Jump to content
Sign in to follow this  
Daniel

Analitycy: "GTA V ukaże się w tym roku". Czy na pe

Recommended Posts

Wiele osób podejrzewa, że po wczorajszym przesunięciu premiery Maxa Payne’a 3 na maj, Rockstar przełoży debiut GTA V na przyszły rok. Innego zdania są analitycy – według nich, najnowsza odsłona gangsterskiej serii ukaże się w drugiej połowie 2012.

Mike Hickey z agencji National Alliance Capital Markets w rozmowie z Game Informerem stwierdził, że najprawdopodobniej Grand Theft Auto V ukaże się w drugiej połowie 2013 roku rozliczeniowego, czyli w okresie pomiędzy wrześniem 2012 a marcem 2013. Jak mówi:

Opierając się na założeniach, że Rockstar na marketing gry przeznaczy około 12 miesięcy, a także na przewidywanych wynikach firmy za 2013 rok fiskalny, jesteśmy pewni, że GTA V zostanie wydane w 2012 roku kalendarzowym.

Podobnie uważa Michael Pachter z Wedbush Morgan. Jak mówi:

Nie wiem, czy opóźnienie gry oznacza przełożenie premiery o rok, ale najprawdopodobniej będzie to sześciomiesięczny poślizg. Tym bardziej szkoda, bo Grand Theft Auto V zyskałoby, gdyby zostało wydane w innym okresie, niż nowe Call of Duty.

Z kolei Jesse Divinich z EEDAR uważa, że najnowsza odsłona gangsterskiej serii pojawi się do marca 2013 roku.

Mimo to nie wydaje nam się, abyśmy ujrzeli GTA V w tym roku. Rockstar na ten rok przygotował już bowiem jeden potencjalny hit – Max Payne 3. A przypomnijmy, że w ostatnim czasie wszystkie gry studia pojawiały się w maju (tak było z GTA IV, Red Dead Redempiton i L.A. Noire). Stawiamy więc, że „piątka” pojawi się więc w maju, ale dopiero w 2013 roku.

źródło: cdaction.pl

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...