Jump to content
Sign in to follow this  
SupremumSEO

Czy kazda strona powinna być pozycjonowana?

Recommended Posts

witam, założyłem sobie tak hobbistycznie stronę internetową, taką tematyczną, informacyjną raczej, nic tam nie sprzedaję i nie reklamuję, artykuły piszę, recenzje itakie pogadanki powiedzmy. mój kumpel jak się dowiedział że mam stronę i nie pozycjonuję to się za głowę zlapał. no ale on ma sklep z elektroniką to poważna rzecz i konkurencja to może wydawać na pozycjonowanie a czy mi to jest potrzebne?

Share this post


Link to post

Jeżeli chcesz by strona dotarła do jak największej liczby odbiorców to warto ją wypozycjonować.

Wyświetlenia = kasa za reklamy.

Więcej wyświetleń = więcej kasy za reklamy.

 

Zawsze możesz poczytać poradniki jak samemu wypozycjonować stronę i coś podziałać w tym kierunku jeżeli nie chcesz kasy na to wydawać.

 

Edited by kondork

Share this post


Link to post

Jeżeli robisz to tylko dla siebie, to nie musisz jej pozycjonować. Google w jakiś sposób (prymitywny) samo pozycjonuje strony.

Share this post


Link to post

Wszystko zależy od tego, jakich efektów oczekujesz od swojej strony i w jakim celu ją prowadzisz. Przeważnie wydatki na pozycjonowanie zwracają się w wyniku zwiększonej sprzedaży, która w kolei jest efektem zwiększonego za sprawą pozycjonowania ruchu na stronie. Nawet jeżeli strona nie ma charakteru komercyjnego, zapewne ma konkurencję. Jeżeli zależy Ci, żeby to Twoją, a nie konkurencyjną witrynę odwiedzali internauci, wówczas warto ją prawidłowo zoptymalizować pod wyszukiwarkę.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Jeżeli nie wypozycjonujesz strony to nikt się o niej nie dowie, będzie istniała tylko dla Ciebie i osób które poinformujesz. Jeżeli chcesz mieć stały ruch na stronie zainwestuj przynajmniej w minimalnym stopniu w pozycjonowanie. 

Share this post


Link to post

można tez pozycjonowac taką stronę po to żeby zarabiać na reklamach. brat prowadzi bloga o motorach i tak zarabia własnie, wiec w tym wypadku warto zeby taki blog był wyżej.

Share this post


Link to post

ja nie wiem po co prowadzic strone jak sie nie chce zeby ludzie ja czytali. nie musze przeciez miec hajsu ze strony a i tak bym chcial zeby ludzie tam wchodzili bo wtedy widze ze jest dla nich fajna a chyba o to chodzi nie? jakbym chcial pisac dla siebie to bym pisal do szuflady a nie do internetu

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Create a New Account. It’s free and easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...