Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

BitHub - Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na nasz serwis informacyjny BitHub.pl.

Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain oraz kryptowalutami. Oprócz dotychczasowych tematów, tworzymy teraz newsy i artykuły z dziedzin: finansów, inwestycji, giełd, złota, nowych technologii, szeroko pojętej ekonomii i zagadnień gospodarczych w kraju i na świecie.

Dodatkowo na naszej stronie znajdziecie autorskie wywiady, artykuły, poradniki oraz comiesięczne rankingi kryptowalut. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. 

Nasze publikacje ukazują się codziennie dlatego warto sprawdzać czy coś nowego i ciekawego pojawiło się na stronie. W miarę pojawiania się nowych informacji będą one dodawane w tym wątku, żeby ułatwić śledzenie naszego serwisu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie dotyczące działania serwisu jak i tego wątku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Na szczytach Himalajów pojawiła się flaga Bitcoin HODL. Zaniósł ją tam Polak. Chociaż ostatecznym celem wyprawy było Lhotse, bitcoin najprawdopodobniej nie zawędrował tak wysoko w całej swojej dotychczasowej historii.
https://bithub.pl/kryptowaluty/bitcoin/bitcoin-hodl-na-siedmiu-tysiacach/

Niedźwiedzie dywergencje i warunki wykupienia na RSI są sygnałami, na które inwestorzy mogą zwracać uwagę rozważając zamknięcie pozycji.
Trade jest opłacalny tylko wtedy, gdy zarówno zakup, jak i sprzedaż odbywają się we właściwym czasie. Traderzy bardzo często sprzedają swoje pozycje zbyt wcześnie i zostawiają zyski na stole lub trzymają się pozycji nawet po zmianie trendu. Prowadzi to do niejednokrotnie do utraty wypracowanych zysków.
https://bithub.pl/analizy/rsi-jako-sygnal-sprzedazy/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykański holding Berkshire Hathaway, którego dyrektorem generalnym jest ceniony inwestor Warren Buffett, zainwestował pół miliarda dolarów w internetowy bank Nubank. Jest to świetna wiadomość dla zwolenników kryptowalut, ponieważ Nubank chce oferować swoim klientom możliwość inwestowania w fundusze związane z bitcoinem.
https://bithub.pl/wiadomosci/warren-buffett-zainwestowal-posrednio-w-bitcoina/

Firma Chainalysis opublikowała raport z zysków na tradingu bitcoina za ubiegły rok w odniesieniu do poszczególnych państw. Na którym miejscu uplasowali się Polacy?
https://bithub.pl/kryptowaluty/bitcoin/top-25-panstw-o-najwiekszych-zyskach-z-bitcoina-w-2020/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...