Skocz do zawartości
shaker

Diablo III

Polecane posty

shaker

diablo-3-dwa-artefakty-opis_174ee.jpg

Wielu graczy nie może doczekać się premiery Diablo III i ciągle naciska na Blizzarda, by jak najszybciej wydał grę. Jej twórcy pozostają jednak nieugięci i nie spieszą się – w ostatnim wpisie na blogu wyjaśnili, że nad produkcją wciąż trwają intensywne prace i dokonano w niej kilku istotnych zmian.

Na oficjalnym blogu Diablo III Jay Wilson, producent gry, stwierdził, że rozumie argumenty graczy niemogących doczekać się produkcji. Jak jednak pisze:

Podczas prac nad Diablo III zwraca się nam uwagę, że za bardzo grzebiemy w systemach, że gra jest już wystarczająco dobra i powinniśmy ją wypuścić. Doskonale rozumiem tych, którzy tak twierdzą, ale uważam, że są w błędzie. Naszym zadaniem nie jest po prostu wydanie jakiejś tam gry, ale stworzenie kolejnej gry z serii Diablo. Nikt nie będzie pamiętał, że gra się opóźniła, tylko czy jest świetna. Wiemy, że uda nam się stworzyć wspaniałą grę, ale jeszcze nie osiągnęliśmy tego celu. W tej chwili kończymy i szlifujemy zawartość gry, ale przede wszystkim wciąż testujemy kolejne wersje niektórych głównych systemów gry.

zródło: cdaction.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...