Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Tomik jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Tomik, zaloguj się lub utwórz konto.

Tomik

Ekspert
 • Zawartość

  2 594
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  89

Ostatnia wygrana Tomik w dniu 19 Czerwca

Użytkownicy przyznają Tomik punkty reputacji!

Reputacja

4 056 Fenomenalna

O Tomik

 • Tytuł
  Mentor MyBB
 • Urodziny 21.11.2001

Informacje

 • Imię
  Tomasz
 • Zawód
  Logistyk

Sprzęt

 • System operacyjny
  Windows 10
 • Laptop
  Acer Nitro 5 (AN515-52)
 • Telefon
  Xiaomi Redmi 9

Ostatnie wizyty

8 856 wyświetleń profilu
 1. PA > Konfiguracja > Ustawienia serwera i optymalizacji > Sposób zapisywania informacji o błędach Jeśli będą jakieś błędy, to na FTP utworzy się plik error.log. Zależy od wybranej ścieżki (domyślnie to główny katalog).
 2. Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Dokładnie tutaj jest napisane, co powinna zawierać faktura: Dz. U. 2004 Nr 54 poz. 535 Art. 106e. 1. (str. 220). Miłej lektury. 👍
 3. To co chcesz osiągnąć jest niemożliwe. Albo powracasz do aplikacji, albo ją zamykasz i znika z listy. Zamiast zamykać wszystkie na raz, możesz zamknąć aplikację osobno.
 4. Może serwer zwraca Ci błąd 500? W niektórych przeglądarkach jest po prostu biała strona. Sprawdź logi serwera.
 5. @JyyCob Informacja o padach była już podana. Rozmiar dysku oraz zdjęcia dodane. @edjazoli25 Rozmiar dysku dodany, a gwarancja tak już minęła. @Mendelson. Właśnie przesiadłem się na Xbox Series S + Game Pass i jestem bardzo zadowolony.
 6. Co możesz jeszcze zrobić? Tak jak mówiłeś: Odłączyć zasilanie Usunięcie wody z wnętrza komputera Odstawić w ciepłym miejscu do suszenia Ewentualnie skonsultować się z serwisem komputerowym. Oczywiście skutki mogą się pojawić nawet dobre kilka tygodni po zalaniu.
 7. Witajcie! 👋 Przymierzam się do sprzedania konsoli PlayStation 4 Slim (500 GB) z 2018 roku wraz z: DualShock 4 Black DualShock 4 Red Stacją dokującą od Sony GTA V. Dodam jeszcze, że konsola nie była nigdy serwisowana i działa do dnia dzisiejszego. Została tylko przywrócona do ustawień fabrycznych. Opakowania nie posiadam, bo przy gwarancji nie jest wymagane, więc się dawno temu pozbyłem. Chciałbym się Was zapytać – ile mogę dostać za cały ten zestaw? 🤔 Zdjęcia (spoiler):
 8. @Kaya Mi się wydaję, że chodziło mu o to. Chyba, że źle zrozumiałem.
 9. To jest dostępne na silniku IPS. Nie widziałem takiego pluginu do MyBB lub w ogóle takiego nie ma.
 10. Na kobiety i balety przyjdzie odpowiedni czas. 😎 W większości przypadków młode dziewczyny, tak naprawdę jeszcze dzieci dojdzie do zauroczenia, niż zakochania, prawdziwej miłości.
 11. Google Moja Firma podpowiada, aby zwiększyć widoczność swojej firmy poprzez: Podawanie pełnych danych. Podawanie aktualnych godzin pracy. Zweryfikowanie lokalizacji. Zarządzanie opiniami oraz udzielanie na nie odpowiedzi. Dodawanie zdjęć. Składają się na to trzy czynniki: trafność, odległość oraz rozpoznawalność. Oczywiście należy zadbać o to, aby dane zawsze były aktualne. @MativveCzyli tak jak pisałeś i ja pisałem – opinie również mają na to wpływ.
 12. Też tak można, ale jak pisałem w temacie jest to tylko obejście.
 13. Ja podałem domyślny prefiks tabeli. Zamiast mybb_users wpisz mybb18_users. Czyli: UPDATE mybb18_users SET classicpostbit = 1;
 14. Nie pamiętam już, czy CBA daje dostęp do phpMyAdmin. Musiałbyś sprawdzić w panelu. Jeśli jest możliwość to wykonaj to co napisałem wcześniej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...