Skocz do zawartości
Tomik jest na Pecetowiczu.
Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Tomik, zaloguj się lub utwórz konto.

Tomik

Ekspert
 • Posty

  2 599
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  90

Ostatnia wygrana Tomik w dniu 24 Sierpnia

Użytkownicy przyznają Tomik punkty reputacji!

O Tomik

 • Urodziny 21.11.2001

Informacje

 • Tytuł
  Mentor MyBB
 • Imię
  Tomasz
 • Zawód
  Logistyk

Sprzęt

 • System operacyjny
  Windows 10
 • Laptop
  Acer Nitro 5 (AN515-52)
 • Telefon
  Xiaomi Redmi 9

Ostatnie wizyty

9 008 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Tomik

 1. Witaj! 👋 To zależy z jakiego wzoru korzysta Twoja placówka. Na pewno powinno być miejsce na Twoje dane, dane pracodawcy, przebieg praktyki zawodowej oraz ocena z praktyki. Swoje dane wypełniasz Ty, a pracodawca wypełnia swoje dane i wystawia ocenę. W przebiegu praktyki wpisujesz datę, liczbę przepracowanych godzin oraz co robiłeś w poszczególnym dniu. Opisuję to bardziej ze swojego życia, jak to ja miałem w technikum. Gdybyś był w stanie podesłać pusty dokument, łatwiej byłoby Ciebie nakierować, jak masz go wypełnić.
 2. Ostatecznie sprzedałem konsolę znajomemu za 500zł. Dzięki wielkie za wycenę! 🤝
 3. @edjazoli25 Spoko. Jeśli chcesz, możesz udostępnić post. Nie ma problemu. 👍 @-n3veR Takie promocje tylko na Pecetowiczu! 😎
 4. Mama otrzymała kod dostępu do Spotify Premium na 3 miesiące, ale również nie korzysta. Kod dodany w pierwszym poście.
 5. Witajcie! 👋 Kupiłem nowy telewizor i otrzymałem kod na 3 miesiące do Spotify Premium*. Z racji, że z tej platformy nie korzystam, to oddaję kod w Wasze ręce. Spotify Premium* – Kod do wykorzystania tylko dla użytkowników, którzy nie korzystali ze Spotify Premium, ważny do 05.04.2022 roku, umożliwiający 3 miesiące bezpłatnego dostępu. Kto pierwszy ten lepszy! [Ukryta zawartość]
 6. Warto dodać, że już od jakiegoś czasu jest dostępna opcja Przenoszenia kont – można łatwo eksportować lub importować konta na inny telefon z zainstalowaną aplikacją Google Authenticator.
 7. PA > Konfiguracja > Ustawienia serwera i optymalizacji > Sposób zapisywania informacji o błędach Jeśli będą jakieś błędy, to na FTP utworzy się plik error.log. Zależy od wybranej ścieżki (domyślnie to główny katalog).
 8. Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Dokładnie tutaj jest napisane, co powinna zawierać faktura: Dz. U. 2004 Nr 54 poz. 535 Art. 106e. 1. (str. 220). Miłej lektury. 👍
 9. To co chcesz osiągnąć jest niemożliwe. Albo powracasz do aplikacji, albo ją zamykasz i znika z listy. Zamiast zamykać wszystkie na raz, możesz zamknąć aplikację osobno.
 10. Może serwer zwraca Ci błąd 500? W niektórych przeglądarkach jest po prostu biała strona. Sprawdź logi serwera.
 11. @JyyCob Informacja o padach była już podana. Rozmiar dysku oraz zdjęcia dodane. @edjazoli25 Rozmiar dysku dodany, a gwarancja tak już minęła. @Mendelson. Właśnie przesiadłem się na Xbox Series S + Game Pass i jestem bardzo zadowolony.
 12. Co możesz jeszcze zrobić? Tak jak mówiłeś: Odłączyć zasilanie Usunięcie wody z wnętrza komputera Odstawić w ciepłym miejscu do suszenia Ewentualnie skonsultować się z serwisem komputerowym. Oczywiście skutki mogą się pojawić nawet dobre kilka tygodni po zalaniu.
 13. Witajcie! 👋 Przymierzam się do sprzedania konsoli PlayStation 4 Slim (500 GB) z 2018 roku wraz z: DualShock 4 Black DualShock 4 Red Stacją dokującą od Sony GTA V. Dodam jeszcze, że konsola nie była nigdy serwisowana i działa do dnia dzisiejszego. Została tylko przywrócona do ustawień fabrycznych. Opakowania nie posiadam, bo przy gwarancji nie jest wymagane, więc się dawno temu pozbyłem. Chciałbym się Was zapytać – ile mogę dostać za cały ten zestaw? 🤔 Zdjęcia (spoiler):
 14. @Kaya Mi się wydaję, że chodziło mu o to. Chyba, że źle zrozumiałem.
×