @XwReK znam Cię trochę czasu i się dziwię, że bierzesz "fachowca" dla którego brakuje 10 złotych do papierosów...
 2. Krytyk

  Sprzedam konto "Providers Directory" - Invision Community

  Przy tego typu transakcjach IPS, przy każdej przeprowadzonej transakcji istnieje ryzyko. Jest to oczywiste aczkolwiek jak widać mi się udało 😉
 3. Krytyk

  Sprzedam konto "Providers Directory" - Invision Community

  ~ Preferuję płatność PayPal. Blik niestety odpada ze względu na to, że nie posiadam Polskiego rachunku. Jaki jest profit zakupu? Możliwość handlowania oraz reklamy produktów na oficjalnej stronie IPS - Invision Community Zapraszam do kontaktu.
 4. Krytyk

  Sprzedam konto "Providers Directory" - Invision Community

  Dokładnie tak jak napisał @SeNioR. Po zakupie całe konto oraz zawartość przechodzi na nowego właściciela. Dodam, że jest możliwość zmiany imienia i nazwiska oraz adresu strony developera.
 5. Cześć, Mam do sprzedaży fajne konto sprzedawcy usług aplikacji i motywów itp. na liście Providers Directory - Invision Community. Cena jest do uzgodnienia. W cenie jest licencja IPS na wszystkie dostępne dodatki, wygasła. Zapraszam do rozmowy.
 6. Krytyk

  Wojna Rosja-NATO w 2025 roku?

  @SeNioR zakończy się tak szybko jak zakończy się fundusz który przekazują obywatele Unii oraz Stanów Zjednanych na dalszy rozlew krwi.
 7. Krytyk

  Wojna Rosja-NATO w 2025 roku?

  Trzeba zacząć od tego skąd wywodzi się wojna pomiędzy min. dwoma krajami? Nie jest to od dziś wiadome, bo za czasów wojny sumeryjskiej 2450 r. p.n.e.n były rządze polityczne. Także każdy wątek starć przechodzi pod wątek polityczny. Aczkolwiek śmieszy mnie fakt osobiście gdzie się porównuje władzę polityczną urzędującą w Polsce do zagranicznych starć militarnych.
 8. Krytyk

  Wojna Rosja-NATO w 2025 roku?

  Jaki? Chodzi Ci o Tajwan? Czy coś innego? Jeśli Chiny miałyby zaatakować mniejszy byt od siebie to by to dawno zrobiły. Bez uwagi, bez polityki i wglądu innych ludzi. Co on może zrobić? Nastraszyć wejściem wojsk? Błehuhe.... To biznesmen, będzie się kierować monetą oraz wysoką pozycją, bo nie od dziś wiadomo jaki majątek zbudował, a w jego biznesie trzeba mieć "jaja" aby powiedzieć, że ja jestem top'em. Generalnie to ciekawe czasy się zapowiadają, od epidemii/głodu bez "zboża Ukraińskiego" po wojny, ataki i inne duperele.
 9. Krytyk

  Zakupię serwer Counter Strike 1.6

  Mogę oczywiście odkupić serwer dedykowany skonfigurowany z panelem zarządzania oraz w pełni zabezpieczonym.
 10. Cytuję "Zaloguj się Login Twoje dane logowania są nieprawidłowe." 😆
 11. Krytyk

  Wojna Rosja-NATO w 2025 roku?

  Ani BRICS, ani Chiny nie wejdą w sojusz militarny z Rosją. Chiny nie mają nic, dosłownie nic wspólnego do tego aby przyłączyć się do wojny która była by katastrofą dla ich gospodarki. Gdzie sprzedawali by swoje towary, gdzie pozyskali by inwestorów? Nigdzie, utonęli by w tym co by wyprodukowali. Także scenariusz, że małe 40 milionowe oddziały chińskich żołnierzy zaatakuję Europę bądź kraje członkowskie NATO - odpada. Nie jestem historykiem ani analitykiem wojennym aczkolwiek obstawiałbym, że to właśnie Chiny zaatakują Rosję celem odebrania swoich dóbr związanych z grabieżą wyspy Ussuryjska oraz innych terenów. Bądź co bądź, Rosja pokazała swój ranking militarny a także swoje słabe strony.
 12. Krytyk

  Wojna Rosja-NATO w 2025 roku?

