Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Brak możliwości zmiany hasła do Facebooka. Kody takie same.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie starą Gwardie oraz nowych członków :) 

Otóż mój problem, a raczej mojej narzeczonej dotyczy Facebooka... 

Dokładniej... Prawdopodobnie w piątek 24 kwietnia zostaly złamane zabezpieczenia konta osobistego na Facebooku. Mianowicie, wczoraj rano zorientowałem się, że coś nie tak jest z jej kontem. Dziwnym trafem trafiłem na chińską stronę(fanpage) który został utworzony z jej konta, oraz były próby dodania jakiejś karty Visa oraz próby płatności. Natychmiast usunąłem wszystko. 

Konto było zabezpieczone logowaniem dwustopniowym, tj. żeby się zalogować trzeba było podać kod z poczty lub z smsa. Niestety co do smsow nie ma już tej opcji, kody przychodzą tylko i wyłącznie na pocztę, przychodzą na pocztę lecz od 24 godzin ciągle te same, czyli 256904 które po wpisaniu są błędne. Jedyne co mi zostało to możliwość logowania się do poczty przez który tak czy siak nie mogę nic zrobić. Zaufani znajomi podali kody do pomocy przy przywróceniu konta, lecz email do kontynuacji nie przychodzi aby zmienić hasło.

Co robić w takim przypadku? Wylogowało mnie z fejsa, messengera. Nie mam hasła, centrum pomocy sprawdzony każdy wątek, lecz to na nic. Niby po 24h kody po prośbie powinny przyjść nowe, lecz tak nie jest. 

Czy jest ktoś w stanie nakierować mnie, jak mogę dostać się do tego konta? Ewentualnie z kim się kontaktować aby pomóc? 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...