Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Copywriter, Redaktor Główny portalu poświęconemu nowej grze


Rekomendowane odpowiedzi

O sobie:

Witam, mam na imię Maciej i grami pasjonuję się od małego. W sieci bardziej rozpoznawalny pod pseudonimem s0meth1ng. Na co dzień studiuję Informatykę na Uniwersytecie, a w wolnych chwilach lubię tworzyć strony internetowe pod różne projekty, serwery gier czy wizytówki. Strony może i nie są jakieś bardzo zaawansowane ale dla mnie ważne jest to że po prostu lubię spędzać przy tym czas i dobrze się przy tym bawić.

O kandydacie:

Aktualnie poszukuję osoby, której pasją i w kręgu zainteresowań na pewno będą gry oraz copywriting. Myślę, że to są dwa takie podstawowe wymagania. Nie jest wymagane jakieś ogromne doświadczenie, wystarczą chęci, umiejętność poprawnego pisania (przede wszystkim brak rażących błędów ortograficznych i gramatycznych). Szukam osób przede wszystkim kreatywnych z lekkim piórem, oraz chętne to współtworzenia nowego projektu jakim będzie portal dla polskiej społeczności i fanów nowopowstającej gry (tematyka: zombie, przetrwanie, otwarty świat, eksploracja, walki pomiędzy graczami). 

Czym się będziesz zajmować - Twoje obowiązki:

 1. Przynajmniej 4 dłuższe teksty w miesiącu (minimum 1 wpis na tydzień). Możliwa większa częstotliwość w przypadku opisu aktualizacji, zmian, nowości, ogłoszeń.
 2. Podejście do tematu z pasji, nie z obowiązku. Poszukuję kogoś, kto chciałby razem ze mną zbudować społeczność w obrębie konkretnej gry.
 3. Przynajmniej 1 raz na tydzień wrzucenie posta na stronę na Facebooku (zdjęcie i 2-5 zdań).
 4. Zaangażowanie i interakcja na grupie na Facebooku.

Czego wymagam:

 1. Umiejętność pisania spójnych, logicznych, przyciągających uwagę tekstów na stronę.
 2. Posiadanie "lekkiego pióra"
 3. Kreatywność, otwartość, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
 4. Dobra ortografia i gramatyka.
 5. Dostępność na komunikatorach (discord, messenger)
 6. Wiek przynajmniej 16 lat
 7. Wypełnienie ankiety (link na dole strony) pozwalającej zweryfikować każdą osobę, która chciałaby się tego podjąć i dołączyć do zespołu. Na ankietę trzeba poświęcić trochę czasu!

Jeżeli nie spełniasz w/w cech to i tak napisz, pozwól się sprawdzić i poznać, może masz inny talent, który może się przydać? 

Co oferuję:

 1. Na pewno miło spędzone chwile i doświadczenie na powstającym portalu - moim celem jest utworzenie największej społeczności zrzeszającej fanów gry (w sieci, na facebooku).
 2. Możliwość udziału w projekcie od samego początku jego powstawania i duży wpływ na jego rozwój.
 3. Współpracy na równej, swobodnej relacji opartej na zaufaniu, dobrej zabawie, ciekawych pomysłach i ciągłym rozwoju osobistym.
 4. Ogromna satysfakcja, kiedy uda się rozwinąć projekt na wielką skalę mając przy tym tysiące polubień strony, graczy w grupie, odwiedzin na stronie.

Osoby chętne do podjęcia współpracy zapraszam do wypełnienia małej ankiety w celu sprawdzenia swojej kreatywności i umiejętności oraz jednoczesne aplikowanie do roli copywritera. Ankieta jest obowiązkowym elementem podjęcia współpracy i każda osoba zainteresowana, która faktycznie chciałaby być częścią tego projektu musi ją wypełnić. W razie pytań śmiało pisać w odpowiedziach do tego wątku.

Link do ankiety: https://forms.gle/7ios6gTftNbfV3SZ9

Edytowane przez s0meth1ng
Aktualizacja tytułu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
×
×
 • Dodaj nową pozycję...