Skocz do zawartości
Forum komputerowe

10 urodziny serwisu. 10 lat minęło jak jeden dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Długo czas nie zakładałem tutaj konta ponieważ publikowałem na cmsstyle pisałem tam swoje pierwsze mody w PHP pod Przemka oraz tworzyłem pierwsze szablony ale jestem z wami również 10 lat tylko przeglądałem forum jako gość 🎇🎆

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że jest takie forum i że Sebastian dbasz o nie już tyle lat. Pamiętam jak rejestrowałem się zielony na Webmasteruj 7 lat temu, choć przed rejestracją pamiętam CMSSzablony. Stare dobre czasy phpbb2 i moje początki z kodowaniem i grafiką. Dziękuję Tobie @SeNioR i wszystkim innym, którzy tworzyli i tworzą te forum oraz za każdą otrzymaną pomoc. :oklasky:

@SeNioR Jeżeli będzie trzeba zawsze możesz liczyć na moją pomoc. 

Odnośnik do odpowiedzi

10 lat to szmat czasu, nie przypominam sobie innego forum, nawet o innych tematykach, które istnieje tak długo. No może jedno.

Bardzo fajnie, że w Sieci jest takie miejsce, gdzie można poczytać ciekawe tematy, poradniki ale także poprosić o pomoc i są ludzie, którzy są w stanie jej udzielić.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego 🙂 10 lat  gratulacje  😛 Pierwszy raz na forum przewinąłem się około 7-8 lat temu pamiętam dokładnie nawet  po który szablon przema przyszedłem tutaj 😄 

Powinieneś jeszcze podziękować ostatnim moderatorom czyli @Mativve i kiedyś był jeszcze jeden w zeszłym roku którego nicku nie pamiętam. Bo w sumie to oni przez ostatnie dwa lata gdy Ty znikałeś to się opiekowali forum. 

Życzę kolejnych 10 lat mam nadzieje że może jeszcze czasy tak dużej społeczności na forach jak kiedyś powrócą 🙂 

ps Chodziło mi o @-n3veR nie wiedziałem że to on się krył pod nickiem "Salvation" 

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, SeNioR napisał:

Uśmiecham się jak widzę użytkownika który założył swoje konto 10 lat temu i do tej pory loguje się na forum. Jest to mega fajne

Biorąc pod uwagę że to jedno z ostatnich czynnych i aktywnych for internetowych, kreślimy ciekawą historię.

Jestem tu z przerwami od 2010 roku, w międzyczasie zmieniły się trendy w tworzeniu stron i ich formułach, o czym ostatnio z @Mativve rozmawiałem. 
Nawe strona przez którą tutaj trafiłem, JUN.pl, już upadła.

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde ale ten czas leci ja tu już jestem 7 lat nawet nie wiem kiedy to minęło
Na początku to było webmasteruj o ile dobrze pamiętam ? 
Kurde tyle czas tu spędziłem że szok 😄 

@SeNioR forum jest zajebiste i oby tak dalej więc czekam na zmiany i nie poddawaj się
W razie czego pisz to Ci pomogę zawsze będzie miło wrócić do ekipy 😄 
😎

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

@BaDyLiSZeK Ja co prawda "młody szczyl" jeśli chodzi o lata na forum ale do dziś pamiętam jak SeNioR zrobił logo z kręcącym się wiatraczkiem - fajnie to było wykminione 😉

Odnośnik do odpowiedzi

@SeNioR Gratuluje Ci, że tyle wytrwałeś w prowadzeniu forum.

Rejestracja na tym forum to było najlepsze co mnie mogło w życiu spotkać. 

Gdyby nie rejestracja na tym forum to do dziś byłbym zielony jeżeli chodzi o MyBB 😆

Wiele się od innych nauczyłem i zamierzam dalej to robić 😀

Mam nadzieję żeby te forum trwało kolejne 10 lat, a może i więcej. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, bubbles napisał:

SeNioR Design, potem CMSszablony następnie Webmasteruj aż do obecnego Pecetowicza

Tak faktycznie SeNiOR Desing był na początku 😄 

Ja chyba dołączyłem jak już się zmieniło na CMSszablony, chyba 😄  Kurde po 7 latach nie pamiętam 😄

Ale powiem Wam, że kurde najlepsze lata tu spędziłem 😄 
Tyle godzin tu przesiedziałem że szok przez kilka lat chyba nikt mnie nawet nie przegonił w ilości godzin przesiedzianych na forum 😄
Kurde fajnie tak powspominać  ❤️

Odnośnik do odpowiedzi
  • Ekspert

Wszystkiego najlepszego Pecetowicz! 💯❤️

Na forum jestem za czasów Webmasteruj, czyli od 2015 r. (data rejestracji nie ma z tym nic wspólnego).

