Jump to content
Sign in to follow this  
pBartnik

Dlaczego zablokowali mi PW i czat? Moje posty są usuwane.

Recommended Posts

Dlaczego mam zablokowane PW? Dlaczego miałem wczoraj blokadę na pisanie postów i na czacie? Dlaczego ostrzeżenie za to, że dałem @wlodziu reputacje? Zasłużył postami to mu dałem, gdzie piszę, że jest jakiś limit na to? Dlaczego ktoś usuwa moje posty cały czas?!

  • Like 2

Share this post


Link to post

Witam.

Reputację dodałeś specjalnie za otrzymaną blokadę, na złość nam, i to nawet dla postów z 2013 roku. Nie wiem dlaczego ją otrzymałeś, ale bądźmy poważni i zachowujmy się chociaż jak racjonalnie myślący ludzie...

 

Co do usuwania treści, to:

1.8. Administracja ma prawo usunąć temat bez podania przyczyny

Dotyczy to również postów.

Pozdrawiam.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Czekam na wyjaśnienie dlaczego ją dostałem i znikały posty z chatu. 

1 minutę temu, Salva napisał:

Reputację dodałeś specjalnie za otrzymaną blokadę, na złość nam, i to nawet dla postów z 2013 roku.

Czyli starszych postów nie można polubić innego użytkownika? Były sensowne posty, fajne tematy o CMS'ach, poradnikach to polubiłem.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Nie zasłaniaj się "fajnymi postami" i "ciekawymi tematami". Zrobiłeś to specjalnie i obaj o tym wiemy. Wytłumaczenia możesz oczekiwać, bo masz do tego prawo, choć nie musisz go otrzymać.

Pozdrawiam.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Myślę że także moge podpiąć się pod ten temat, próbowałem przedyskutować to z użytkownikiem Salva prywatnie, niestety bezskutecznie.

 

Dostalem ostrzeżenia i blokady, za to że spamuje w temacie.

 

Temat dotyczył zlecenia na grafikę, jeżeli ktoś coś wrzucił wyraznie napisałem mu co o tym sądzę, pierwsze 2 razy myślałem że telefon gówniany i nie zapisało wiadomości, pózniej napisałem na kompie wiadomość że czekam na dalsze prace bo tamte mi nie odpowiadają, to chyba nie jest spam, ludzie mają prawo wiedzieć czy robić dalej czy zakończone ...

A tu nagle jebud próbuje wejśc w giełde i ograniczenie, nie mam praw, WHAT?! O_o, a to jestem użytkownikiem od ponad 6-7 Lat? Pewno dłużej pamiętam jeszcze czasy wojen cmsow gdzie 90% publiki stąd jeszcze nie wiedziało co to jest te forum, ale jeb z vipa dostałem rangę w dół a potem jeszcze blokadę, tego jeszcze nie grali, zamiast wytłumaczenia winy dostałem taką wiadomość:

 

Dostałeś upomnienie, bo nie tolerujemy podbijania tematu - regulamin. Za drugim podbiciem otrzymałeś ostrzeżenie, a za trzecim dostałeś po prostu moderowanie zawartości skoro nie umiesz się dostosować do regulaminu i zasad.

 

Gdzie te upomnienie ja się pytam oraz za co, bo jak pisałem, w temacie były informacje na temat czy aktualne czy nie ...

 

Czekam na weryfikację i mam nadzieję "unbana"

  • Like 6

Share this post


Link to post

@kondork, na przyszłość. Jeżeli masz coś do dodania w temacie, a nie jesteś zamieszany w temat, to takie sugestie proszę mi napisać na PW. Ja egzekwuję tylko regulamin, bo od tego tutaj jestem. Natomiast samo upomnienie jak i dalsze kary nie zostały przyznane przeze mnie, a nie będę wypowiadał się za kogoś przecież.

@opalejro, ten temat nie dotyczy Ciebie. To także nie jest temat zbiorowej skargi na mnie

Pisanie postów typu: "super praca, ale nie przemawia do mnie, czekam na dalsze" jest ok wg mnie, ale codzienne pisanie "nadal czekam" tylko po to, żeby podbić temat, to sorry, ale musiałem zareagować.

  • Like 1

Share this post


Link to post

@pBartnik Blokada prywatnych wiadomości nakładana jest automatycznie jeżeli użytkownik otrzyma blokadę pisania postów. Dostałeś blokadę pisania postów przez spam. Blokadę na posty i jednocześnie PW przyznał ci Salva. Nie jestem do końca pewien za co bo przyznał ci blokadę bez wstawiania ostrzeżenia. Przyznawanie reputacji użytkownikowi który nie logował się od kilku lat w jego starych tematach z 2012 / 2013 (ponad 100 punktów) chyba ewidentnie wskazuje na to że zrobiłeś to specjalnie w odwecie za zablokowany czat, dlatego też otrzymałeś ostrzeżenie ode mnie. Blokadę na czat natomiast została przyznana również za spamowanie z kilkoma użytkownikami na okres 24 godzin. Chcąc nie chcąc wszystko skumulowało się w jednym dniu. Żadna nowość, codziennie podejmujemy takie decyzje. Dbamy o porządek więc to normalne że posty czy tematy niezgodne z regulaminem są usuwane. 

 

@kondork Takie jest jego zadanie, trzymać jak najwyższy poziom. Piszesz że zachowuje się jak "Pan.." a jak ma się zachowywać? Jesteśmy dorośli, moderator powinien być surowy. Jest zdecydowany, stanowczy i bezpośredni. W końcu po coś są te uprawnienia. Trzyma się moich wytycznych i regulaminu. Kto wie może będzie tutaj Administratorem więc tym bardziej powinniście akceptować jego decyzje. A regulamin mówi no, no co? że... że Administracja ma zawsze rację, chociaż od zawsze ten punkt wydawał mi się przereklamowany  

 

@opalejro Wszystko wyjaśniliśmy na PW

  • Like 4

Share this post


Link to post

Użytkownik o Nicku Salva.

Jak widać każdy na niego narzeka.

Prosze go o ściągniecie z tej posady.

Oto dowód daje ostrzezenia nie zwiazene z regulaminem i wogóle.

 

image

 

Tak samo sie czepia sygnatury ze mam link a pisze jak byk:

 

 Maksymalnie 3 odnośniki

 

Pozdrawiam

Edited by CsGramy
  • Like 1

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...