Skocz do zawartości
TruskaFFka jest na Pecetowiczu.
Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z TruskaFFka, zaloguj się lub utwórz konto.

TruskaFFka

Bywalec
 • Posty

  278
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

6 obserwujących

Informacje

 • Tytuł
  Bywalec
 • Imię
  Damian
 • Miejscowość
  Gdańsk
 • Zawód
  Mechanik samochodowy
 • Zainteresowania
  IP.Board, Bieganie, Filmy i Muzyka.

Ostatnie wizyty

4 129 wyświetleń profilu

Osiągnięcia TruskaFFka

Współpracownik

Współpracownik (7/14)

 • Oddany społeczności Unikat
 • Pierwszy tydzień zakończony
 • Miesiąc później
 • Rok z nami
 • Dobre reakcje

Najnowsze odznaki

167

Reputacja

3

Odpowiedzi społeczności

 1. 1. Sprawdź też kabel od monitora. 2. Używasz jakiejś przejścówki do kabla? Miałem problem, że monitor nie dawał mi obrazu lub były na nim artefakty jak od karty graficznej, a winny był kabel.
 2. ACP --> System --> Aplikacje i moduły --> Zarządzanie menu --> Dodaj nową pozycję --> Typ pozycji menu --> Odnośnik zewnętrzny. W polu "Nazwa" wpisujesz "Użytkownicy". W polu Adres URL, wpisujesz http://twojastrona.pl/search/?&type=core_members Pamiętając o tym aby zamienić http://twojastrona.pl na adres twojej społeczności.
 3. Naprawdę przyjemne dla oka. Jedyne co mi się nie podoba to "ocena naszych kilentów" jakoś mi nie przypasowało, ale to tylko moje zdanie.
 4. Przez jakiś czas będzie widoczny ten stary tytuł, ale po jakimś czasie zmieni się na nowy.
 5. Darmowej chyba nie ma niestety chyba, że napiszesz sobie sam, ale wtyczka PawelCode jest za 50 zł i nie jest zła https://pawelcode.eu/info/contact/
 6. .ipsMessage_success { background: black; box-shadow: #373c69 1px 1px 25px 17px inset; border: 1px solid #a393ae; } Wklej to do custom.css
 7. Po screenie wnioskuje, że to jest skradziony stary styl DeagleShot, a takich pełno na stronach nulled.
 8. CKEditor się nie ładuje pod jaką wersję IPS jest styl, a jaką masz wgraną na forum?
 9. Co jak co, ale 2000 tyś. to zdecydowanie za dużo za forum w dodatku CS, a poza tym za dobrych opinii to nie ma na temat tej sieci i jest ona podupadła. Szczerze? Po pijaku bym nawet nie kupił bo bardziej opłaca się stworzyć coś samemu - wyjdzie taniej i lepiej wtedy człowiek wie, że ma wszystko na pewno legalne i bez luk.
 10. Posiadają wtyczkę ponieważ mieli ją już wcześniej normalnie ona niby działa na 4.5, ale tak jak napisał @SeNioR wyżej obciąża stronę dlatego została wycofana i normalnie kupić się jej już nie da.
 11. Te telefony LG szczególnie ten model, ale też G3 itd. mają taką wadę - często psują się tam układy czy też po czasie pojawiają się zimne luty i sam raczej nic z tym nie zrobisz jedyna opcja to zaniesienie telefonu do serwisu. Niby są sposoby na wygrzewanie tego, ale raczej bym nie ufał tym sposobom i się w to nie bawił telefon może działać z 2 dni, a w najgorszym przypadku można nieodwracalnie go uszkodzić.
 12. Najpierw wgraj pluginy potem szablon. Pewnie zrobiłeś na odwrót
 13. Dla mnie to nie wygląda jak błąd, a jak coś dopisane do stylu skąd pobierałeś szablon/pluginy?
 14. Jeżeli podmienimy tą zmienną lub zainstalujemy wtyczkę to będzie wyświetlał się pseudonim osoby, która jest aktualnie zalogowana w tym przypadku np. moja nazwa u kogoś w profilu, a nie nazwa użytkownika którego obecnie przeglądamy. Można to łatwo sprawdzić wchodząc do kogoś na profil.
×