Skocz do zawartości
KalinekPl

Team-BB ( BannersBrokers) Znami tylko zyskasz ;)

Promowane odpowiedzi

Witam chcę wam przedstawić Firme w której można zarabiać prawdziwe pięniądze w Walucie USD dotego dostaje się karte bankomatową z MasterCard ;).

Jężeli dołączysz do nas dołączysz do najwiekszej Gruypy ludzi na FB. BannersBroker Polska Power Team - Grupa zamknięta tylko dla osób które maja konto w BannersBrokers i w tej firmie zarabiaja.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć wiecej na temat BannersBrokers zapraszam na http://www.Team-BB.xaa.pl . Domena bedzie w marcu gdyż czekam na pierwszą wypłate z BB. Na stronie znajdziecie szczegółowe informacje. Aktualności i inne.

Dowody wypłat:

Zapraszamy ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dotego

Jężeli

Gruypy

Przed kropkami nie stawiamy spacji!

Popraw to co wyżej i poczekamy na jakieś dowody wypłaty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
2013-02-27, 18:18"]dotego

Jężeli

Aktułaność

Popraw to co wyżej i będzie już dobrze ;)

Co bedziesz kogoś tylko krytykował że przez przypadek zle napisał słowo czy wypowiadał się na temat ;)

Zastanów się a nie nabijasz sobie posty człowieku ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

KalinekPl, nie nabijam, zamiast wkurwiać za przeproszeniem kogoś popraw błędy które ktoś Ci podał bo nie zrobił tego dla nabicia posta a żeby temat był ładnie, estetycznie i poprawnie napisany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Endriuu07, Ojjj dobrzę ;) Zaraz podam nowość z BB-Tour. Bardzo ciekawe ;)

//edit

Koniec BB Tour w Anglii:

- zostanie wprowadzony nowy panel koloru niebieskiego kosztujący 180$ i nazwany mercedes, każdy taki panel uprawnia nas do losowania prawdziwego mercedesa (szczegóły wkrótce)

- na kontach będących na minusie znajduję się około 32 miliony dolarów stąd decyzja o braku wypłat jeśli zarobki nie pokrywają kosztów prowadzenia konta

- błąd 10% został poprawiony teraz dotyczy każdego koloru osobno ( tu duży plus bo publiczni przyznali się do tego, że był błąd)

- od kwietnia docelowy czas odpowiedzi suportu ma wynosić 15 min ( o jakości odpowiedzi niestety nic nie mówili a szkoda bo z tym kiepsko)

- również od kwietnia, każdy członek BB będzie musiał mieć aktywna przynajmniej jedna kampanie OT, żeby móc zarabiać dalej (Rai i Chris przedstawiali to dosyć ogólnikowo ale z tego co zrozumiałem to po prostu chcą by każdy promował BB chociażby w postaci aktywnej kampanii)

- termin wdrożenia OT nie został podany (pewnie w marcu)

- na konferencji pojawił się president +ceo Vecotr card i wspominał o problemach z wysyłkami kart, weryfikacją danych, dostosowaniem kart do wymagań danego kraju itp. Twierdził, że wszystko ulegnie poprawie (czas pokaże)

- limit rocznych wypłat na pojedyncze konto został ustalony na pół miliona dolarów bez żadnych restrykcji. Powyżej trzeba spełnić pewne warunki, które zachęcają do współpracy ze swoimi poleconymi, a nie tylko do tego aby rejestrować osoby, a nie zajmować się nimi.

- biuro w Indiach zostało oficjalnie ponownie otwarte

- biuro w Uk zostało wynajęte na okres 10 lat

- osoby które osiągną dochód 1 milion dolarów do kwietnia otrzymają specjalne pierścienie od BB dokumentujące ich osiągnięcia (kilkanaście lub kilkadziesiąt takich osób)

Wszystkie konta muszą mieć aktywne kampanie, aby panele mogłby zarabiać. Musisz wykorzystywać impressions. Powodem jest to, że są tysiące konta pełne impressions, i nie są do niczego wykorzystywane, a przecież one są warte traffic dla paneli. Dlatego musimy z nich korzystać z Blind Network lub Choice network aby zdobyć Organić Traffic.

Są to bardzo istotne zmiany, mające na celu wyeliminowanie pasywnych dochodów, ponieważ nie jest to firma inwestycyjna, tylko partnerska. Zmiany zostaną wprowadzone od początku kwietnia ,z wyjątkiem rocznego limitu wypłat (500k), który zostanie uruchomiony już 1 marca.

Wprowadzane zmiany mają zapewnić stabilność firmie na długie lata.

Będzie możliwość uruchomienia tylko części paneli za pomocą TP, oraz pozostałe panele za pomocą innych źródeł trafficu (organic, sales lub incentive). Szczegóły są jeszcze opracowywane. Ci, którzy kupili mnóstwo TP przed wprowadzeniem tych zmian, będą mieli możliwość zredukować ilości paczek w celu wyrównania salda .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×