Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

exot1c

Grafik
 • Zawartość

  259
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  3

Zawartość dodana przez exot1c

 1. Cześć. Czy da radę zmienić uprawnienia dla gościa do WSZYSTKICH działów zapytaniem do bazy danych w Invision Community? Tak, aby gość nie miał uprawnień do czytania tematów.
 2. Forum odkupiliśmy niecały miesiąc temu, od tamtej pory błąd wyskakuję, dlatego nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy ktoś coś ruszał przy bazie danych.
 3. Witam, Zauważyłem, że na forum IPS pojawia mi się pewien błąd, gdy chcę skopiować jakąś grupę przez ACP. Błąd, który mi wyskakuje to: IPS\Db\Exception: Unknown error 1054 (1054). Dodam że aktualizacja oprogramowania Invision Community błędu nie naprawiła. Cała treść błędu: INSERT INTO `core_groups` ( `g_id`, `g_view_board`, `g_mem_info`, `g_other_topics`, `g_use_search`, `g_edit_profile`, `g_post_new_topics`, `g_reply_own_topics`, `g_reply_other_topics`, `g_edit_posts`, `g_delete_own_posts`, `g_open_close_posts`, `g_delete_own_topics`, `g_post_polls`, `g_vote_polls`, `g_use_pm`, `g_ap
 4. Od kiedy zacząłem korzystać na forum Invision Community z CloudFlare, osoby które posiadają VPN'a/lokalizację inną niż Polska, to mają zablokowany dostęp do forum, przez błąd 403. Dziwi mnie tylko to, że wyskakuje index z hostingu forum, nie CloudFlare. Nie było takiego problemu, do momentu aż nie zacząłem używać CF'a, stąd myślę, że to właśnie przez to. Nie mam żadnych reguł firewalla etc. na blokowanie jakichś ip.
 5. Nie no, taka opcja odpada. Jest jedno forum, które ma badgesy i tytuły użytkowników, stąd też mój temat. To co wysłaliście chłopaki, totalnie mnie nie satysfakcjonuje. ;d
 6. Cześć. Szukam jakiegoś sposobu, aby tytuły użytkowników były możliwe do ustawienia, mając włączone 'Osiągnięcia'. Czy jest jakiś sposób aby dodać tytuł użytkownika w Invision Community 4.6 przy włączonych 'Osiągnięciach' ? Chodzi mi o te tytuły:
 7. he? Ja rozumiem, że po tym co napisał autor tematu, widać od razu, że nie jest to sieć warta uwagi, ale nie rozumiem tych waszych komentarzy. Sieć i tak nie działa, czemu ten temat jest cały czas otwarty?
 8. Problem jest taki, że już trochę chłop się namęczył, żeby mi go załatwić. Nie chcę już mu sprawiać kłopotu, inaczej bym nie pisał tego tematu.
 9. Czyli nie da się nic zrobić? Naprawdę ich 'informatyk' podał mi passy, wiedząc, że i tak nie zadziała?
 10. Witam, Ostatnio dostałem z firmy jakiegoś starego laptopa. Mogę zalogować się na konto: DOMAIN1\X, tylko problem tkwi w tym, że te konto nie ma za wielu uprawnień. Najbardziej potrzebne jest mi uprawnienie do potwierdzenia rzeczy przy instalacji (okienko, które wyskakuje, żeby potwierdzić możliwość zmian w komputerze przy instalacji czegoś). Dostałem dziś passy do konta administratora, ale i tak nie mogę przez te passy potwierdzić tego konta, ani zalogować się na te konto. Zauważyłem, że w systemie zrobione są min. 2 domeny na konta użytkowników (DOMAIN1 / DOMAIN2). Konto Admin
 11. Twoim tokiem rozumowania jestem właścicielem wielu rzeczy 😆
 12. Ta grafika została wykonana przeze mnie https://i.imgur.com/r33y3Tz.jpg Nie wiem czemu się pod nią podpisujesz, nie jest wcale Twoja.
 13. Siemaa, Zrobiłem Sobie z nudów jakąś abstrakcyjną sygnaturę z głową tygrysa, mogę ją sprzedać wraz z PSD'kiem. Nie jest ona do kupienia na wyłączność. 20 złoty i jest Twoja. Przedstawiam pracę w kilku wersjach kolorystycznych.
 14. Weź mi to wytłumacz, bo kompletnie nie rozumiem. Ciężki temat z tą ceną, bo macie tak wyrobioną opinię w internecie, że szok. Wystawiasz sieć na sprzedaż więc pewnie Ty jesteś grzesiu. Jeżeli tak to tylko 'XD' pod tym napiszę. Rozwiń to bardziej, bo wliczasz to w cenę. Nie wydaje mi się, że ma on coś na wartości, jak plik .xml jest dostępny dla każdego, a PSD nie tylko Ty masz. Ten Twój dawny znajomy daffy nie ma tych wszystkich PSD'ków na kompie? Kojarzy mi się coś, że kłóciliście się o to też. Jedyne co opłaca się stąd kupić to te konto na cssetti.
 15. Ogólne pytanie, Ty go przypadkiem nie przerabiałeś ze stylu how2kill na mybb? Mi się wydaje, czy napisałeś, że Ty jesteś autorem graficznym? Imo i tak fajnowato, że wrzuciłeś go do pobrania.
 16. Napisałeś, że dasz max 800 złoty. Serwery CSGO, które są dobrze zrobione i posiadają rank w GT 300-400-500 kosztują około 800 złoty (jeden serwer). Praktycznie każda sieć serwerów (zakładam, że chodzi Ci o sieć serwerów cs) posiada aktualnie IPS'a z licencją, koszt nowej to około 800 złoty. Patrząc na to, że sieć z licencją byś mógł kupić pewnie za 400 złoty. No to załóżmy, że wydasz jeszcze tylko 400 złoty na całą resztę. No to kupisz sieć max. z dwoma serwerami CSGO, średnio rozkręconymi, pewnie ze średnimi paczkami. W ostatnim czasie wszystko poszło w górę, jeżeli chodzi o wydawa
 17. Właśnie nie mogłem tego znaleźć, dzięki wielkie za pomoc.
 18. Siemaa, Jak włączyć zaawansowane statystyki pod tematem w IPS Community Suite? Szukam i szukam, i nie mogę znaleźć. Przejrzałem wszystkie dostępne blocki, wtyczki też takiej nie widzę, a widzę, że dużo stron na IPS'esie tego używa.
 19. Nie wiedziałem o tym, zobaczyłem, że u mnie jest zainstalowana z Marketplaceu, dlatego tak napisałem. My bad
 20. Animowany avatar "RENXXX" (PSD) Autor: @-exot1c Pobierz: [Ukryta zawartość] Demo/Screen:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...