Skocz do zawartości
BigBult jest na Pecetowiczu.
Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z BigBult, zaloguj się lub utwórz konto.

BigBult

Użytkownik
 • Posty

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia BigBult

Odkrywca

Odkrywca (4/14)

 • Pierwszy post
 • Współtwórca
 • Dobre reakcje
 • Pierwszy tydzień zakończony
 • Miesiąc później

Najnowsze odznaki

19

Reputacja

 1. Podaj link do forum to zobaczymy style.css - 359 - zmien wartość "color" BlackPlayers - Theme MYBB\BlackPlayers\style.css
 2. Modern V2 Theme to dawny styl premium, który stracił wsparcie i został udostępniony za darmo. Dlatego nie wszystko może działać. Do właściwego działania wymagana jest instalacja dołączonych pluginów. Modern V2 is another free MyBB template from mybb thailand for better SEO with elegant looks. Modern V2 is an elegant simple forum theme designed to showcase your content with minimal effort. Modern V2 is a modern design which will really stand out your forum and will give your visitors nice perspective of your forum Modern V2 is also a best choice for sharing things on the web with the audience and to run a website that will have in and out information about a particular subject. Download: modern.rar Autor: Thantum Tematyka: Ogólna Wersja MyBB: 1.8.x Support Topic: [Premium] Modern - Fully responsive for MyBB 1.8 Screen:
 3. O linehost coś tam słyszałem, ale nie wiedziałem że speedhost jest powiązane. Macie może kontakt telefoniczny do nich? Bo zakładka kontakt prezentuje się tak: http://speedhost.pl/?page=contact a na email nie odpisują. Skandaliczne zachowanie obsługi.
 4. Witam, wykupiłem ostatnio serwer www na speedhost.pl Niestety moja usługa nie działa i nie mogę się skontaktować z supportem. Zupełnie nie wiem o co chodzi, więc jeśli miał ktoś wykupiony serwer na speedhost i coś wie, to zapraszam do wypowiedzi.
 5. @emil0wy No dokładnie, teraz sobie przejrzałem wcześniejsze sprawy w jakich brał udział. Ale center też ma swoje za uszami, widziałem jego dokonania również. @Michael Wymyśla, że to ja fałszuje screeny. Więc chciałem dodać że ja przesłałem krwipijcy prawdziwe wersje, bez tych żółtych podkreśleń i gg. Co on z tym dalej robił nie wiem. Ale screen paypal jest nie zmieniony, a tam jest dowód wpłaty(chyba za jakąś prace).
 6. Człowieku, nie zauważyłem tego wcześniej. Krwiopica dostał autentyczne screeny i je pozmieniał. @KrwioPijca Może jakiś komentarz?
 7. Już wiem o co chodz. Nie widziałem tego gg, które jest dodane na screenie. Tego w wiadomościach michaela nie było, więc krwipijca sfałszował dowody. Powiem tak, to co center i krwiopijca robią w ostatnim czasie w głowie się nie mieści. jeden nagrywa film na drugiego, niby o oszustwach, z wymyślonymi dowodami. Ja dałem się w to wszystko wciągnąć, przepraszam za oskarżenia.
 8. Powtórzę to co już ci pisałem. Ja dołączam się do skargi jako osoba o to poproszona. Poczekajmy na wypowiedz krwiopijcy. cała rozmowa:
 9. Jakie prace próbuje wyłudzić? O ile pamiętam ostatnią styczność mieliśmy na początku marca, więc chyba nie trafiony zarzut. Nie rozumiem o co chodzi z tymi screenami. Rozmowy pochodzą z komunikatora na tym forum, screen płatności z paypal. Przekazałem je krwiopijcy, bo mnie o to poprosił. Odkrył powiązania michaela z centerm, więc nie miałem wielkich oporów przed publikacją tych danych, bo uważam że sprawę trzeba wyjaśnić. @Michael Jakich byś nie miał zasług, to obowiązują cię te same zasady co innych. A oszustów trzeba tępić. @KrwioPijca Możesz przedstawić więcej dowodów dotyczących powiązania michael-center?
 10. Jako że widziałem już wszystkie filmiki, które dotychczas nagrali: Center, Krwiopijca, master i moro, to wiem jaki center jest sprytny i ile trudu włożył krwiopijca żeby obalić jego kłamstwa. Center znowu próbuje manipulować, tym razem administracją z nicku @Michael. Skoro wszystkie screeny są waszym zdaniem fałszywe, a michael czysty jak łza, to niech każdy związany ze sprawą nagra dowody, ja wyśle administracji kolejny zapis rozmów z michaelem.
 11. Kto instaluje panel sterujący do kompa za 2400 zł? Zamiast panelu kup lepsze podzespoły.
 12. Wątpię aby udało ci się zmieścić w tej kwocie, licząc transfer na twoje konto. Jeśli dopiero zaczynasz to polecam ci sprawdzić darmowe skrypty - mybb, phpbb. Najnowsze, jak phpbb3 zapewniają podobną funkcjonalność całkowicie za darmo.
 13. Jak napisał że tani to nie chodzi mu o darmowy... Polecam proserwer - tani i można płacić sms https://proserwer.pl/
×