  Temat rzeka. Wystarczy znaleźć archiwalne filmy z lat 2013/14 (bez cenzury) co ukraińska ludność robiła z osobami rosyjsko-języcznymi na aktualnie "okupowanym terenie". Powiem tak, zachodni gniot informacji i dezinformacji gdzie szkaluje osoby których nie chce się w polityce. Przykład - Sławny dyktator, przedstawiany w mediach za "terrorystę światowego", naczelnego dyktatora Kim Dzong Un, ale zaraz czy kiedykolwiek zaatakował on militarnie inny kraj? Teraz odwrócona karta, U.S.A praworządny kraj gdzie chce wprowadzić demokrację po "swojemu", bilans? Wojny domowe, zrujnowane gospodarki krajowe, mianowanie kolejnych "dyktatorów" który jest cel likwidacji takiego przywódcy. Przykład - Libia = Cytuję google " Libia za czasów al-Kaddafiego była dżamahirijją, w luźnym tłumaczeniu „państwem ludu”. Obowiązująca doktryna polityczna zwana Trzecią Teorią Powszechną oparta była połączeniem idei demokracji bezpośredniej, socjalizmu i islamu. " Bogaty kraj w w zasoby. Co z niego zostało? 😉 Autorze tematu, Wasz kraj nawarzył piwa które niestety się wylało, musicie je teraz wypić. Państwo Rosyjskie nie ma niczego na celu konkretnego do tego aby zaatakować Państwa członkowskie NATO. Bardziej obawiałbym się fałszywej flagi, bo jak wiadomo Rosja również jest bogata w zasoby. 🙂
 13. Krytyk

  Zakupię serwer Counter Strike 1.6

  Witajcie. Z miłą chęcią zakupię serwer Counter Strike 1.6 - dowolna modyfikacja, czy to DD2, COD bądź inny Mod serwera. Serwer oczywiście musi być gdzieś ulokowany na - Hosting'u - VPS'sie - Dedyk'u, zarówno te kwestie muszą zostać przedyskutowane. Oczywiście wraz ze sprzedażą serwera muszą być plugin'y/modyfikacje z kodem źródłowym .sma do dalszej edycji. Istnieje zarówno opcja "wykupienia" serwera z danego projektu oraz pozostanie na nim. Tutaj mowa o własnym zarządzaniu serwerem oraz budżetem na danej sieci serwerów. Chciałbym zaznaczyć, że wszystko w kwestii konwersacji. Cena - Milion złotych (bądź do uzgodnienia aby niepotrzebne osoby uciszyć 🤣) Kontakt jak najbardziej w prywatnej korespondencji na @Pecetowicz 3majcie się!
 14. Krytyk

  Opinie o użytkowniku RiV / Split

  Niestety na aktualną chwilę nie mogę polecić "kupującego", umówiliśmy się na sprzedaż licencji (z mojej strony) na dnia - 27 Grudnia 2023 aczkolwiek wystąpiły problemy o których nie chcę wspominać ponieważ są to problemy prywatne - @Split. Licencja oczywiście została zarezerwowana i inne osoby oczywiście zostały odprawione z ofertą zakupu ze względu rezerwacji aczkolwiek do dnia dzisiejszego nie możemy dojść do kompromisu (brak kontaktu). Dlatego też, stąd ten post. Jestem osobą neutralną bo zakupiłem od tego człowieka usługi aczkolwiek neutralność powinna zostać. Osobiście zaznaczam, że nie straciłem nic aczkolwiek straciłem po prostu czas.
 15. Aby uwiarygodnić swoje słowa czekamy na zdjęcie jakiegoś wniosku do prokuratury.
 • Dodaj nową pozycję...
 • Dodaj nową pozycję...