Skocz do zawartości

Anna, 42, Mountain View - Junior Customer Support Service Specialist


alisik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

zawód: informatyczka;

Zatrudnienie: Google Inc (co nie trudno zgadnąć ☺️)

Stanowisko: Junior Customer Support Service Specialist for Google Suite czyli po prostu jestrem konsultantką w Centrum Pomcy Technicznej Google Suite - odbieram telefony od klientów , czatuje z nimi (zarówno via czat, jak i mailowo); jesteśmy jedynym działem Google, który ma pracę trójzmianową (często mam nocną zmianę).

Jak się pracuje? świetnie - dobra pensja, fajny team, dobra atmosfera, całkiem niezłe bonusy (samochód, telefon, pełne ubezpieczenie),

Zainjteresowania:: informatyka (rzecz jasna), bieganie, nordic walking, opalanie się (tutaj o to nie trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
 • Podobna zawartość

  • Do określania rankingu stron w Google pobierane są różne elementy określające jej zawartość oraz zaufanie w oczach Google. Do najważniejszych zaliczamy: PR – Page Rank (już nie jest wspierane przez Google, ale w dalszym ciągu wiele stron posiada ten element), LP (Link Popularity), BL (Back Links) linki prowadzące do strony, ruch na stronie, tematyczność strony, tytuł linków, treść na stronie, oraz elementy optymalizacji strony.
   PR – zielony pasek określający jakość strony w skali od n/a, 0-10. Im większy PR tym lepsza strona.
   LP – im lepszą mamy stron, tym częściej do niej ludzie linkują, ten element jest najważniejszym odzwierciedleniem określającym ranking w Google.
   BL – ilość linków prowadzących do strony. Im więcej linków o wysokich parametrach PR, LP itp. tym nasza strona będzie lepiej promowana w Google
   Ruch na stronie – najlepszym narzędziem określającym ruch na naszej stronie jest ranking alexa. Im mniejsza liczba, tym większy ruch na stronie.
   Tematyczność strony – jeżeli do strony prowadzi wiele odnośników z tematycznie powiązanych stron, tym nasza strona jest bardziej zaufana w oczach Google.
   Treść na stronie – najważniejszy elementem treści na stronie to: treść powinna być jak najdłuższa, ciekawsza i co najważniejsze tematycznie powiązana z interesującymi nas słowami kluczowymi na jakie będziemy promowali naszą stronę internetową oraz unikatowość treści!
   Tytuł linków – tzw. anchor. Wiadomo, że określanie rankingu to działania algorytmów i jednym z głównych elementów określających tematyczność strony jest link prowadzący do naszej strony. Im więcej linków pozyskamy których anchor text będzie tematycznie powiązany z naszą stroną tym nasza strona zdobędzie większą tematyczność na dane słowa kluczowe.
   Istnieje jeszcze jeden bardzo ważny element określający ranking strony, jest nim optymalizacja strony pod słowa kluczowe. Do najważniejszych elementów zaliczamy: tytuł strony, meta dane, nagłówki na stronie, linki wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Witam, chciałabym zrestartować swój stary telefon (Samsung). Pragnę również wylogować się z konta Google, abym mogła potem sprzedać urządzenie. Niestety, na telefonie nie mogę się wylogować z konta Google, a przy usuwaniu ustawień fabrycznych pojawia się wiadomość, że zostanie ono usunięte. Czy oznacza to, że stracę je czy będę mogła zalogować się na innym urządzeniu?
  • Co sądzicie o używanie usług Google bez logowania się żeby uniknąć szpegowania. Na pewno trzeba używac innej przeglądarki niz Chrome. Wyszukiwarki google mozna uzywac bez konta, yt bez konta, gmail mozna na Thunderbird, dropbox zamiast gdrive, notatnik evernote.
   W opcjach konta google, wstrzymanie zapisywania aktywnosci na koncie chyba tak naprawde nie wyłącza go a mam wrazenie ze jeszcze bardziej szpieguje, mam tu na mysli polecane reklamy czy filmy na youtube. 
   Co sądzicie? Jakich przeglądarek uzywacie? Ostatnio tak testuje różne i nie moge sie osiedlic na stale na jednej przegladarce.
  • Witam,
   Mam problem z javascriptem a konkretnie z mapa google ktora za pomoca javascriptu sie tam znajduje,
   chcialbym ja usunac a w jej miejsce wstawic obrazek. Chcialbym aby wskakiwalo tak samo, tzn od gory, tylko jakby zawartosc zmienic, probowalem w src javascriptu ale nie dawalo to zadnego efektu.
    
   odnosniki tylko 2 tam widzialem, ale zamienianie nie daje oczekiwanego rezultatu.
    
   <!-- Google Map --> <script type="text/javascript" src="http://maps.googleapis.com/maps/api/js?sensor=false"></script> <!-- End Google Map --> oraz:
    
   <!-- Google Map --> <script type="text/javascript" src="http://maps.googleapis.com/maps/api/js?sensor=false"></script> strona to: team-arise.eu ( na samym dole w zakladce kontakt, wskakuje ta mapka google )
    
   Czy jest jakis sposob na obejscie tego?
    
   Dziekuje bardzo i pozdrawiam.
  • Zgłosiłem do Google mój skopiowany artykuł z prośbą o jego wyindeksowanie czekam 3 tygodnie a on nadal w rozpatrzeniu, czy tak długo trzeba czekać, może gdzieś indziej należy zgłosić ?
 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

×