Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

11,25$ za granie w King Of Avalon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym Wam przedstawić sposób zarobku w aplikacji ySense, ale ja skupię się na jednej, czyli "King Of Avalon"

WAŻNE! - Jeżeli nie zarejestrujecie się z mojego linku to zamiast 11,25$, otrzymacie jedynie 8$, przy czym próg wypłat na PayPal to 10$. (Można również wypłacić między innymi na Skrilla)

Co do zadania z King Of Avalon to: Rejestrujemy się, pobieramy grę z linku otrzymanego od ysense, po zdobyciu 13poziomu fortecy (czasem buguje się na 12) otrzymujemy 11,25$ i możemy je wypłacić. Jeśli mam to oszacować na czas jaki trzeba poświęcić to jest to 2-3h w ciągu 4dni.

Dowód wypłat:

Screenshot_20210206-230314_PayPal.thumb.jpg.5716fbfd7c79848212168f10a2b13faf.jpg

Tak, więc trzymajcie link:

REFLINK - https://www.ysense.com/?rb=97366119

Czysty - https://www.ysense.com

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Carnage napisał:

gra jest tak słaba, że producenci płacą graczom, aby jednak zagrali?

Co w tym dziwnego? Przecież taki sposób pozyskania klientów jest popularny od dłuższego czasu, banki też płacą za założenie u nich konta i korzystanie z ich produktu.

Edytowane przez KryptoGenius
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Damso TV napisał:

to nie działa 😜

Jak nie masz podpiętej karty/rachunku bankowego do PayPala to się nie dziw, wystarczy poduczyć się angielskiego. Jeżeli właśnie z tym masz problem to już go nie masz, bo wystarczy wypłacić na Skrilla.

Odnośnik do odpowiedzi

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź