Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Michael jest na Pecetowiczu.

Aby wyświetlić pełny profil i móc skontaktować się z Michael, zaloguj się lub utwórz konto.

Michael

Zasłużony
 • Zawartość

  3 017
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane

  12

Ostatnia wygrana Michael w dniu 30 Października 2016

Użytkownicy przyznają Michael punkty reputacji!

Reputacja

243 Znakomita

3 obserwujących

O Michael

 • Tytuł
  Stary wyjadacz
 • Urodziny 19.09.1999

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Zawód
  IT
 • Zainteresowania
  Sport, motoryzacja

Ostatnie wizyty

8 441 wyświetleń profilu
 1. Właśnie gdyby to był tylko przycisk to pół biedy, bo na funkcje click i tyle. Tutaj jest click, przesunięcie palcem i czas, dlatego te warunki trzeba połączyć.
 2. Wybacz, oczywiście chodziło o 4.5 tylko pierwsza lepszą stronę odpaliłem. Zmienne mi działają, ale zastanawiam się właśnie w jaką funkcje jQuery dać to, żeby przy każdej zmianie - przyciski / czasowe - zmieniało mi w paginacji 1 /4 np. na 2 /4 itp. Edit: Użyłem setInterval, ale czy nie zużyje dużo pamięci? Nie spowolni strony? setInterval(function () { var currentIndex = $('#slider .carousel-inner .carousel-item.active').index() + 1; $(".PMcurrent").text(currentIndex); }, 100); Działać działa niby dobrze.
 3. Cześć, Nie mogę ogarnąć jak zakodować slajder, aby paginacja np. (1 / 4) wskazywała aktualny slajd ( klasa active ). Mam ile jest slajdów jest w slajderze, ale nie wiem, jak ustalić, który jest aktualnie. Macie może pomysł? Nie mogłem znaleźć na internecie. Używam standardowego https://getbootstrap.com/docs/4.0/components/carousel/
 4. Witam, Chciałbym w WP zrobił galerię, która wygląda w ten sposób [OBRAZEK][OPIS OBRAZKA] [OPIS OBRAZKA][OBRAZEK] [OBRAZEK][OPIS OBRAZKA] i tak dalej, równe szerokości. Jak to zrobić najlepiej? Własna wtyczka? Może jakaś galeria?
 5. @Mativve chodzi mi o to, żeby teraz wyciągnąć do tabeli na innej stronie np. Nazwa ćwiczenia | Ilość serii | Powtórzenia/Ciężar ------------------------------------------------------------------------- Nazwa jakiegoś ćw | 3 | [10/50] [10/60] [8/80] @-n3veR dla siebie robię, bo tym projektem chce zacząć naukę, bo myślę, że lepiej napisać już powoli większy projekt niż robić na małych ćwiczeniach To podeślę niedługo.
 6. A załóżmy teraz mam tą bazę i wartości co podałem wyżej w sql. Jak pogrupować je w taki sposób żeby mieć: Nazwa cwiczenia | Ilość serii | Seria 1 ( tutaj format: powtórzenie / ciężar ) | Seria 2 ( pow/ciez ) itp.
 7. Tak zrobiłem u siebie na żeby testować. W pętli pobieram dane a potem je dodaje w nowych wierszach. W bazie normalnie dodaje tekst i liczby. Kodowanie już zmieniłem i nie ma krzaków. Tutaj wyciąg z bazy. Jaka jest różnica z encode a bez? Widać byłoby w bazie?
 8. Warning: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given in C:\xampp\htdocs\html\wyslij.php on line 34 NULL Cały czas jest ten błąd. $json = json_decode($_POST, true); var_dump($json); Może encode i potem decode? EDIT: Jak pobrałem z zaimportowanego JSONA z JS to działa. Udało mi sie zrobić tak: Zrobiłem 2 pętle - 1 wyciąganie zmiennych do tablicy , 2 - dodawanie do bazy. Każda seria to oddzielny wpis. Myślisz, że tak jest dobrze?
 9. $(function(){ (function ($) { $.fn.serializeFormJSON = function () { var o = {}; var a = this.serializeArray(); $.each(a, function () { if (o[this.name]) { if (!o[this.name].push) { o[this.name] = [o[this.name]]; } o[this.name].push(this.value || ''); } else { o[this.name] = this.value || ''; } }); return o; }; })(jQuery); const apiUrl = "https://jsonplaceholder.typicode.com"; $('form').submit(function (e) { e.prev
 10. Działa mi już w PHP, ale nie chce decode działać. array(5) { ["cwiczenie"]=> string(30) "Wyciskanie na ławce płaskiej" ["data"]=> string(10) "17-07-2019" ["iloscrepeats"]=> string(1) "1" ["totalSeries"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["'series'"]=> string(1) "1" ["'repeat'"]=> string(0) "" ["'weight'"]=> string(0) "" } } ["comment"]=> string(0) "" } Warning: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given in C:\xampp\htdocs\html\wyslij.php on line 7 NULL php: <?php $wynik = $_POST; var_dump($wynik); echo "<br>"; $json_de = json
 11. Teraz mam tak: {"cwiczenie":"Wyciskanie na ławce skośnej","data":"17-07-2019","iloscrepeats":"1","totalSeries[0]['series']":"1","totalSeries[0]['repeat']":"5","totalSeries[0]['weight']":"5","comment":"ggg"} EDIT: Udało się zrobić z Ajaxem jeszcze. W konsoli patrzę log i tworzy mi ID: 101 - jest to kolejny ID z testowego api z fiddle. Mam podpiąć plik .php do url, który będzie wysyłał formularz? I jak teraz w PHP te dane z ajaxa wyciagnąć?
 12. Odebrać form w formie stringa? Czyli jakoś z Ajaxa? EDIT: Udało mi się coś takiego zrobić: cwiczenie=Wyciskanie%20na%20%C5%82awce%20p%C5%82askiej&data=17-07-2019&iloscrepeats=3&totalSeries%5B0%5D%5B'series'%5D=1&totalSeries%5B0%5D%5B'repeat'%5D=5&totalSeries%5B0%5D%5B'weight'%5D=6&totalSeries%5B1%5D%5B'series'%5D=&totalSeries%5B1%5D%5B'repeat'%5D=10&totalSeries%5B1%5D%5B'weight'%5D=11&totalSeries%5B2%5D%5B'series'%5D=&totalSeries%5B2%5D%5B'repeat'%5D=55&totalSeries%5B2%5D%5B'weight'%5D=11&comment=Komentarz%20przykladowy Chodzi
 13. @-n3veR @Mativve już zrobiłem dynamiczne dodawanie inputów za pomocą buttona i nadałem każdemu nazwę jak podałeś @-n3veR . Jak teraz mogę zebrać wszystkie te informacje do JSON'a zależnie od n serii?
 14. Ilość serii do tego przykładu powinna być 4, zapomniałem zmienić. Np. serie 3 to niżej 3 kolumny Mógłbyś pokazać to na jakimś prostym przykładzie, żebym mógł przeanalizować to na kodzie? Jeżeli masz oczywiście czas to byłoby naprawdę super.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...