Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Jacek Floryda jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Jacek Floryda, zaloguj się lub utwórz konto.

Jacek Floryda

Użytkownik
 • Zawartość

  249
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  1

Ostatnia wygrana Jacek Floryda w dniu 28 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają Jacek Floryda punkty reputacji!

Reputacja

214 Znakomita

3 obserwujących

O Jacek Floryda

Informacje

 • Imię
  Adrian

Ostatnie wizyty

2 104 wyświetleń profilu
 1. Co do prefixu to trzeba edytowac plugin + dodać do szablonu. A dzięki temu pluginów robi to automatycznie więc nie trzeba tego zabiegu robic X razy.
 2. Co tu dużo mówić kodu tu mało jest. Nie używaj polskich nazw zmiennych z tego co pamiętam już ktoś Ci taka radę dawał. if liczba == int(odp): print("You guess it!") break elif i == 2: print("I think about: ", liczba) else: print("Its bad answer") Co tutaj się wydarzyło?
 3. Jeżeli nie ma wyżej wymienionych rzeczy w opcjach to znaczy że trzeba edytować plugin. Tylko patrząc nie wiem czy jest sens jak masz lepsza alternatywe jaka jest dvz shoutbox.
 4. Podaj jaki posiadasz budżet i do czego ten komputer ma służyć
 5. Pierwsze słyszę, że wartość konta zależy od długości steamid. 🤔
 6. W pierwszym jak i drugim przypadku brakuje Ci plików. 1 topstats.php a 2 drugim ClassLoader, który możesz pobrać tutaj (Nie wiem skąd pobierałeś mój plugin bo wyraźnie w moich postach jest napisane, że do działanie tego pluginu potrzebny jest ten plik) https://github.com/Qwizi/Plugins-Core/releases/tag/1.0
 7. Dla mnie to jest sztuczne podbijanie tematów. Bo widać że typ trolluje.
 8. Obstawiam zła konfigurację ciasteczek. Mógłbyś pokazać jak je masz skonfigurowane? I czy masz wyłączone bezbieczne ciasteczka? (Nie masz ssl więc to powinno być wyłączone)
 9. MyBB Merge System lub Merge System 1.8.23 + tłumaczenie Wersja instalacyjna skryptu Merge System 1.8.23 służące do konwertowania forów do MyBB. Zawiera wszystkie oryginalne pliki, a także tłumaczenie wykonane przez MyBB PL. Pozwala on na konwertowanie do MyBB innych skryptów forów: bbPress 2.5 FluxBB Invision Power Board 3, 4 MyBB 1.8 (możliwość połączenia kilku forów w jedno) phpBB 3 SMF 1.1, 2.0 PunBB 1.2 Vanilla vBulletin 3, 4 WoltLab Burning Board 3, 4, Lite 2 XenForo
×
×
 • Dodaj nową pozycję...