Jump to content

deyxq

Active
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

deyxq last won the day on September 28

deyxq had the most liked content!

Community Reputation

1,139 Amazing

About deyxq

Recent Profile Visitors

1,539 profile views
 1. Lepiej czekać. 😉 Zależy od kategorii i typu pieca.
 2. Z pracy na pracę twoje umiejętności się poprawiają, co bardzo dobrze znaczy. Ładne wykonanie, jedyny minus to podobieństwo jak każde inne forum tej tematyki. 😄
 3. Zepsułeś trochę tym że wziąłeś doemem na hostfoxie który jest zwykłym syfem, zazwyczaj to OVH jest głównym rejestratorem domen i najbardziej opłacalnym. 🙂
 4. Co do hosta wyżej nie polecam zbytnio. Cyberfolks.pl, ew. webh
 5. Aktualną którą ja sam posiadam jest Volcano Gamer i szczerze z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić, wiadomo troszkę rozmiarowa jest, ale od przesiadki z innej mechanicznej na nią, jestem w niebie. MODECOM Volcano Gamer - Allegro Dwie innej klawiaturki to jeszcze: Corsair K55 RGB REDRAGON Indrah K555-1
 6. A przyszło Ci może coś na e-mail? Zazwyczaj powiadomienie przychodzi wpierw.
 7. Ładne, estetyczne oraz proste wykonanie, świetna robota. ❤️ Jedynie co mam do zastrzeżenia, to dobór kolorystyki przez klienta, co jak co, ale wieczór bije po oczach jasność.
 8. @noFear_ Dał Ci normalna poradę, a nie że ma do Ciebie problem. Po drugie, jakim prawem mu mówisz że ma zmienić ekipę.
 9. Gigabyte GeForce GTX-1660 GAMING 6GB OC - Co prawda wykracza poza budżet, ale potrafią się obniżyć do 1k, a z tym co proponuję ta karta, cena jest godna. Gigabyte Radeon RX 5500 XT OC 4GB GDDR6 - Ewentualnie nieznacznie różnica cenowa, ale też godna uwagi.
 10. @riko21 Posiadasz jakiś konkretny budżet co do ulepszenia karty graficznej?
 11. A powiedz mi jaka byłaby to tematyka serwera? /wrócę tu z gotowym logotypem.
 12. Strona ładnie wygląda, lecz są problemy z FontAwesome bodajże, gdyż czasami się załadują ikony, a czasami nie, również "favka" nie idzie się załadować. Co do strony to powodzonka w prowadzeniu, może coś z tego Wam wyjdzie.
 13. Być może, lecz może być też sprawa iż po prostu domena źle jest podpięta lub rzeczywiście DNSy.
 14. Takie tabeleczki to każdy sobie może zrobić i nie macie prawa mówić że to niby skradzione jest lub inspirowane. Jedna rzecz i już dramaturgia powstaje. A co do panelu się nie wypowiadam akurat. Dodając mój komentarz, zbyt świeżo i nowocześnie to nie jest, bardziej era średniowieczna. Na szubienice może powalczcie? (XD)
 15. Jaki błąd Ci pokazuje podczas łączenia się? I pod jaki serwer próbujesz wejść?
×
×
 • Create New...