Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Marcinek94 jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Marcinek94, zaloguj się lub utwórz konto.

Marcinek94

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Marcinek94

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @JyyCob Ok, rzeczowa odpowiedź, dzięki. Czyli tylko wymiana podzespołów wchodzi w grę? Nie da się jakoś zamaskować tych podzespołów jakimś programem komputerowym? Sory, że zawracam głowę kolejny raz.
 2. Tam chodziło o naruszenie regulaminu, dostał bana, odpokutował dotkliwie i teraz go ścigają do końca życia, za pomocą czego? Mają wgląd w jego podzespoły? Przepraszam, zapomniałem dopisać, że nie dostał bana permanentnego, tylko fizycznie go namierza gość z administracji, który nie ma co robić i blokuje po tym jak zakłada sobie nowe konta. Piszesz, że mógłby zmieniać sobie płytę główną, co to ma znaczyć? Jaki to ma sens logiczny? Czy ktoś może wie, jak się całkowicie ukryć, jakie podzespoły, numery go zdradzają? Czy jeśli będzie korzystał z innego urządzenia w tej samej sieci z użyciem VP
 3. @JyyCob @DarkWolf @włoszka Generalnie chodzi o jeden z serwerów prywatnych mt2. Mój znajomy tworzy nowe konto, a admini jakimś sposobem banują mojego znajomego nie wykorzystując do tego adresu ip. , śledząc coś jeszcze, coś poza adresem ip. Czym jest to coś i jak to zablokować, żeby mój znajomy mógł pograć na tym serwerze niewykryty i niepołączony z jego wcześniejszymi, haniebnymi czynami?
 4. Witam wszystkich forumowiczów, mam trochę niepospolite pytanie, powiedzmy, że mam pewnego znajomego, który jest banowany (blokowany) któryś raz z kolei na pewnej grze. Chłopak nie doczytał regulaminu i tak wyszło. W jaki sposób administracja jest w stanie namierzyć tego użytkownika skoro używa VPN i loguje się za każdym razem z innego adresu IP? Czy jest coś jeszcze po czym można dojść do niego, by go wyśledzić i zbanować (np. dodatkowy adres sieciowy, jakiś numer podzespołu komputerowego, który można odczytać? Oczywiście pytam wyłącznie w celach edukacyjnych, a ten znajomy to na pewno nie ja.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...