Skocz do zawartości
Teygo jest na Pecetowiczu.
Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Teygo, zaloguj się lub utwórz konto.

Teygo

Użytkownik
 • Posty

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Miejscowość
  Radom
 • Zainteresowania
  Tenis stołowy
 • Tytuł
  Inspektor

Ostatnie wizyty

153 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Teygo

 1. Witam, kiedyś mój tata pracował na monitorze LG Flatron L1919S. Jednakże, nie był używany już około 2 lata. Aczkolwiek, mialem nie dawno remont pokoju, i pomyślałem żeby coś z nim zrobić, bo po co się ma marnować. No i się chciałem spytać, jaki będzie najlepszy komputer do niego?. Żeby działał np. CS GO, League of legends Czy mógłby być, coś tego typu?. Komputer Lenovo Thinkcentre Czy musiałbym coś droższego kupować, albo ten LG już nie pochodzi, nie wiem nie znam się ;p.
 2. Możliwe, że mógł się ktoś podszyć. Bo ja do ciebie nie pisałem nic.
 3. Nic nie zmieniałem szczerze, ale czy to może być np. nie poprawne połączenie z mysql?
 4. Powiem szczerze, że nie wiem. Nic wtedy nie robiłem szczególnego
 5. #0 /usr/home/Teygo/domains/public_html/init.php(902) : eval()'d code(57): IPS\Dispatcher\_Standard::baseJs() #1 /usr/home/Teygo/domains/public_html/init.php(902) : eval()'d code(12): IPS\Dispatcher\axenserverlist_hook_loadJSandCSS::baseJs() #2 /usr/home/Teygo/domains/public_html/system/Dispatcher/Front.php(800): IPS\Dispatcher\bimchatbox_hook_hookJSCSS::baseJs() #3 /usr/home/Teygo/domains/public_html/system/Dispatcher/Front.php(82): IPS\Dispatcher\_Front::baseJs() #4 /usr/home/Teygo/domains/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(110): IPS\Dispatcher\_Front->init() #5 /usr/home/Teygo/domains/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher::i() #6 {main} #0 /usr/home/Teygo/domains/public_html/init.php(1004): IPS\_Log::log('Error: Call to ...', 'uncaught_except...') #1 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(Error)) #2 {main}
 6. @Niebieskaz hostingiem żadnych problemów nie mają, jakieś inne propozycje może mysql albo domena?. Pierwszy raz się spotykam z czyns takim i nie wiem po prostu.
 7. Z jakie powodu, mógłby być takowy błąd na Invision Community? An error occurred (500 Error). We're sorry, but a temporary technical error has occurred which means we cannot display this site right now. You can try again by clicking the button bellow, or try again later.
 8. Dało radę, ale to pod styl słabo wygląda. Nie da się tej owej rzeczy usunąć albo zmienić kolor tego?.
 9. Witam, mam problem z oznaczeniami (mention) w BIM Chatbox. Po oznaczeniu danego użytkownika, wyświetla mi się takowa rzecz, taki kolor. W jaki sposób, można to zmienić w htmlu. Bo w ustawieniach takowej rzeczy nie widzę.
 10. Bardzo fajnie się prezentuje, ale zamiast takie śniegu jakiego jest na stronie. Można w sumie zastąpić innym, według mnie za bardzo rzuca się w oczy, nie potrzebnie.
 11. Witam, po dodaniu wtyczki (BIM) Christmas Lights nie wyświetla mi się na stylu FutureSkill a na domyślnym owszem. Wie ktoś co mogłoby być przyczyną? W motywie wszystko wszystko już patrzyłem, zmieniałem. No i bez rezultatu.
 12. Ogarnia ktoś czy w stylu HapajKule, jest tabelka serwerów w kodzie? Bo się nie orientuje. Jeżeli tak to jak ją edytować.
×