Skocz do zawartości

E14 - Usługi remontowe. Gotowy skrypt.


SeNioR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 • 1 rok później...
 • 3 tygodnie później...
 • 2 tygodnie później...
 • 3 miesiące temu...
 • 4 tygodnie później...
 • 4 tygodnie później...

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

 • Podobna zawartość

  • Gotowy strona "Salon pielęgnacji kotów i psów" która jest na egzaminie E14 wraz z bazą danych.
   Opis zadania:
   Zadanie pochodzi stąd: EGZAMIN Z KWALIFIKACJI E.14.: Arkusz E.14-04-17.06
   Arkusz E.14-04-17.06
   Pobierz: 
   Ukryta zawartość
   Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość. Demo:

  • Witam mam w szkole próbny egzamin E14 i muszę ogarnąć stronę no i mam takie zadanie:
   Strona zajmuje całą wysokość viewportu przeglądarki (zastosować CSS3). I jak to teraz zrobić siedzę i sie głowie juz z 2 godziny. Szukałem na necie żadne wysokości 100% i żadne minimalne wysokości też nie działają, juz mi brak pomysłów Próbowałem nawet bez tego css3 zrobić zwykłe css5 ale nie potrafię. Pomoże ktoś?
   CSS:
   html, body { height: 100%; margin: 0;} #caly_blok { font-size:24px; min-width:1000px; max-width:1200px; margin-left: auto; margin-right: auto; } #naglowek { background-color:gold; text-align:center; height: 100px; width: 100%; } #lewy { display:table-cell; background-color:#DDD; min-height:150px; width:25%; } #srodek { display:table-cell; background-color:#EEE; min-height:150px; width:75%; } #stopka { background-color:gold; text-align:center; } p { margin:0; padding:15px; } HTML:
   <!DOCTYPE html> <html> <head> <meta charset="utf-8"> <title>Tytuł</title> <link rel="Stylesheet" type="text/css" href="styles/style.css" /> </head> <body> <div id="caly_blok"> <div id="naglowek">nagłówek strony</div> <div id="lewy"> <p>to jest lewa kolumna układu elementów HTML w tej części kursu CSS</p> </div> <div id="srodek"> <p>środkowa kolumna środkowa kolumna środkowa kolumna środkowa kolumna środkowa kolumna środkowa kolumna środkowa kolumna środkowa kolumna </p> </div> <div id="stopka">stopka strony</div> </div> </body> </html>
  • Witam, borykam się z problem łączenia dwóch tabel z bazy danych. Otóż wg. polecenia z egzaminu E.14 mam utworzyć dwa zapytania SQL
   $zapytanie1=$pcnn -> query("SELECT id, tytul, tresc FROM ogloszenie WHERE kategoria =1"); $zapytanie2=$pcnn -> query("SELECT uzytkownik_id, uzytkownik.telefon FROM uzytkownik JOIN ogloszenie ON uzytkownik.id = ogloszenie.uzytkownik_id;"); I mam wyświetlić jakby dane z tych dwóch zapytań obok siebie, próbowałem jednym loopem, próbowałem mergeować arraya i nic nie chodzi
   $result_o = mysqli_fetch_array($zapytanie1); $result_t = mysqli_fetch_array($zapytanie2); A więc wyciągam sobie do tych zmiennych dane z tych tabeli i teraz pętlą muszę je powypisywać obok siebie, jak to zrobić?
  • Gotowy strona "Sklep muzyczny z formularzem rejestracyjnym" która jest na egzaminie E14.
   Arkusz E.14-03-17.01
   Zadanie pochodzi stąd: EGZAMIN Z KWALIFIKACJI E.14.: Arkusz E.14-03-17.01
   Pobierz: 
   Ukryta zawartość
   Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość. Screen:

  • Gotowy strona "forum hobbistyczne" która jest na egzaminie E14.
   Arkusz E.14-04-17.01
   Zadanie pochodzi stąd: EGZAMIN Z KWALIFIKACJI E.14.: Arkusz E.14-04-17.01
   Pobierz: 
   Ukryta zawartość
   Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość. Demo:

 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

  • Cześć. Tak jak pisałem w poprzednim temacie wynika to z tego że brakuje jednej komórki (td) i atrybutu colspan.  Najlepiej będzie skopiować konstrukcję kodu z szablonu index_whosonline i wkleić do szablonu index_birthdays podmieniając tylko zmienne. Poprawiłem już kod przez ACP 👌
  • Edit. Po zmianie wersji PHP z 5.5.... na 7.4, ustawieniu strefy czasowej z GMT -11 na poprawną GMT +1 oraz zmianie formatu czasu na 24 godzinny, e-mail z aktywacją konta przyszedł po 1 sekundzie od zarejestrowania. Także jeżeli ktoś ma podobny problem to ustawicie nowszą wersję PHP i poprawną strefę czasową w ustawieniu Konfiguracja > Formaty daty i czasu.
  • MyBB z tej zmiennej {$mybb->user['avatar']} nie czyta avataru, jeśli użytkownik go sobie nie ustawi. Rozwiązaniem może być zastosowanie pluginu default avatar (w załączniku, zmieniłem kompatybilność na 18* oraz link do domyślnego avatara - na taki, który domyślnie używa MyBB, żeby nie było problemu, że nie ma takiego pliku). Po zainstalowaniu, w sekcji pluginów pod nazwą i opisem jest takie zdanie: Click here to set a default avatar to current users which do not have one selected. - kliknij aby ustawić domyślny avatar dla wszystkich, którzy takiego nie posiadają. Po tym zabiegu wszystko powinno działać. Chodzi o to, że MyBB nie ustawia w polu user['avatar'] domyślnego avatara dla tych, którzy go sobie nie ustawili. Plugin wymusza (poprzez kliknięcie w ten link w sekcji pluginów) zapisanie w bazie w tym miejscu linku do avatara domyślnego, dzięki czemu zastosowana zmienna w szablonie będzie działać prawidłowo. Jakby co to ten plugin, tylko pamiętaj o zmianie kompatybilności i od razu w kodzie pluginu linku do domyślnego avatara. Ale w załączniku jest plugin bez konieczności grzebania w nim. 🙂   Ukryta zawartość Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość.
×