Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

damson jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z damson, zaloguj się lub utwórz konto.

damson

Grafik
 • Zawartość

  1 483
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  29

Ostatnia wygrana damson w dniu 11 Marca 2020

Użytkownicy przyznają damson punkty reputacji!

Reputacja

1 030 Niesamowita

O damson

 • Tytuł
  damiankubisiak.com
 • Urodziny 14.12.1994

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Miejscowość
  Łódź
 • Zawód
  Technik Informatyk

Kontakt

Ostatnie wizyty

12 353 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem czy mogę publicznie udostępniać. Wyślę Ci na priv.
 2. W ramach hackathonu drużynowego w agencji mieliśmy pojedynek 2 zespołów, na stworzenie MVP produktu zapobiegającego porzucaniu koszyków. Poniższy LP powstał w zaledwie 8h. Pojedynek wygraliśmy 😎 Strona projektu: https://damiankubisiak.com/basket Pełny podgląd: basket+
 3. Na stronie jest stara wersja. Nowa będzie wdrażana wkrótce.
 4. Chciałem się z Wami podzielić projektem, który ostatnio wyklikałem 🤠 SevenServe, to agencja webdeveloperska i hostingowa, która funkcjonuje na terenie Holandii i Polski. Strona projektu: https://damiankubisiak.com/sevenserve-20 Podgląd w pełnych rozmiarach: SevenServe 2.0
 5. Od pewnego czasu nurtuję mnie kwestia, która moim zdaniem jest błędnie rozwiązana. Chodzi o rozwijaną listę powiadomień: Aktualnie jest tak, że nowe powiadomienia są oznaczone ciemniejszym kolorem niż te przeczytane. Moim zdaniem powinno być odwrotnie. Patrzę na to przez pryzmat UI/UX. Nowy (nieprzeczytany) alert powinien być podświetlony, a nie przyciemniony. Zastosowane aktualne rozwiązanie wprowadza użytkownika w błąd (a przynajmniej mnie). Nie wiem, co o tym sądzicie, czy też macie z tym problem, ale warto by podyskutować.
 6. Pewnie jest w svg i jest po prostu skalowalne. Tak ja to rozumiem, ale jak widać autor tematu ma w niektórych kwestiach własne słownictwo.
 7. Serwus, ostatnia realizacja 🤠 Projekt UI / UX serwisu z wideo poradnikami Leanovatica. Landing page serwisu z life coach'owymi poradnikami wideo. Pełny pogląd projektu: Leanovatica. Strona projektu: https://damiankubisiak.com/leanovatica Zapraszam do oceny i komentowania.
 8. Wykonywałem dla użytkownika 2 projekty na zlecenie (blog i forum). Komunikacja za każdym razem bezproblemowa. Jasne wskazówki, szybkie rozliczenie.
 9. Do Figmy chyba najlepsza wtyczka z ikonami https://www.figma.com/community/plugin/735098390272716381/Iconify
 10. Łatwiej by było, gdybyś jednak określił swój budżet, bo takie stwierdzenie każdy może odbierać inaczej.
 11. Jakiś czas temu napisał do mnie @Meshαrsky - "słuchaj kierowniku, chcę przeprojektować strukturę IPS". Na to ja "mówisz - masz". Podszedłem do tego totalnie nieszablonowo. Odstawiłem na bok kwestie techniczne, w sensie łatwość w kodowaniu, a postawiłem na innowacyjność, aby spełnić wymogi Klienta, który jest bardzo zadowolony z pracy, a skoro Klient zadowolony, to ja i również. Starałem się każdą kwestię rozwiązać nieco inaczej, niż mają to inne fora IPS. Niektóre struktury się powtarzają ze standardowego układu, ale są też fajne, nowe smaczki. Moim zdaniem forum nie ma się czego wstydzi
 12. Tak, ja go wykonywałem, ale z tego co pamiętam, nie robiłem go dla Ciebie, więc nie wiem skąd masz psd i trochę niefajnie, że je udostępniasz. Chociaż w sumie to nie moja broszka, tylko Klienta, który rozsyła ludziom coś, za co zapłacił 😅
 13. Wykonywałem dla Jakuba 3 projekty forum. Za każdym razem dostawałem rzetelne i jasne wskazówki, co przekładało się na przejrzystość i łatwość współpracy. Z płatnościami nigdy nie było problemu. Zazwyczaj było płacone z góry. Zdarzały się małe opóźnienia 2-3 dniowe, ale jak wiadomo - wypłaty nie ma się codziennie 🤠 Oby więcej takich Klientów.
 14. Chciałem sprostować to, co tutaj napisałem, bo wyszła na jaw pewna sprawa związana z agencją, z którą współpracowałem przy tym projekcie. Nie współpracowałem bezpośrednio z firmą ani z właścicielami strony beautyay. W zleceniu pośredniczyła agencja 4MultiMedia, od której otrzymywałem przekłamane informacje odnośnie Klientki. Finalnie zlecenie nie zostało porzucone z winy właścicielki beautyay, a z tego co się dowiedziałem - z winy agencji.
 15. Jeżeli sam nie masz pomysłu jak czerpać zyski z biznesu, w który chcesz wejść to chyba warto sobie odpuścić, bo zwyczajnie Ci to nie wypali. Taka jest prawda. Szanuj swój czas i spróbuj w czymś, na co sam masz pomysł i możesz czerpać z tego zysk.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...