Skocz do zawartości

Wesprzyj nas

Dziękujemy za zainteresowanie wsparciem dla Pecetowicza.

Pecetowicz to forum dyskusyjne poświęcone głównie tematyce komputerowej, zrzeszające informatyków, pasjonatów komputerowych, programistów czy specjalistów SEO. Forum powstało w 2010 roku, a od 2016 roku działa pod domeną Pecetowicz. To miejsce wolnej dyskusji i wymiany doświadczeń. W dyskusjach uczestniczą początkujący oraz starzy wyjadacze z branży IT. Istniejemy po to by dzielić się wiedzą i zarażać pasją innych, niezależnie od ich wieku i stylu wypowiedzi.

Nasze motto brzmi: Przyjdź z tym czego szukasz, zostań przez to co Ci się spodoba!

Oto kilka prostych sposobów, dzięki którym pokażesz swoje wsparcie i pomożesz w rozwoju naszej społeczności:

  • Regularne odwiedzanie naszej społeczności
  • Polecanie Pecetowicza znajomym, przyjaciołom
  • Wykupienie reklamy
  • Wyróżnienie swojego profilu poprzez wykupienie konta PREmium

Jeśli masz możliwość wesprzeć nas finansowo, przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności.

PayPal: admin@pecetowicz.pl

Numer

Dziękujemy za każde wsparcie.


Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.

Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje.

Henry Ford
Nigdy nie zapominaj, że witryny nie powinny być projektowane dla swoich właścicieli, muszą być projektowane dla swych użytkowników. Angus Mcleod
Ekspert to człowiek, który wie wszystko o niczym. Brian Tracy
Czasami, żeby zrobić pierwszy krok, potrzebna jest czyjaś pomoc Jodi Picoult

Forum komputerowe

Pecetowicz to forum komputerowe zrzeszające pasjonatów komputerowych, informatyków, programistów, grafików komputerowych, czy specjalistów od marketingu i SEO. To miejsce wolnej dyskusji i wymiany doświadczeń. W dyskusjach uczestniczą początkujący oraz starzy wyjadacze z branży IT. Istniejemy po to by dzielić się wiedzą i zarażać pasją innych, niezależnie od ich wieku i stylu wypowiedzi. Nasze motto brzmi: Przyjdź z tym czego szukasz, zostań przez to co Ci się spodoba!

Zdobywaj wiedzę, ucz się od najlepszych poznaj interesujące osoby, dołącz do zespołu, sprzedawaj, kupuj, wymieniaj się, załóż własny klub, czatuj z innymi, wyróżnij swój profil z pośród tysięcy innych i przede wszystkim baw się dobrze :-)

×
×
  • Utwórz nowe...