Skocz do zawartości
Forum komputerowe

arces jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z arces, zaloguj się lub utwórz konto.

arces

Ekspert
 • Liczba zawartości

  311
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana arces w dniu 28 Lipca 2018

Użytkownicy przyznają arces punkty reputacji!

O arces

 • Tytuł
  Gaduła

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Napisz to po polsku i zadaj pytanie, bo jak na razie to nic z tego nie można zrozumieć.
 2. Po zmianie restartowałeś xamppa czy nie? Bo to jest wymagane z tego co pamiętam.
 3. To i tak nie powinno wyglądać w ten sposób co zrobiłeś, bo bardzo łatwo o błąd. Z dokumentacji Woocommerce dało się to zrobić praktycznie bez żadnych powikłań.
 4. Napisałem, że masz wykorzystać do tego Woocommerce, a nie bezpośrednio zapytanie do bazy danych. Druga sprawa, że jeśli masz to na WP, to po co łączysz się z bazą danych, jeśli bezpośrednio masz dostęp do bazy za pomocą funkcji wbudowanych w WP?
 5. Jeżeli chcesz gotowca, to jak się domyślasz trzeba za to sypnąć trochę groszem. Podpowiedziałem Ci mniej więcej jak to zrobić, trochę wysiłku i znajdziesz rozwiązanie o ile nie jesteś "klikaczem WP", a rzeczywiście programistą.
 6. Pls nie polecajcie wtyczek, które są już dawno nieaktualizowane, bo wtedy bardzo łatwo o włamanie. Zresztą często też nie będą dobrze współpracowały z WP 5. Co do przenosin strony i aktualizacji linków w DB to wolę użyć już do tego wtyczki, którą później można po prostu odinstalować. Velvet Blues Update URLs – WordPress plugin | WordPress.org P.S. Tym snippetom @Mativve można ufać? Zazwyczaj piszę to sobie sam za każdym razem lub kopiuję z poprzedniego projektu, ale tutaj widzę wygląda to dosyć ciekawie i by było przydatne, jeżeli działa poprawnie
 7. Zdjęcia zazwyczaj są przycinane i nie jest to niczym nowym. Też stosuję cropa do odpowiednich rozmiarów (oczywiście wcześniej WP sam je skaluje, żeby uciąć jak najmniej). Tak jak napisał @Pretty Little Psycho przygotuj sobie obrazki w jednym wymiarze (nawet nie muszą być te docelowe, ale żeby były jednakowe). W inny sposób tego nie obejdziesz, bo jak wywalisz cropa to zakładam, że szablon się może rozjechać.
 8. Tak już w ogóle wspominając o zmianach, to chyba wypadałoby za każdym razem robić backup bazy przy tak wrażliwych zmianach. Nie miałbyś teraz problemu. Druga sprawa, że jeśli chcesz zaktualizować pola, to może po prostu skorzystać z dokumentacji Woocommerce i nadpisać wszystkie produkty w pętli? W functions.php pobierasz wszystkie produkty jakie masz, później odczytujesz wartość regular price i robisz update pola price z tą wartością. To wszystko, nic więcej nie będzie Ci potrzebne. Wszystkie potrzebne funkcje mogę się założyć, że znajdziesz w dokumentacji WC. P.S. N
 9. Posiadam premium, a mimo to widzę reklamy, chyba to nie tak powinno być?
 10. Tylko po co tworzyć własne znaczniki, jak można to zrobić standardową drogą i nadać elementowi klasę?
 11. W takim, że nie ma tam ani klasy, ani ID, a tagu "menu" nie kojarzę w HTML. Jak nie chcesz "px", to po prostu zrób parseInt na tej wartości i będziesz miał samą liczbę.
 12. To jest na pewno jeden input typu range, a nie dwa slidery. Podobny efekt możesz uzyskać łatwo korzystając z biblioteki irs: http://ionden.com/a/plugins/ion.rangeSlider/index.html
 13. Nie łatwiej będzie po prostu wyciszyć plik dźwiękowy przez program? Najmniej inwazyjny sposób, nic w kodzie zmieniać nie będziesz musiał.
 14. Absolutnie to chyba by było najlepsze wyjście lub po prostu zrobić to jako tło i powtarzać tło obrazkowe (jednak tutaj może wyjść nie do końca zgodnie z projektem). Dla ułatwienia wrzucaj elementy do najbliższej sekcji i nadawaj jej relatywną pozycję, żeby nie pozycjonować względem całego okna.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...