Skocz do zawartości

BenQ GL2250 podłączony przez HDMI do laptopa. Brak podłączonego kabla


Xeroner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem monitor BenQ GL2250 i podłączyłem go do laptopa przez złącze HDMI. Wszystko cacy dopóki nie wyłączę ekranów i potem za jakiś czas je włączę.

Wybudzenie ekranu laptopa jest natychmiastowe, a wybudzenie monitora podłączonego przez HDMI trwa ok. 3 sek. Przez ten czas wszystkie ikony pulpitu wracają na ekran laptopa (ekran monitora zewnętrznego używam jako główny i tam powinny się znajdować).

Wcześniej używałem starszego monitora podłączonego przez złącze D-SUB i tam nie było żadnych problemów. Monitor podłączony przez D-SUB usypiał się i w odpowiednim czasie się wybudzał.

Teraz po wyłączeniu ekranów monitor podłączony przez HDMI wyświetla komunikat o braku podłączonego kabla (gdzie monitor podłączony przez VGA wyświetlał ten komunikat dopiero po fizycznym odłączeniu kabla, nawet wtedy gdy laptop był całkowicie wyłączony!) i za jakiś czas się usypia.

Teraz pytanie jak to działa u Was? Używa ktoś konfiguracji laptop + monitor(HDMI).

Jak to działa przy normalnych konfiguracjach? (stacjonarka z grafą integr./zew.) Wydaje mi się, że najbardziej znaczący byłby komunikat tj. Brak podłączonego kabla czy brak sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×