Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

CzareK jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z CzareK, zaloguj się lub utwórz konto.

CzareK

Zasłużony
 • Zawartość

  7 828
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  34

Ostatnia wygrana CzareK w dniu 19 Września 2020

Użytkownicy przyznają CzareK punkty reputacji!

Reputacja

1 398 Niesamowita

O CzareK

 • Tytuł
  display: flex;

Ostatnie wizyty

23 896 wyświetleń profilu
 1. Pozwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ w tym miesiącu są ciekawe rzeczy do pobrania. Author: dacoto Last Update: 7 April 21 Compatible Browsers: Firefox, Safari, Opera, Chrome Więcej informacji: Laradesk - Helpdesk Ticketing System Author: Marketify Last Update: 1 March 21 Compatible Browsers: Firefox, Safari, Opera, Chrome Więcej informacji: Shane - Personal Portfolio Template
 2. @SeNioR właśnie dzisiaj firma IPS, Inc. udostępniła stabilną wersję 4.6.0
 3. W nowej wersji przeglądarki Firefox 89, która została wydana 1 czerwca 2021 roku opcja została przeniesiona. Wystarczy nacisnąć PPM --> Wykonaj zrzut ekranu. Możesz również użyć skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + S.
 4. @ARISovsky skrót .min oznacza, że kod jest skompresowany (minifikacja) do jednej linii, więc waży po prostu mniej i nie ma sensu dodawanie tego samego dwa razy.
 5. @Matu [] spróbuj: Jak wyczyścić pamięć podręczną w Invision Community
 6. Możesz skorzystać z programu EaseUS do klonowania i kopiowania dysku. Możesz też zainstalować od nowa cały system na SSD i po instalacji skopiować potrzebne pliki z HDD na SSD.
 7. Podałeś w kodzie złe ID działu. Ustaw ID na 165. Skąd wiedzieć jakie ID ma dany dział? Wchodzimy w forum i w adresie URL sprawdzamy jakie ma ID. https://twojeforum.pl/forum/ID-nazwa-dzialu/
 8. @JyyCob możesz dodać do custom.css (czyli własne style) lub innego.
 9. Za pomocą htaccess (serwer Apache) można to zmienić korzystając z funkcji Index. Index glowna.html
 10. @Kacper Klemba sprawdź procesy i usługi w Menedżerze zadań. Możesz skorzystać również z programu AdwCleaner i ComboFix, a dla bezpieczeństwa najlepiej od nowa zainstalować system. Na SSD to kilka minut samej instalacji.
 11. @azaz możesz skorzystać z Asystenta aktualizacji od Microsoftu.
 12. W załączniku gotowy formularz kontaktowy w PHP. grafmag-contactform-master.zip A tutaj cała instrukcja: Jak stworzyć formularz kontaktowy w PHP
 13. @neseleg masz inne urządzenie, które możesz podłączyć (np. laptopa) i sprawdzić? Instrukcja obsługi dla Samsung S24F354FH Strona 38. Sprawdź czy kabel jest prawidłowo podłączony do monitora i do komputera i czy złącza są mocno wciśnięte.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...