Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

ILui jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z ILui, zaloguj się lub utwórz konto.

ILui

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Przyzwoita

3 obserwujących

O ILui

 • Tytuł
  ILujka
 • Urodziny 09.10.2000

Informacje

 • Imię
  Kinga

Ostatnie wizyty

515 wyświetleń profilu
 1. Skorzystaj z wtyczki o nazwie Pre-defined Topic Fields. Wtyczka jednak nie była dawno aktualizowana i jest obecnie pod Invision Community 4.4. Edit. Z opisu wynika że wtyczka działa również na IPS 4.5.
 2. Kupiłam ją ostatnio i według mnie jest trochę średnia. Co prawda pokazuje w "Kto jest online" użytkowników, ale gdy wejdzie sie w profil jest pokazana Ostatnia wizyta: nigdy, co według mnie jest przypalowe dla osób, które chcą trochę oszukiwać. Do tego też nie pokazuje w "Kto był online" Użytkowników. Według mnie, bardziej legitniej wyglądała aplikacja Traffic Generator, ale nie jest aktualizowana od wersji 4.4.. I też się zgadzam z komentarzami powyżej, nie ma sensu oszukiwać taką aplikacją innych.
 3. Szablon wykonany bardzo dobrze i szybko co bardzo się ceni! :) Profesjonalne podejście do pracy, bardzo dobry kontakt oraz pomoc.
 4. (WK) Group Name Indicator - Aplikacja pozwala na wyświetlenie grup w widget'cie, które możemy stworzyć w listę rozwijaną.
 5. O ile dobrze pamiętam to ta wtyczka Group Name Indicator łączy się z "Kto jest online". Group Name Indicator - Show a legend of your groups in the Who's Online and Recently Browsing widgets, sorted in the order you specify and linked to the search system. Handy so that people know what those group prefixes and suffixes mean. You choose which groups appear in the legend, and the order they will appear in, with the plugin settings in the ACP. Group links will carry any group formatting (colors, etc.) you may have set. Clicking the entries in the legend takes users to a list of all members w
 6. Antispam by Cleantalk 2.0.0 - No CAPTCHA, no questions, no counting animals, no puzzles, no math. No spambots signups, no spambots posts.
 7. Każdy ma swoje zastosowanie, ja np. Używam żeby powiadomić innych o zmianach w regulaminach lub jakieś przerwie na forum.
 8. Chatbox Extender - Social Experience - Invision Community
 9. A do acp możesz normalnie sie zalogować?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...