Z początku nie umiałem kompletnie nic, sam pisałem wiele tematów o pomoc, aż z czasem postanowiłem się douczyć i pomagać innym użytkownikom (może nie profesjonalnie, a bardziej jako amator) – oczywiście mowa tutaj o MyBB. Użytkownicy zaczęli oznaczać mnie w tematach związanych z problemami MyBB, a potem wysyłać sporo wiadomości. Mógłbym wymieniać więcej o szablonach, pluginach, poradnikach itd.

Nawet zarzuciłem pomysłem, by pojawił się dział ze spolszczeniami do MyBB (po tym jak wcześniej pojawił się z IPS) – no i jest.

1 października 2018 r. zostałem moderatorem. Tak, moderatorem, ale czatu. Nie byłem nim długo, bo raptem kilka miesięcy. Jednak, nie zmienia to faktu, że jest to odpowiedzialna funkcja (czasem bywało ostro na czacie – kto wie, ten wie 😄).

Naprawdę, mógłbym wymieniać o wiele, wiele więcej, ale kiedyś przyjdzie czas, by o tym opowiedzieć.

Mam nadzieję, że Pecetowicz przetrwa kolejną dekadę, a za 10 lat będę mógł powiedzieć, że jestem tutaj od 15 lat.

Każdego użytkownika tego forum z osobna gorąco pozdrawiam i życzę, byście pozostali na tym forum jak najdłużej! ❤️

Odnośnik do odpowiedzi

Suuuper, ja dolaczylem niedawno i to z inspiracji bo sam założyłem forum-rok będzie tez w Listopadzie 23-go , coś ma Listopad to do siebie ze pomysły przychodzą do głowy.

Dzieki za pomoc już na samym początku po pierwszym poście, i gratuluje tegoż potrzebnego nam trafiku ...

Pozdrawiam i czekam na moje kolejne jak ze stresujące  lata .Lol

@edjazoli25 founder of https://xbox-vibes.com

Odnośnik do odpowiedzi

163400593_wszystkiego-najlepszego-z-okazji-urodzin-obrazu-dla-10-lat-400-1058049581.jpg.c1ab9cf87442f9ba35695abea91192d1.jpg

Wszystkiego najlepszego Pecetowicz  😄 I tobie @SeNioR za to że sam wytrwałeś z nami te 10 lat 😄

ja co prawda konto mam założone

od początku  23 Listopad 2011 ;D Dyszkaaaaa 😄

Odnośnik do odpowiedzi

Jak minęło to 10 lat szybko. Pamiętam jak zaczynałem się bawić w Przemie i te pierwsze fora o CS. Co się stało z tą podstroną? https://www.pecetowicz.pl/historia-serwisu/ Szkoda że już nie można powspominać 😕

Odnośnik do odpowiedzi

@SeNioR Gratulacje dla Ciebie za wytrwałość :oklasky:i dla załogi za poświęcony czas, cieszę się że miałem tą przyjemność i byłem jej częścią gdzie wspólnie z innymi mogłem wspierać serwis, dzisiaj jednak mniej czasu poświęcam na internetowe fora, choć ten post jest dowodem że mimo upływu lat nadal gdzieś po cichu obserwuje co się tutaj dzieje.. :) Pozdrawiam i do zobaczenia za kolejne 10 lat! :hi:

Odnośnik do odpowiedzi
  • Założyciel

@.WhiteBlue Teraz to już nie mam wyboru muszę stworzyć taką podstronę na nowo 😛 @Cezary Dzięki Paweł, jak to napisał ostatnio Kazik Staszewski, twórca zespołu Kult (jeżeli ktoś kojarzy artystę) "Gdyby nie było was nie byłoby nas."

Odnośnik do odpowiedzi

Coś pięknego! Taka wytrwałość pod względem czasu i zaangażowania jaka została wprowadzona w tą całą społeczność to jest coś niesamowitego. Oby te lata mijały jeszcze tak jak mijają teraz, czyli długo. 

Pozdrowienia dla wszystkich! :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź