Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Wojciech Lisik jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Wojciech Lisik, zaloguj się lub utwórz konto.

Wojciech Lisik

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Wojciech Lisik

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Przepraszam, o jakim braku siły roboczej mówisz? Patrząc na skład ekipy to powiedziałbym że mają aż za dużo rąk do pracy phpBB Development Team The Development Team is responsible for developing and updating the phpBB software. Marc (Team Leader) · Marc Alexander CHItA · Máté Bartus Derky · Derk R Hanakin · Michael Miday mrgoldy · Gijs Martens nicofuma · Tristan Darricau rubencm · Rubén Calvo
 2. @SeNioR pozycjoner a głowica dysku to dwie różne rzeczy....... cyki które słyszy @nfmon wydawane są przez ramię na której zawieszona jest głowica. @nfmon zgraj wszystko co masz z dysku ( wykonaj jego ISO ), wymień dysk na nowy i odtwórz ISO na nowym dysku. Cyki ( stuki ) są pierwszym objawem padającego dysku.
 3. @SeNioR skoro porzucili phpbb4 to po kiego była ta cała szumna konferencja właśnie o phpbb4? Mają ludzi za idiotów i tyle. Nie onijedyni zresztą.
 4. ciekawe jak wyeliminujesz boty.... zwłaszcza te które jeszcze nie weszły na Twój firewall........ I nie, nie zgodzę się z twierdzeniem iż powinny być używane dwa firewalle chociażby z tego powodu że na 99% wystąpi dublowanie reguł..... poza tym dwa firewallle to podwójna - często zbędna - robota; taki absurd że aż nie skomentuje....
 5. Bez znaczenia czy vps, dedykowany, czy swój własny wstawiony do rack. Ogólne kroki/zasady są takie same. Opiszę tutaj na przykładzie serwera własnego (posiadam HPE Proliant 10gen). Serwer stoi sobie na kolokacji w OVH w Warszawie, jest obsługiwany zdalnie (via SSH) oraz posiadam kartę dostępu do fizycznego urządzenia gdzie mogę uzyskać dostęp 24/7. Pierwsza rzecz jaką zmieniamy po zamontowaniu, podpięciu kabli do serwera, oraz uzyskaniu połączenia via SSH to...... port SSH; domyślnie jest to 22..... konfig (w moim przypadku serwer dojechał z Ubuntu 16.04 LTS (wtedy najnowsza wersja))
 6. Żadnego SYFU rzekomo anty-wirusowego. Rynek AV to obecnie jedna wielka ściema.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...