Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Tobi1997

Sebastian, 19 lat z Opola już trochu tutaj siedzę to warto się przywitać

Promowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pomyślałem sobie, że skoro już trochu tutaj siedzę to warto się przywitać =D

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez Tomasz
   Tutaj znajduje się podsumowanie najnowszej podróży SCS Software w trasie oraz zaproszenie na nowe wydarzenie, które odbędzie się już za kilka dni.
    
   Nasza ekipa właśnie przybyła z 4. Mistrzostw Wyścigowych Ciężarówek ETRC FIA, który odbył się na Slovakia Ring. Mimo, że był to bardzo gorący weekend, odwiedzający byli naprawdę zainteresowani naszą pracą i przybyło setki ludzi, by wypróbować nasze fotele 4D.
    

    
   Świetnie się bawiliśmy i chcielibyśmy wysłać wszystkim wirtualną piątkę, którzy przyjechali spędzić trochę czasu z nami. Ogromne podziękowania należą się również naszym pomocnym dłoniom - Czeski YouTube - Twitch, streamer Synecek11 z kanału Gamekeepers_cz oraz Viliamowi i Alexowi, którzy dotarli do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej ontheroad@scssoft.com . Jeżeli chcesz zostać roadie na jednym z naszych nadchodzących przyszłych wydarzeń (lista na poniższym obrazku), spróbuj i wyślij nam mejla. Możesz sprawdzić nasz najnowszy wpis tutaj.
    


    
   Czwarta runda na Slovakia Ring była ostatnim weekendem wyścigowym przed pięciotygodniową letnią przerwą w sezonie ETRC FIA. Ale to nie znaczy, że nie będziemy spotykać się z naszymi fanami ot tak dawna.
    

    
   Pakujemy nasze rzeczy, pisząc to, ładując nasz SCS Sim Trailer z prezentami dla najbardziej oddanych fanów i już niedługo opuścimy Pragę. Miejsce docelowe jest ustawione na Master Truck Opole 2018 w Polsce. Kudos zespołu IMGN.PRO, który bardzo nam pomógł, dzięki czemu łatwiej nam było uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

   Wiemy, że nasza polska społeczność fanów jest ogromna. Mamy nadzieję, że będziesz także z nami, aby być świadkiem wszystkiego, co ma do zaoferowania to słynne wydarzenie. Zapraszamy do odwiedzenia Lotniska Opole-Polska Nowa Wieś w dniach od 20 do 22 lipca 2018 roku, by spędzić z nami trochę czasu. Czekamy na Ciebie!
    

    
   Przetłumaczone na podstawie oficjalnego wpisu.
  • Przez Tomasz
   Miejsce docelowe jest ustawione na Master Truck Opole 2018 w Polsce. Kudos zespołu IMGN.PRO, który bardzo nam pomógł, dzięki czemu łatwiej nam było uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

   Wiemy, że nasza polska społeczność fanów jest ogromna. Mamy nadzieję, że będziesz także z nami, aby być świadkiem wszystkiego, co ma do zaoferowania to słynne wydarzenie. Zapraszamy do odwiedzenia Lotniska Opole-Polska Nowa Wieś w dniach od 20 do 22 lipca 2018 roku, by spędzić z nami trochę czasu. Czekamy na Ciebie!
×