Skocz do zawartości
Daniel

Apocalypse of Skyland I

Polecane posty

Daniel

dr.gif

Tym razem historia będzie się działa w fikcyjnym świecie, nad którym władzę ma szatan. Ziemia składa się tam nie z siedmiu, a z pięciu kontynentów, ogarniętych chaosem wprowadzonym przez diabelskie siły. Ludzie, którzy muszą codziennie stykać się z potwornym obrazem zniszczenia i pustki w końcu nie wytrzymują i postanawiają wypowiedzieć wojnę swojemu okropnemu władcy…

Opowieść ta toczy się w nowości od LeTang Inc., Apocalypse of Skyland I – grze RPG oferującej ponad 70 godzin zabawy z nieliniową rozgrywką i ośmioma różnymi zakończeniami.

Jak to w produkcjach tego typu bywa, także tu znajdziemy całą masę różnych typów broni i kombosów, które będziemy mogli przy ich użyciu wykonać i które pozbawią przeciwników większych ilości życia. Poszczególne typy sprzętu będziemy mogli znaleźć zarówno w ukrytych skrzyniach, jak i dostarczą je nasi rywale po zabiciu.

Nówka z Chin zapewnia całą masę misji i dodatkowych zadań, które z pewnością spodobają się fanom erpegów (mi np. się spodobała). Gra ma podobną oprawę graficzną do Zenonii i w sumie to słuszne rozwiązanie, bo prezentuje się dzięki temu naprawdę dobrze. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...