Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Plasot

[Nieaktualny] Przyjmę 1zł 1gr PaySafeCard [Nieaktualny]

Promowane odpowiedzi

Plasot    0

Przyjmę:1zł 1gr PaySafeCard
Opis:  Brakuje mi powyższej sumy na doładowanie konta steam. Będę bardzo wdzięczny.

Kontakt:  PW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez CoreVPS.pl
   Witajcie, od pewnego czasu pracowaliśmy nad udostępnieniem czegoś w rodzaju uniwersalnego, i prostego w obsłudze API płatności SMS/Paysafecard. Celem była jak najprostsza implementacja, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.
   Tak powstał poniższy skrypt, jest on stworzony z myślą o prostej integracji na dowolnym forum (wystarczy wypełnić dane w config.php). Po pomyślnej płatności dodawane są punkty do danych użytkownika, które następnie można wykorzystać (odejmować) w np. sklepie z itemami, wyświetlać na forum itp.
    
   Jest to wersja beta, jednak powinna być w pełni funkcjonalna. W przypadku propozycji zmian/znalezienia błędów zapraszamy do komentowania.
    
    
   Demo: https://corevps.pl/forum/portfel/
    
   https://corevps.pl/pliki/portfel-corevpspl.rar
    
   Skrypt został stworzony przez CoreVPS.pl, może być on używany za darmo pod warunkiem pozostawienia oryginalnej stopki i nieudostępnianie go dalej w zmienionej formie. Skrypt ma na celu ukazanie przykładowej integracji doładowania portfela z API CoreVPS.pl, jednak bez problemu może być on użyty na działających stronach. 1. Instalacja Aby zainstalować skrypt należy wypełnić wszystkie dane w pliku config.php, następnie skrypt jest gotowy do uzycia 2. Dokumentacja Skrypt realizuje doładowanie portfela poprzez odesłanie użytkownika do strony https://corevps.pl/panel/doladuj/ Aby zintegrować płatność z swoją stroną internetową należy ustawić parametry GET, przykładowo: https://corevps.pl/panel/doladuj/index.php/main/index?email=email@email.pl&return_url=http://google.pl&callback_url=http://google.pl/adresdoplikucallback&control_id=IDUZYTKOWNIKAKTORYZAPLACIL Wyjaśnienie parametrów: email - email użytkownika w CoreVPS.pl return_url - adres na który użytkownik zostanie przekierowany po zakończonej płatności callback_url - adres na który zostanie przesłana informacja o płatnosci (w przypadku tego skryptu jest to adres do callback.php) control_id - ID po którym zidentyfikujemy użytkownika (wystarczy ID użytkownika z bazy danych) W odpowiedzi do pliku callback.php zostaną przesłane dane metodą POST: status - Status płatności (Możliwe wartości: OK) type - Metoda płatności (Możliwe wartości: sms, psc) control - Przekazane ID (np. użytkownika wpłacającego) value - Wartość wpłaty w groszach  
  • Przez DaFF
   Witam,
    
   Mam taki kod : 
    
   Czy jest możliwość dodania do tego dodatkowego pola na tekst, którego zawartość przetrwa przekierowania i przy 
    
    
   wykona jakąś akcję? @MicroSMS
   Czyli chcę aby ktoś wpisał te 2 pola dodatkowe i email, przekieruje go na stronę płatności psc a ja mogę operować później jakoś tym zapisanym dodatkowym polem. Chcę osiągnąć coś takiego, że ktoś zapłaci  ja będę mógł mu dać np vipa gdy płatność przebiegnie pomyślnie.
  • Przez Franuś™
   Opis: Kupie kod PSC 30 zł
   Cena: około 22 zł
   Płatność: PayPal
   Kontakt:  GG:54144410
  • Przez Meshar i pliki
   Przyjmę / Oddam:  Przyjmę jakieś grosze psc obojętnie jaka kwota brakuje mi 2zł
   Kontakt:    PW
  • Przez Haetham
   Opis:   Sprzedam kody psc
   Cena:   ustalimy
   Płatność:  Przelew
   Kontakt:  GG:49026405 , pw
   Allegro (nie wymagane):  --
   Zdjęcia:  --
    
   Obecnie mam ok 50 zł. w kilku kodach.
 • Ostatnie tematy

×