Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Marysia120 jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Marysia120, zaloguj się lub utwórz konto.

Marysia120

Użytkownik
 • Zawartość

  134
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  1

Ostatnia wygrana Marysia120 w dniu 11 Czerwca 2018

Użytkownicy przyznają Marysia120 punkty reputacji!

Reputacja

61 Niezła

O Marysia120

 • Tytuł
  Wygadany

Informacje

 • Imię
  Jakub
 • Miejscowość
  Polska
 • Zainteresowania
  Polkomtel Sp. z o.o.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Może przyczyna leży po stronie hostingu. Napisz do nich i dowiedz się czy mają odblokowane porty itd. Może przyczyną być plugin. Odinstaluj i zainstaluj inny. Sprawdz czy dobrze wpisujesz IP w raz z portem. Jest dużo rzeczy, które są przyczyną tego błędu. Sprawdz czy nie masz zablokowanych portów.
 2. Potrzebuje takiego czegoś co na zdjęciu czyli mamy takie okienka czyli po kliknięciu na dane okienko otwiera nam się zawartość, gdy klikniemy na następne okienko to zamyka się poprzednie i otwiera się inna zawartość (np. tekst itd). Czyli klikniemy pierwsze : pojawia się zawartość z tekstem + jakieś zdjęcie, klikniemy drugie pojawia się inna zawartość (tekst i np zdjęcie).
 3. @SeNioR Bo to nie jest pod wordpress/ ☺️ bo wordpress nie szukam jak coś Zaraz zobacze
 4. Tak jak w tytule potrzebuje slider taki jak na zdjęciu! czyli taki, który się przesuwa co ileś sekund, np co 1-2 sekundy tak jak widać to na zdjęciu. Czyli automatycznie samemu się przesuwają zdjęcia. Taki slider znajduje się: http://www.barpierozek.com/pierogi_na_dowoz
 5. @Weak.Rozumiem, ale nie chodzi mi oto... Dałem przykład gradientu.. Tutaj chodzi mi oto, że na całej stronie mam tło białe a chce żeby np. Przy danej rzezy był kolor tła szary, a przy danej rzeczy biały. Tak jak tutaj jest, ze u góry gradient a na dole biały.. Jak to zrobić? Bo dodaje background-color: #fff; i to zle wychodzi? Powiesz mi jak to zrobić, aby tam gdzie mam np: Kontakt był kolor szary a tam gdzie mam np. jakiś tekst był kolor biały. Chodzi mi tutaj oto, że taki prostokąt jak na zdjęciu jest!!!
 6. Napisałem wyrażno, więc nie rozumiem o co Tobie chodzi? Pytam się jak zrobić tak jak na zdjęciu? żeby górna strona miała tło koloru szarego, a dolna białego tak jak jest pokazane na zdjęciu.
 7. Cześć! tak jak w opisie potrzebuje takie czegoś, że jest sobię np. dana rzecz np: formularz itd i tam gdzie formularz to tło jest np. szare a pod spodem jest np. coś innego i jest tło białe? Jak to zrobić żeby np: u góry było białe a na dole szare? Przykładowe zdjęcie: Wziąłem z: https://jak-zrobic-strone.pl/ Możecie mi wytłumaczyć bo generalnie background-color #fff np, ale to wtedy robi się całość to znaczy nie jest tak jak na zdjęciu. Tylko inaczej to wygląda.
 8. Cześć ja piszę w sprawię, ponieważ chciałbym się dowiedzieć bardziej o RWD. Mianowicie na komputerze strona wygląda okej, na dużych telefonach okej, ale na małych telefonach no średnio. Powiedzcie mi co mam zrobić. Bo słyszałem, że trzeba robić kody CSS do każdej rozdzielczości osobno? Jak to jest? Bo w necie znalazłem tylko to, np:. @media screen and (min-width: 1024px) { .typewriters h1{ font-size: 50px; } } Jeżeli jest więcej takich rzeczy to poproszę o napisanie to znaczy potrzebuje @media screen and (min-width) coś tego typu. ☺️ Dla każdego telefonu! i wytłumaczen
 9. A nie ma takiego czegoś, że po prostu będzie jakiś gotowy kod JS, HTML5 ITD i ja dodam typu coś dodane na Codepen? Bo wtedy bez problemowo ? Potrzebuje, że jak zjade na dół to będzie się pojawiał efekt tekstu, np.
 10. Właśnie widzę. Nie ma czegoś innego? Bo to trudne do wgrania (jak dla mnie).
 11. @El Profesor Dzięki, a dałoby radę coś innego? Bo nie wiem jak to wgrać ? :3
 12. Cześć! Tak jak w tytule potrzebuje kodu na to, że po zjechaniu w dół będą pojawiać animacje tekstu np. Czyli, ze jak zjedziemy na dół to pojawi się nam tekst tzn taki efekt.
 13. Chodzi mi tutaj oto, że mamy sobię stronę i na danym kawałku tło jest białe a na danym kawałku zółty i pozniej na danym kawałku jest brązowe, pózniej zielone? Jak to zrobić, żeby na np: 1 części było tło zielone, a na 2 białe? Bo teraz na całej stronie mam tło białe.. Dam przykład: Powiedzmy, że mamy: Jakąś stronę z internetu i tutaj na zdjęciu jest pokazane
×
×
 • Dodaj nową pozycję...