Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Ban List (AMXBans) Plugin for MyBB


Rekomendowane odpowiedzi

 • Założyciel

Ban List Plugin for MyBB shows the last 5 bans from AMXBans. The plugin adds a table with banned nickname, reason, time and other details. The code isn't optimized well, but it works. 

 • Author: @Poftorek
 • Compatibility: 1.8.x
 • Requirements: AMXBans
 • Plugin Version: 1.0.0
 • License: GNU GPL v2
 • Tested on MyBB: 1.8.27
 • Last Updated: 2021

Wtyczka "5 ostatnich banów na forum" pokazuje listę ostatnio zbanowanych użytkowników na AMXBans. Tabelka zawiera również powód bana, czas oraz przycisk (link) [zmieniający kolor na zielony, kiedy ban wygasł]. Wtyczka została napisana specjalnie dla PaintBallMod.com. Do poprawnego działania wymagane jest posiadanie skryptu AMXBans.

Cytat

Cześć, udostępniam kod przekształcony w późniejszym czasie w plugin. To plugin 5 ostatnich banów na forum wyciągający, jak sama nazwa wskazuje, 5 ostatnich banów z AmxBansa i pokazujący je w tabeli na forum. Domyślnie wyświetla nick, powód i czas bana oraz przycisk (link) [zmieniający kolor na zielony, kiedy ban wygasł] do szczegółów bana (przenosi na podstronę amxbansa z danym banem). Po najechaniu na wiersz z banem w dymku (atrybut title) podane są rozszerzone informacje - data bana, admin banujący i kiedy ban wygasa. 

Kod ten początkowo był stylowany na wzór tabeli serwerów od Supryka, stąd dość niechlujne nazwy klas i samo stylowanie. Plugin ten spełnia(ł) moje oczekiwania na forum, więc go nie poprawiałem. Myślę jednak, że może się komuś przydać. Tabela jest w miarę responsywna. 

Kod HTML tej tabeli znajduje się w szablonach globalnych pod nazwą lastBansOnForumTable oraz lastBansOnForumBody.

Podstawowe stylowanie zawarte jest w pliku styles.txt dołączonym w paczce z pluginem.

Download Ban List (AMXBans) MyBB

Ukryta zawartość

  Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Installation

Edit the lastbansonforum.php file and change the data to the database for AMXBans. Go to plugin configuration and change the URL to AMXBans to yours. Copy the content from styles.txt and paste into your CSS.

The last step is to add the {$lastBansOnForum} variable to the index template that will display our table.


Edytuj plik lastbansonforum.php i uzupełnij dane do połączenia się z bazą danych skryptu AMXBans.

$db_host = "";
$db_user = "";
$db_pass = "";
$db_db = "";

Teraz przejdź do konfiguracji wtyczki i zmień adres URL prowadzący do listy banów. Następnie zawartość pliku styles.txt wklej do swojego arkusza stylów CSS.

Ostatnim krokiem jest dodanie zmiennej {$lastBansOnForum} do szablonu index (strony głównej) która wyświetli naszą tabelkę.

Previews

Ban List (AMXBans) Plugin for MyBB. 5 ostatnich banów na forum

 • Lubię to! 9
 • Dzięki! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • Ekspert

Jednak znalazłem chwilę, link do amxbansa podajemy w ustawieniach pluginu + zoptymalizowałem szablony (brak problemu pustych wierszy przy małej ilości banów). 

Nie myślałem, że tak szybko tu wrzucisz ten plugin @SeNioRwięc jakbyś mógł poprawić wątek. :peepoNerd:

I chyba licencje pomyliłeś 😄

 • Lubię to! 5
 • Ha ha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • Założyciel

Hej. Załącznik poprawiony.

19 godzin temu, Poftorek napisał:

I chyba licencje pomyliłeś 😄

Podałem nowszą wersję licencji, którą wydano w 2007 roku 😉 

Cytat

Zmiany w wersji 3. są umiarkowane i mają na celu głównie dostosowanie ochrony licencyjnej do współczesnego stanu informatyki. GPLv3 bierze pod uwagę między innymi systemy prawne poza USA, kwestie patentów na oprogramowanie, ochronę DRM, proceder tiwoizacji oraz problem istnienia wielu niezgodnych ze sobą licencji.

Ogólne założenia licencji GNU General Public License pozostają takie same.

Jeżeli chcesz mogę rzecz jasna poprawić licencję na drugą wersję.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Podobna zawartość

  • Przez P3neR
   witam bo mam problem z zainstalowaniem GM AMXBans na hekko podejrzewam że to z powodu bazy danych bo serwer podany jest w localhost
   ale się wszystko dobrze instaluje ale wyskakuje mi taki błąd 
   prosił bym o pomoc z góry dziękuje
  • Przez ferNx
   Witam, do dnia dzisiejszego z moim AMXBansem było wszystko w porządku lecz dziś od adminów usłyszałem, że im nie działają i wchodząc na AMXBANS ukazał mi się taki błąd 
   Nie mam pojęcia co mam teraz z tym zrobić proszę o pomoc  
  • Gość wasd11
   Przez Gość wasd11
   Witam. Czy na jakimś darmowym hostingu będzie działać AMXBans? Jeśli tak to na jakim?. Z góry dziękuję.
  • Przez Weak.
   Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale dotyczy on Invision Community, więc postanowiłem go tutaj napisać. Przejdźmy do rzeczy, jak już większość osób wie, żyjemy w czasach, w których trzeba bazować(kopiować i wklejać do siebie) na czyimś kodzie, poszedłem krok dalej, bazując na "screenach"...
   Więc tak, piszę sobie aplikację, która wyświetla listę banów z serwerów AMX/Source, ale według mnie samo wyświetlenie banów to mało, nie lubię prostych rzeczy, a za każdym razem idę poprzeczkę wyżej, ale że nie jestem już tak w temacie z sieciami, bo bardzo długi czas nie zaglądam na żadną, ani nie prowadzę, to przyszedłem po propozycję dot. aplikacji, co ma tam być, czego ma nie być, jakie może być ostylowanie tego wszystkiego itd. itd. z każdej propozycji coś wybiorę i dodam.
   Aktualnie jest zrobione:
   Z poziomu forum: Wyświetlenie dodanych bansów do panelu admina, Informacje o aktywnym/odbanowanym/wygaśniętym banie (steamID/ip/nick/admin itd. itd.) Wyszukiwarka po steamID, dacie, adminie, serwerze, powodzie, Filtracja banów wygaśnięty/aktywny/odbanowany, Profil zbanowanego gracza, znajdują się tam informację jak normalnym amxbans'ie/sourcebans'ie Z poziomu ACP, Możliwość dodawania nieograniczonej ilości bansów, Sortowanie ich według "drag and drop", PS. Aplikacja będzie darmowa i wrzucona do pobieralni;* 
×
×
 • Dodaj nową pozycję...