Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

SeNioR

Regulamin działu

Promowane odpowiedzi

 1. Obowiązkowo robimy screen strony i dodajemy do załącznika.
 2. Nie tworzymy linków w poście od tego jest dział Reklama stron internetowych.
  Adres URL do dema dodajemy w formie tekstowej czyli twojastrona.pl zamiast www.twojastrona.pl
 3. Staramy się oceniać kreatywnie tj. napisać co nam podoba i dlaczego, co jest źle i jak warto by to poprawić; tym samym zabronione jest jako treść postu stosować jedynie skale punktową (0/10), - oceny zawierające jedynie słowa pochwały takie jak 'super, hiper, fajna praca' oraz opinie negatywne np.: 'ale słabe, do poprawy' będą uznawane za spam; wskazane jest rozwinięcie swojej wypowiedzi.
 4. Do oceny wystawiamy tylko i wyłącznie prace własnego autorstwa, prace, w których będzie przerobiona tylko grafika będą usuwane, a autorzy tematów będą karani ostrzeżeniami. Wyjątek stanowi wystawienie do oceny swojej strony internetowej, jeśli chcesz przekonać się czy praca, którą ktoś dla Ciebie wykonał jest atrakcyjna.
 5. Praca, którą przerobiłeś musi mieć przynajmniej 70% zmienionego kodu i zawierać prawdziwego autora w stopce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez CzareK
   Modyfikacja pozwala na zmianę regulaminu który pojawia się podczas rejestracji w Panelu Administracyjnym.
    
   Konfigurację mamy w PA  Konfiguracja  Dodatkowe.
    
   Nowy regulamin zapisuje się w PA, a przy jego braku jest pobierany standardowy tekst rejestracji. Czyli przy pierwszym wejściu w PA zobaczycie obecny regulamin i możecie zmieniać co chcecie i wtedy po zatwierdzeniu zmian zapiszecie swój regulamin do bazy i on będzie pobierany przy rejestracji nowego użytkownika zamiast standardowego.
   Jeśli mocno coś namotacie to zawsze możecie wyczyścić całe pole treści regulaminu i następnym razem zobaczycie cały standardowy regulamin.
    
   Pobierz: instrukcja.txt
    
   Autor: Centurion
   Wersja phpBB2 Przemo: 1.12.6
    
   Demo:

    

    
  • Przez shaker
   Regulamin prezentacji oraz oceny prac.

   1. Ogólne
   regulamin tego subforum jest dopełnieniem ogólnego Regulaminu forum, nie znajomość regulaminu subforum przez Użytkownika nie upoważnia go do jego ignorowania, regulamin subforum wchodzi w życie z dniem 22 lipca br. (wątki, które zostały utworzone wcześniej nie będą edytowane / usuwane).
   2. Zasady prezentacji oraz oceny prac
   staramy się oceniać kreatywnie tj. napisać co nam się podoba i dlaczego, co jest źle i jak warto by to poprawić; tym samym zabronione jest jako treść postu stosować jedynie skalę punktową (0/19), oceny zawierające jedynie słowa pochwały takie jak 'super, hiper, fajna praca' oraz opinie negatywne np.: 'ale słabe, do poprawy' będą uznawane za spam; wskazane jest rozwinięcie swojej wypowiedzi, do oceny wystawiamy tylko i wyłącznie prace własnego autorstwa bądź autorskie modyfikacje innych realizacji z zastrzeżeniem, iż musi zostać podany autor wersji oryginalnej, zabronione jest prezentowanie prac dopiero zaczętych, prace umieszczamy w załączniku.
      
    
×