Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Aftermarket nie pozwala zalogować się do panelu. Brak kontaktu


Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to, że firma Aftermarket od 10 dni nie odpowiada już na żadne wiadomości w tej sprawie zdecydowałem się opublikować ten post. 

Około 9 lat posiadałem konto w serwisie Aftermarket. Najpierw jako firma, a po zamknięciu firmy status konta został zmieniony na prywatne. Na tym koncie znajdowało się kilkanaście domen.


Do konta logowałem za pomocą adresu email nazwa@MOJADOMENA.pl (jako login) i hasła. Domena „MOJADOMENA.pl” była jedną z domen znajdujących się na tym koncie. Domeny tej w ostatnim roku nie przedłużałem, zrezygnowałem z niej, ale nie zrezygnowałem z pozostałych domen.

Niedawno firma Aftermarket zmieniła stronę internetową i sposób logowania do serwisu.

Aktualnie do zalogowania należy użyć loginu, nie adresu e-mail. Nie wiem jaki miałem login, nigdy go nie używałem. Tu mogłaby pomóc opcja „Przypomnij hasło”, gdyby nie fakt że email „nazwa@MOJADOMENA.pl” nie był już mój, bo z tej jednej domeny jak wyżej wspomniałem zrezygnowałem.

Chcąc odzyskać dostęp do konta zwróciłem się do Aftermarket o pomoc. Z informacji otrzymanych wynikało jedynie, że nie zaloguję na konto na które logowałem się poprzez email „nazwa@MOJADOMENA.pl” bo nowy system wymaga podania loginu a nie adresu email, czyli to co już wiedziałem. Dodatkowo poinformowano mnie, że domena MOJADOMENA.pl należy do innej osoby. To też wiedziałem, bo sam z niej zrezygnowałem, ale nie z pozostałych domen przypiętych do tego konta! Aftermarket poinformował mnie też, że jeżeli prześlę skan dowodu to domeny które były na tym koncie do którego straciłem dostęp zostaną mi przepisane na nowo stworzone konto!?

Tu pytanie - dlaczego nie mogę odzyskać dostępu do starego konta na którym były moje dane osobowe, historia operacji z blisko 9 lat i faktury z całego tego okresu?!

Przesłałem skan dowodu i sprawa by się zakończyła, gdyby nie okazało się że część domen na moim starym koncie ma już innego właściciela. Co ciekawe są to domeny najbardziej wartościowe na których działają 12-letnie portale internetowe o ogromnym zasięgu. Domeny te w dalszym ciągu kierują na moje serwery i portale działają nadal (oprócz jednego, bo jedna z domen już wygasa), ale nie mam możliwości dysponowania tymi domenami, ich opłacenia, ani przeniesienia.

Co ciekawe po kontakcie z Aftermarket na tychże domenach ktoś założył opcje, a wspomnę, że przez 12 lat istnienia tych domen nikt nie zakładał na nich opcji! Wniosek - po ich wygaśnięciu ktoś kto założył opcje przejmie te domeny „w białych rękawiczkach” ?

Aftermarket nie odpowiada na żadne wiadomości w tej sprawie od 10 dni! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie jesteś winny, bo nie zmieniłeś danych na koncie.

Domeny mają innego właściciela, bo wygasły, bo ich nie przedłużyłeś, bo nie widziałeś FV, bo nie dostałeś maila, bo nie zaktualizowałeś danych  koło się zamyka.

Podejrzewam, że mają opcję merge'owania kont, więc historię konta odzyskasz.

Powinieneś się cieszyć, że ktoś kto ma teraz tą Twoją domenę, na którą zakładałeś konto, nie zresetował hasła i nie przejął całego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...