Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Wordpad jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Wordpad, zaloguj się lub utwórz konto.

Wordpad

Niegodny zaufania
 • Zawartość

  108
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Wordpad

 • Tytuł
  Wygadany

Ostatnie wizyty

255 wyświetleń profilu
 1. @Mativve ktoś skopiował mój artykuł, autor twierdzi że to nie skopiowany artykuł, śmiech na sali
 2. Zgłosiłem do Google mój skopiowany artykuł z prośbą o jego wyindeksowanie czekam 3 tygodnie a on nadal w rozpatrzeniu, czy tak długo trzeba czekać, może gdzieś indziej należy zgłosić ?
 3. @SeNioR wybrałem jednak VPS bo był w promocji -50% na cały rok
 4. Mam pytanie dotyczące kopi zapasowej. Na moim serwerze Scala Hosting mam taką opcję w SPanel (utworzyć kopię zapasową) i czy to dotyczy wszystkich plików? przykładowo utworzyłem taką kopię i co dalej ? loguje się przez FTP kopiuje plik kopi na dysk i usuwam kopię ? bo tam mam jeszcze opcję przywracanie kopi zapasowej, ale jak usunę kopię przez FTP to już nie przywrócę kopi? Po co to w ogóle jest jak kopie są robione i tak co 24h ?
 5. Od jakiegoś czasu mam problem z programem FlashFXP 5. Wcześniej otwierając jakieś pliki FTP, to zawsze miałem je po prawej stronie programu a po lewej miałem pliki dostępne na moim dysku komputera. Teraz jak wchodzę na FTP to pliki znajdują się po lewej stronie, jak to naprawić? a już ogarnięte....
 6. no tak, a da się jakoś ustawić limit aby użytkownicy mogli między sobą napisać powiedzmy max 10 wiadomości ? gdzie te zaproszenia się daje?
 7. Mam pytanie co do limitów prywatnych wiadomości dla poszczególnych grup w Invision Community. czyli jak ustawione na 5 to mogę napisać do 5 użytkowników max ? o co chodzi w tych zaproszeniach? Gdy już nawiążę rozmowę z danym użytkownikiem to mogę z nim prowadzić praktycznie nieograniczoną rozmowę? czy można gdzieś ustalić limit ile można wysłać wiadomości priv rozmawiając z danym użytkownikiem?
 8. @SeNioR mógłbyś mi ściągnąć status niegodnego zaufania ? myślę że można to zrobić
 9. Mam pytanie czy obowiązkowe jest podawanie adresu strony WWW np. sklepu internetowego przy spółce z.o.o w takich miejscach jak KRS? musi się on obowiązkowo wyświetlać?
 10. @Tomik chyba nie masz racji, kanały takie jak CHWDP.PL raczej nie mają weryfikacji albo napromieniowani.pl https://www.youtube.com/c/Napromieniowani/videos
 11. Niektórzy na YouTube mają w nicku jakiejś domeny z kropką na kanał CHWDP.PL, jak tą kropkę zrobić czy obecnie się jej nie da zrobić ?
 12. chodziło Ci o 18,9GB ? bo dysk ma 20GB w tym pakiecie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...