Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

7777slimeseason jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z 7777slimeseason, zaloguj się lub utwórz konto.

7777slimeseason

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Przyzwoita

O 7777slimeseason

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje

 • Zawód
  Informatyk

Sprzęt

 • System operacyjny
  Deepin OS 20

Ostatnie wizyty

89 wyświetleń profilu
 1. Spróbuj tego, powinno działać. span.ipsReact_reacted { display:none !important; }
 2. Kod pod IPS 4.4: .ipsComment_highlighted:not(.ipsBox_transparent):not(.ipsModerated)[data-membergroup="ID_GRUPY"]:not(.ipsComment_selected):not(.ipsComment_popular ) { border-top: 3px solid #a80e0c !important; } W "data-membergroup" podajesz ID grupy. Wszystko powinno działać bez problemu.
 3. Z tego co wiem, styl nigdzie nie był legalnie udostępniany, jedynie można go spotkać na ruskich forach. Styl jest przystosowany pod wersję 4.4 lub niższą, więc pewnie stąd wynika błąd. //edit Wierzenie na słowo, imagine.
 4. Jak wspomniałem, jest to mój pierwszy poważniejszy projekt w tym programie (można powiedzieć, że dopiero uczę się jego użytkowania), ale dziękuje za rady. Wezmę sobie je do serca, mam nadzieje, że ze wzrostem stażu w programie będzie coraz lepiej. --- @ARISovsky dziękuje za odpowiedź, niebieskie obramowanie było ogólnym zamysłem, aby rangi (wymieniony przez Ciebie Administrator oraz Moderator) miały jednakowe obramowanie. Co do użytkownika, obramowanie nie jest wtedy obecne. Dziękuje również za uwagi, poprawię to w wolnym czasie. 🥰
 5. Odświeżona lekko wersja podstawowego wyglądu w postach. Projekt stworzony za pomocą Figmy, pierwsza poważna praca w tym programie. Wszelkie uwagi i rady przyjmę z otwartą ręką. https://i.imgur.com/oGaMkde.png
 6. Nadal jest, trzeba dobrze przeszukać, jak ktoś wie to znajdzie. Pod 4.5 też się znajdzie, to nie jest jakaś innowacja, że łał.
 7. Raczej użytkownikowi chodziło o konkrety sposób uzyskania takiego efektu, który jest podany wyżej. Wiadomo, że wszystkiego nie da się zrobić poprzez "ustawienia". Jednakże Twoje słowa jasno narzucały, że taka czynność nie jest możliwa "Nie da się dodać innych odznak". Imo liczy się tylko pomoc, a nie jakieś utarczki. 🥰
 8. Ładny design, szanuje za bardzo dobre wykonanie!
 9. Posłuchaj tego Pana wyżej, załatw sobie zasilacz na podmiankę np. do kolegi lub użyj starego o ile masz. Jeśli po podmiance będzie wszystko działać zasilacza możesz się już pozbyć i zacząć się rozglądać nad nowym.
 10. Również wysłałem, mam nadzieje, że moje zgłoszenie o darmowe kodowanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Dobra, wracając do tematu stylu, co jak co, ale jest piękny. Miałem okazję już wcześniej go zobaczyć na innym forum, co do samego Grzesia, karma wróciła i zebrała ogromne żniwa.
 11. Oczywiście, że się da - przykładowy kod. {{if $comment->author()->member_group_id == 58}} <span class="cAuthorPane_badge cAuthorPane_badge--support" data-ipsTooltip title="{lang="member_is_support" sprintf="$comment->author()->name"}"></span> Odznaki tego typu możesz edytować w miarę swoich możliwości, zmieniać ich wygląd, ale i również przypisać dla innych grup w celu "wyróznienia".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...