Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Certina jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Certina, zaloguj się lub utwórz konto.

Certina

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O Certina

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam. Po zainstalowaniu Realtek HD Audio Driver nadal brak dźwięku. W menedżerze urządzeń: brak urządzenia audio. W zakładce System->dźwięk: nie znaleziono urządzeń wejściowych i wyjściowych. Narzędzie do rozwiązywania problemów: nie można zidentyfikować problemu. Zrobiłem inaczej. Menedżer urządzeń->akcja-> dodaj starszy sprzęt. Pokazał się pasek: kontrolery dźwięku Jednak we właściwościach pokazuje: nie można uruchomić tego urządzenia.
 2. Drukarka działała przed aktualizacją. OKI B401d. Co ciekawe przy próbie wydruku z notatnika nie widać jej wcale, ale przy wydruku z Office jest widoczna. Przy próbie wydruku wyświetla komunikat: System Windows nie może drukować z powodu problemu z ustawieniami bieżącej drukarki.
 3. Witam. Podczas drukowania w opcjach drukowania brak drukarki. Natomiast w menedżerze urządzeń wyświetla komunikat; to urządzenie działa poprawnie.. Wczoraj aktualizowałem system, czy może mieć jakiś związek?. Przy próbie znajdź drukarkę w opcjach drukowania wyświetla komunikat: usługi domenowe w usłudze Active Directory są aktualnie niedostępne. Jakieś porady proszę.
 4. Witam. Mam nietypowy problem z połączeniem sieciowym a dokładnie ze sterownikiem Intel Gigabit Ethernet pod Windows 10.. Znajomy informatyk kombinował, kombinował i poddał się. Inny znajomy serwisant sieciowy od razu powiedział, że nic z tego nie będzie nie dotykając komputera, twierdząc, że karta sieciowa (Intel) źle współpracuje z Windows 10.. Otóż nie za każdym razem przy włączeniu komputera ładuje sie karta sieciowa. Średnio na 10 startów załaduje się 2-3 razy. Tak więc w większości nie. Wtedy uruchamiam ręcznie plik Intel_Gigabit_Ethernet_Win7-81_V205510_Win10_V205150. Plik jest spak
 5. Jeśli dobrze pamiętam to ten program z opcją klonowania jest płatny.
 6. No tak. Byłem otumaniony jak chłop pańszczyźniany. Podpiąłem pod port SATA 6.0 GB/s ale Asmedia a powinien podłaczyc pod SATA 6.0 GB/s Intel Z77. Wydawało mi sie, że port SATA 6.0 GB/s jest identyczny jak inny SATA 6.0 GB/s. Teraz dysk smiga jak powinien, czyli powyzej 500 MB/s. Pozostało jeszcze oczyścić dysk ze śmieci po klonowaniu. Systemowy odkurzacz i Ccleaner nie dają rady.
 7. Dzięki. Port prawidlowy 6.0 Gb/s, zresztą potwierdza to AS SSD. ATTO Disk Benchmark podaje wiecej wyników od AS SSD. Otóż wyniki są prawie identyczne. Najwyższa wartość w ATTO wynosi 378.5 MB/s Podejrzewam, że dysk nie obsługuje kontrolera AHCI lub ma w jakiś sposób nie uaktywnioną funkcję. W Samsung Magician wyświetla komunikat: AHCI Mode - Deactivated, czyli dezaktywowany. Dysk oczywiście po sklonowaniu. Tak przy okazji klonowania. Wydawało mi się, że klonowanie to dokładne skopiowanie ze starego dysku na nowy, no może nie identycznie. Po klonowaniu, jak partycja systemowa na
 8. Witam. Program Samsung Magician nie widzi AHCI dysku SSD choć jest w biosie aktywne. Związane jest to z małą wydajnością dysku Samsung 870 EVO. W specyfikacji widnieje wydajność odczyt/zapis 530/560 MB/s a w rzeczywistości benkchmark AS SSD pokazuje mi zapis na poziomie 380 MB/s. Może jakieś sugestie do tego problemu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...