Skocz do zawartości
Me Gusta

Coraz popularniejsze The Settlers Online już niedługo w Pols

Polecane posty

Me Gusta

W obliczu wielu wysokobudżetowych hitów na rynku oraz stale rosnących w swej sile tytułów na Facebooku, rzadko kiedy mamy w ogóle okazję usłyszeć o jakichś produkcjach, które żyją sobie spokojnie tylko na poziomie naszej przeglądarki. A to błąd, bo jest tam przynajmniej jedna bardzo ciekawa produkcja - The Settlers Online!

Choć o The Settlers Online pisaliśmy wam już naprawdę wiele razy, a sama produkcja działa obecnie tylko an terenach Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Rosji, zdecydowaliśmy się na szybki powrót do tematu z trzech wartych uwagi faktów.

Mianowicie sprawą, która dzisiaj nam się natychmiast rzuciła w oczy to świeżutki zwiastun gry, który pokazuje nam solidne fragmenty gameplay'u projektu studia Blue Byte. Prawda, że wygląda to pięknie?

Drugim tematem, który chcielibyśmy poruszyć to liczba użytkowników gry. Ta urosła ostatnim czasy już do półtorej miliona aktywnych graczy, co w kontekście gry czysto przeglądarkowej jest wynikiem całkiem okazałym.

Na koniec chcielibyśmy wam po prostu przypomnieć, że jeżeli i wy macie ochotę wrócić do "tradycyjnych settlersów" przy użyciu jedynie swojego browsera, to możecie już spokojnie zacząć odliczać dni do swojej własnej zabawy. Premiera polskiej wersji The Settlers Online nastąpi przecież jeszcze w tym miesiącu! Czekamy!

Źródło: thesettlersonline.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel

Brzydko napisany news kopiuj i wklej nie napracowałeś się.

Grałem w prawie każdą część Settlers'ów więc i tą nie pogardzę. Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...