Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Tomik jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Tomik, zaloguj się lub utwórz konto.

Tomik

Ekspert
 • Zawartość

  2 550
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  88

Ostatnia wygrana Tomik w dniu 18 Stycznia

Użytkownicy przyznają Tomik punkty reputacji!

O Tomik

 • Tytuł
  Mentor MyBB
 • Urodziny 21.11.2001

Informacje

 • Imię
  Tomasz
 • Miejscowość
  Polska
 • Zawód
  Logistyk
 • Płeć
  Mężczyzna

Sprzęt

 • System operacyjny
  Windows 10
 • Laptop
  Acer Nitro 5 (AN515-52)
 • Telefon
  Xiaomi Redmi Note 7

Kontakt

Ostatnie wizyty

8 316 wyświetleń profilu
 1. W rozumieniu "Każda spółka", która zawarta jest w ustawie. Więc jeśli nie ma tam spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, to oznacza, że na nią nie jest nakładany wymóg.
 2. Każda spółka ma obowiązek posiadania strony internetowej. Wynika to z ustawy z dnia 30 sierpnia 2019 roku o zmianie ustawy – Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw. w art. 5 dodaje się § 5 w brzmieniu:
 3. To nie wpływa na pobieranie pliku. Wystarczy przyznać "reakcję" lub odpowiedzieć w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość. //Edit. Temat został już otwarty. Plik wgrywasz do inc/plugins. Potem aktywujesz w PA > Pluginy. Następnie dodaj zmienną w szablonie, gdzie napisałem wyżej.
 4. Nie wiem z jakiego pluginu dokładnie korzystasz, ale ten działa dobrze: Additional Usergroups on profiles Plugin for MyBB - Pluginy do MyBB - Pecetowicz W szablonie member_profile dodaj zmienną {$additionalgroups} Podgląd:
 5. Napisz proszę nowy temat. Załącz potrzebne informacje, w tym pełną treść błędu. Może uda się coś z tym zrobić.
 6. Może się mylę. Może być też tak, że nowe zasady weszły w życie jakiś czas temu, a kanały mają swoje lata. Jak wiadomo, prawo nie działa wstecz.
 7. Polecam oprogramowanie MyBB (z tych darmowych). Dostępny w języku polskim. Możesz tworzyć różne kategorie, działy, grupy, wgrać własny styl i wiele więcej. Wszystkim zarządzasz z poziomu Panelu Administratora (PA). Zapraszam do lektury. Na pewno znajdziesz coś dla siebie: Jaki Tani / Darmowy Hosting pod Forum na początek - Hosting - Pecetowicz
 8. Najlepiej stosuj najnowszą wersję tego pluginu, tak samo najnowszą NewPoints. Kod jest bardziej zintegrowany ze sobą, co pozwala na jego dobre działanie. Każda stara wersja może działać nieprawidłowo lub w ogóle nie działać z dodatkami do NewPoints.
 9. Tak jak pisałem: Więc edytując swoją nazwę nie możesz wstawić tam kropki, bo ukaże się komunikat o niedozwolonych znakach (sprawdzałem i tak miałem, chyba że zmieniałem nazwę w złym miejscu). A jak otrzymasz weryfikację, bo jesteś organizacją, przedsiębiorstwem itd. to wtedy pewnie można użyć kropki (stąd przykład TEKST.PL).
 10. Pluginy są programowane w języku do tego przeznaczonym, czyli angielskim. Spolszczenie zazwyczaj trzeba pobrać osobno. Pluginy są oparte o domyślny szablon, i tam wyglądają "najlepiej". Na każdym innym szablonie mogą wyglądać lepiej / gorzej, ale zawszę będą wymagać ingerencji w CSS.
 11. Otwórz interpreter poleceń Windows PowerShell jako Administrator i wykonaj następujące polecenia (pojedynczo): Polecenie 1: dism /online /cleanup-image /restorehealth Polecenie 2: sfc /scannow Polecenia zatwierdzasz ENTEREM. Ewentualnie spróbuj odpalić sam program jako Administrator.
 12. Branie przykładu z takich stron / osób jest niestosowne. Producenci gier komputerowych tracą na tym wiele milionów dolarów potencjalnych przychodów. Dodam też, że coraz częściej producenci wchodzą z twórcami "cheatów" na drogę sądową. Pamiętaj, każdy kij ma dwa końce. 😉
 13. Google chroni przed spamem czy nadużyciami, dlatego niektóre symbole, znaki specjalne są zabronione. W przypadku weryfikacji wpisanie jako nazwa TEKST.PL jest dozwolone.
 14. Podstawą jest znajomość języka programowania. Poradniki znajdziesz w Internecie – wystarczy poszukać. Swoją drogą, tworzenie "cheatów" jest niezgodne z warunkami licencji. Możesz mieć przez to problemy, w najgorszym wypadku zostać pozwanym do sądu.
 15. Polskie tłumaczenie pluginu Usergroup Legend. Wtyczka Usergroup Legend pozwala na wyświetlanie legendy grup tuż pod blokiem "Kto jest Online?". Po najechaniu na grupę wyświetli się dymek (tooltip) pokazujący kto znajduje się w grupie. Autor pluginu: Mihai Autor spolszczenia: @Tomik Pobierz spolszczenie: [Ukryta zawartość]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...