Skocz do zawartości
Forum komputerowe

Tomik jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Tomik, zaloguj się lub utwórz konto.

Tomik

Ekspert
 • Liczba zawartości

  2 521
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  88

Ostatnia wygrana Tomik w dniu 18 Stycznia

Użytkownicy przyznają Tomik punkty reputacji!

O Tomik

 • Tytuł
  Mentor MyBB
 • Urodziny 21.11.2001

Informacje

 • Imię
  Tomasz
 • Miejscowość
  Polska
 • Zawód
  Logistyk
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnie wizyty

7 900 wyświetleń profilu
 1. W takim razie pozostaje takowy plugin tylko napisać.
 2. Sprawdź może to Maximum Posts in Thread or Forums per day
 3. Teraz pytanie. Po co komuś Windows 8.1, skoro jest Windows 10. Głupotą jest instalować stary system operacyjny. Dla Windows 8.1 wsparcie podstawowe zakończyło się 9 stycznia 2018 roku, a wsparcie dodatkowe skończy się 10 stycznia 2023 roku.
 4. @atx34 Podesłał temat, w którym podałem linki do tematów. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki na forum.
 5. Musisz edytować klasę .thead w global.css. Znajdź (linia 365): .thead { background: #0066a2 url(../../../images/thead.png) top left repeat-x; color: #ffffff; border-bottom: 1px solid #263c30; padding: 8px; } Zamień na: .thead { background: url(http://interplays.com.pl/images/nightskill/bg_widget.png) top left repeat-x; color: #ffffff; border-bottom: 1px solid #263c30; padding: 8px; } Na stronie głównej kliknij CTRL + F5 Efekt końcowy:
 6. Witam! 👋 W jaki sposób mogę wgrać zapis gry innego gracza na swoją konsolę, żeby uniknąć poniższego komunikatu: Ktoś z Was robił coś takiego, bądź byłby chętny mnie naprowadzić, by niczego nie schrzanić?
 7. @Sergioo939131 Przejdź do PA Style i szablony Style Dodaj nowy arkusz CSS o nazwie np. shoutbox.css i dodaj poniższą zawartość. Po podaniu zawartości na stronie głównej kliknij CTRL + F5
 8. Pomyśl nad outsourcingiem. Jednym z działów jest obsługa logistyczna (dystrybucja, spedycja, transport, magazynowanie). Do plusów można zaliczyć redukcję kosztów stałych oraz kosztów osobowych.
 9. Mogę potwierdzić, że jest o wiele lepiej. Gra jest już grywalna. Oczywiście występują mniejsze glitche, ale nie przeszkadzają one już w przejściu fabuły i innych zadań. Gram na PS4 Slim. Lista aktualizacji:
 10. Dokładnie tak. Chyba, że tak Ci się nie spieszy, to wtedy możesz trochę dozbierać na nową generację (Series S lub X).
 11. Sprawdź logi serwera, one powiedzą coś więcej.
 12. Czytając wątek oraz komentarze, myślę tutaj o Albedo, czyli stosunku ilości promieniowania odbitego do padającego. Poprzez Albedo możemy obliczyć zdolność odbijania promieni słonecznych przez daną powierzchnię (czarny kolor - pochłania, biały kolor - odbija). Albedo śniegu może wynosić aż 95%. Może to również zależeć od tego, pod jakim kątem padają promienie słoneczne. Osobiście noszę okulary, ale posiadam fotochromy, więc chronią mnie przed słońcem oraz promieniowaniem UV.
 13. Różnią się specyfikacją. Xbox One X będzie bardziej wydajny. Podobnie jak w przypadku wersji PlayStation 4 (Slim oraz PRO).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...